Kratīšana

lauris freimanis, 10.11.2010., 17:04

tas notika tajā pašā trešdienā, kad uz kuldīgas ielas, pie maiznīcas pārsprāga galvenā ūdens caurule un tāpēc nācās uzrakt pusi ielas, gandrīz apstādināt satiksmi un sagādāt neērtības kaudzei mazpilsētas iedzīvotāju, kas bija izvēlējušies tieši šo kā savas dienas maršrutu.

un tajā pašā dienā pie pilsoņa A. - sabiedrībā zināmu kā "burbulis", piederošajā sabiedrisko labierīcību iestādē ieradās astoņi valsts policijas darbinieki, garos olīvkrāsas plašķos līdz potītēm, uzrādot kratīšanas ordeni un pabāza to pilsonim A. zem deguna. minētais pilsonis A. pavisam skaidri varēja sajust stipro, aso smaku, kas virmoja no laminētās papīra strēmeles.
iesākumā astoņi vīri veica kratīšanu kasē, pie sabiedriskās labierīcību ieejas lodziņa. divi vīri kratīja pie kases aparāta, divi vīri atvilktnēs galdā, uz kura atradās kases aparāts, viens kratīja ieņēmumu/izdevumu žurnālā, bet pārējie trīs kratīja uz sienām, tomēr neko neatraduši, vai pareizāk rakstot - neuzkratījuši devās tālāk uz pilsoņa A. kabinetu, kurā veica daudz vērienīgāku kratīšanu, neatstājot bez uzmanības pat līdakas asti, kas auga uz loga palodzes un apaļo akvāriju, kurā peldēja (pēc kratīšanas peldēja ar vēderiem uzaugšu) četras zelta zivtiņas un viens gailītis, jeb betta splendens.
visbeidzot visi astoņi valsts policijas darbinieki kārtīgi nokratīja visos piecos pisuāros pie sienas, trijās slēgtajās kabīnēs un izlietnē pie ieejas durvīm, kā arī atkritumu spainī pie durvīm un roku žāvētājā pie sienas.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
one-t, 29.11.2010. 15:25:08 (ip:91.200.66.239)
Komentāra reitings: 0

Driixt to betta splendens adopteet?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā

Tommyzem

ElmerWes

ElmerPlonsienāktreģistrēties