Grāmatu apraksti, recenzijas un informācija par grāmatām

1 2 3

Klaivs Steiplzs Lūiss (Clive Staples Lewis) "Nārnijas hronikas: Zirgs un viņa zēns"

Mairis Skuja, Egmont Latvija mārketinga un realizācijas daļas vadītājs, 16.03.2006., 19:17

Clive Staples Lewis
Clive Staples Lewis
Izdevniecībā "Egmont Latvija" latviešu valodā iznākusi trešā no septiņām K. S. Lūisa Nārnijas hronikas grāmatām – "Zirgs un viņa zēns".

Mišels Velbeks "Platforma" /2komentāri

hestia, 11.10.2005., 00:37

Pašā pirmajā romāna lappusē lasāms: Pie zārka, kurā bija guldīts vecais, man nāca prātā nepatīkamas domas. Viņš pratis dzīvot, vecais mērglis; ar visiem sūdiem ticis galā kā lielais. “Tev ir bērni, vecais sakārni...” aizgrābti nodomāju. “Tu varēji bāzt savu resno pimpi mātei pežā.” Vispār biju mazliet satraukts, skaidrs, ne jau katru dienu ģimenē ir bēres.

Žans Pols Sartrs "Nelabums" /9komentāri

hestia, 03.10.2005., 01:09

Cilvēks, ticot, ka viņu radījis Dievs, zina, kas viņš ir, kāds ir viņa esības nolūks. Pastāv Dievs, un tāpēc pastāv arī cilvēks, kura jēga ir ierakstīta Visumā. Bet, ja Dieva nav, cilvēks eksistē, bet nezina, kādā nolūkā. Tādēļ, palūkojoties uz sevi, cilvēks sastopas ar "neko", kas viņam ar kaut ko jāpiepilda.

Sampē-Gosinī "Mazais Nikolā un viņa draugi" /9komentāri

uldis, 29.09.2005., 00:46

Pirmā doma ieraugot grāmatu - es un bērnu grāmata!?!? Noformējums gan iekšēji, gan ārēji kā tipiskai bērnu grāmatai. Teicienu, ka "izskats mēdz būt maldinošs" pilnībā var attiecināt uz šo grāmatu.

Arkādijs Fīdlers "Ukajali dzelmēs zivis dzied" /2komentāri

uldis, 27.09.2005., 00:23

Vai jūs zinājāt, ka brauciens no Eiropas ostas (piemēram Antverpenes vai Londonas) līdz Amazones grīvai maksā 12 mārciņas? Es arī nē. Žēl tikai, ka runa iet par divdesmitā gasdsimta trīsdesmitajiem gadiem...

Ronalds Hjū Morisons "Putnubiedēklis" /2komentāri

forsaken, 23.09.2005., 15:10

Ja es pavisam nesen esmu lasījusi grāmatu, kas būtu mani izklaidējusi vēl labāk par šo, es atļauju sevi labot, bet man šķiet, ka neesmu vis. Grāmata sākas ar vārdiem: Tajā nedēļā, kad tika nozagtas mūsu vistas, Dafnei Morenai pārgrieza rīkli.

Andra Neiburga "Stum stum" /19komentāri

uldis, 22.09.2005., 23:38

Neesmu vēl to pabeidzis lasīt, bet tā jau ir kļuvusi par manu apsēstību. Mani nepamet sajūta, ka šī ir tā grāmata, kuru es varētu gadiem nēsāt līdzi. Pārlasīt rindiņas nesaistītā kārtībā. Katrs teikums, katra rindkopa šeit dzīvo pati par sevi. Es varētu atvērt šo grāmatu kā to dara pirmo reizi sastopoties ar jebkuru grāmatu, tā nevērīgi, necenšoties atrast ko konkrētu, tikai iemest aci, izlasīt vienu rindkopu un nākošjā brīdī aizvērt un dzīvot jau citā pasaulē.

1 2 3
Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā

Tommyzem

ElmerWes

ElmerPlonsienāktreģistrēties