Trokšņu mūzikas izaicinājumi

Sandis Baumanis, 27.06.2011., 17:17

Jau šo sestdien, 2.jūlijā, plkst. 21:00 Skaņu Meža mūzikas telpā ar priekšnesumu viesosies angļu eksperimentālās mūzikas pārstāvis un skaņu mākslinieks Robijs Džadkins jeb Left Hand Cuts off the Right.

Lef

Trokšņu mūzikas izaicinājumi

t Hand Cuts off the Right muzikālā darbība robežojas mūsdienu un trokšņu mūzikas izaicinājumiem, kā arī to šķietami nebeidzamo tehnisko iespēju pielietojumu tajos, kā piemērus minot, atgriezeniskās saites un cilpas, dūkoņas un elektroniskās mūzikas iekārtas un to radīto skaņas plūdumu.

No Prestonas nākušais, Latvijā jau vairākkārt pabijušā Timothy C. Holehouse līdzgaitnieks, Džadkins par savu pašreizējo mājvietu izvēlējies Polijas centrālās daļas pilsētu Lodzu. Iepriekš darbojies hardcore un grindcore ģitārmūzikas grupās The Day Man Lost, After the Last Sky, Jonathan Ross un Buried in Teeth.

Līdz šim veiksmīgi aizvadītas vairākas starptautiskas muzikālās sadarbības, tostarp 2010.gada kopdarbs Sokushinbuts ar angļu čellistu Nacht und Nebel, kā arī pašrocīgi un ar neatkarīgo ierakstu izdevniecību atbalstu izdoti vairāki studijas albumi.

Kā vakara īpašie viesi ar savu sniegumu gaidāmi pašmāju skaņu mākslinieki Kaspars Groševs un Andrejs Zālītis jeb Lehitkarnef.

Skaņu Meža mūzikas telpa atrodas Miera ielā 12, Rīgā.

Ieeja no plkst. 20:00, bez maksas.

http://twitter.com/ULVE_
http://www.skanumezs.lv
http://www.lefthandcutsofftheright.tumblr.com
http://www.kasprsg.com


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Nessa risca de crédito, você também pode fazer todo processo de forma acessível e ter montante liberado na sua conta em poucos dias. my web-site - %anchor_text (https://www.revistabemestar.com.br/skin-renov-funciona/)

Roslyn

Many thanks very handy. Will certainly share website with my buddies. Have a look at my blog post Jimmy (https://www.freebetbest.com/zh-hans/reviews/)

Nichole

Many thanks really beneficial. Will certainly share website with my buddies. My page - free Robux (https://www.hackerearth.com/%40freerobuxgenerator1)

Valarieienāktreģistrēties