"StrojMachine" koncerts Rīgā

Aija Garoza, 23.05.2008., 12:38

Pirmdien, 26. maijā, plkst. 21.00, Slovēņu industriālā rokgrupa "StrojMachine" uzstāsies latviešu publikai Kronvalda parkā Rīgā

Koncerts tiek rīkots par godu Slovēnijas valsts prezidentūrai Eiropas Savienībā.

Vienpadsmit gadu pastāvēšanas laikā "StrojMachine" ir uzstājusies ar neskaitāmiem koncertiem Eiropā, Āzijā, kā arī saņēmusi daudzus apbalvojumus. Viņu mūzika, hipnotizējošais ritms un skatuves priekšnesumi ar gaismu un pirotehnikas efektiem Grupa "StrojMachine"izaicina katru klausītāju. Industriālais roks ir kā eksperiments, improvizācija un pilnveidošanās vienlaikus. Mūziku, ko spēlē 11 perkusionisti, nevarētu raksturot kā brīnišķīgu, bet – kā atzīst mūziķi – arī šodienas pasauli nav iespējams izskaidrot skaistā mūzikā. Viņu mūzika ir tikpat oriģināla, kā viņu instrumenti – bungām pielāgotas mucas un citi industriālie atkritumi, kurus viņi pārtaisa par tādiem izmantojamiem mūzikas instrumentiem kā mehāniskā spiediena ērģeles, VigVig, elektrisko kordofonu u.c., kurus publika pat neatpazīs, taču pieredzēs jaunas un nebijušas muzikālās dimensijas un harmonijas.

"StrojMachine" ir jauna Slovēņu grupa, kas rada jaunās tūkstošgades mūziku. Slovēnija arī ir jauna valsts, jauns Eiropas Savienības biedrs, kas balstās uz oriģinālu, bet drošu un veiksmīgu ceļu nākotnes veidošanā, īstenojot Eiropas politiku un esot Eiropas Padomes prezidējošā valsts. Zem saukļa Eiropas Sinerģija. Eiropa ir cilvēku un dažādības saskaņa, ekonomikas un kultūras saskaņa un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais – mūzikas saskaņa, ko Rīgā prezentēs Slovēnija.

"StrojMachine" koncertu piedāvā Slovēnijas Valdības Komunikāciju Birojs un Slovēnijas vēstniecība Stokholmā. Koncertu Rīgā organizē SIA Untitled. Ieeja koncertā – brīva.

4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
aa.p., 27.05.2008. 11:41:57
Komentāra reitings: 1.447

lielisks koncerts! :)

jānis, 27.05.2008. 11:45:37
Komentāra reitings: 1.447

Jā, bij gan. Nākošreiz kad viņi būs LV noteikti atkal iešū. :)

Žopelnieks, 29.05.2008. 20:16:24
Komentāra reitings: 1.447

Artemij, nākamreiz, kad viņi būs, noteikti padod ziņu! Maza škrobe, ka neredzēju, it īpaši pēc labajām atsauksmēm :)

jānis, 30.05.2008. 09:00:53
Komentāra reitings: 1.447

oki

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Index Search Villas and lofts for rental, search by region, find during first minutes a villa to rent by city, many different Feel free to visit my page: חדרים לפי שעה (https://0loft.com/rooms-by-hour/)

Charissa

Here's a form where you can find the date of Easter in Western and Orthodox Church (and even the old Julian calendar) for years between 326 and 4099 AD. Here is my page; Best Cordless Car Vacuum Cleaner (https://medium.com/@sumitkumar_34210/best-cordless-car-vacuum-cleaner-uk-2020-e222e376667)

Shirley

<a href="https://carinsurancequotes.us.org/">car insurance quotes</a>

go auto insuranceienāktreģistrēties