"Pienvedēja piedzīvojumi" Studentu klubā

Artūrs Špaks, 20.04.2010., 00:11

16. aprīlī pēc neliela pārtraukuma atkal varēja baudīt grupas "Pienvedēja Piedzīvojumi" koncertu.

Koncerts tika atklāts ar "Pavasari", kas palēnām atnākušos cilvēkus iekustināja pienvedēju pozitīvajos ritmos. Tieši Alda Lundes roka bija vainojama pie tā, ka pienvedējiem nācās uz neilgu laiku nozust no klubu skatuvēm. Varu nomierināt- koncerta laikā ne vienu brīdi neparādijās nekādas pazīmes, ka A. Lundes roka pirms neilga laika ir bijusi lauzta.

Grupa atgādināja, ka viņiem aprilī ir 16 gadu jubileja, ko publika uzņēma ar ovācijām. Māris Žigats solījās, ka tiks rīkots atsevišķs jubilejas koncerts, kā arī, ka šis koncerts, par godu jubilejai, būs īpašs. Zīmigi, ka pēc paziņojuma tika nospēlēts "Pēdējais viesis", norādot, ka ballīte var sākties.

Kaut arī grupai bija sagatavots dziesmu saraksts vakaram, viņi ļāvās improvizācijai un ļāva sevi pierunāt nospēlēt dziesmas, kuras pieprasa publika, kā, piemēram, "Līme". Manuprāt, M. Žigats bija tik ļoti noilgojies pēc koncertiem, ka atcerējās Pienvedēju sākuma etapu un dziesmas "Debesu pils" sāka tik enerģiski lēkāt, ka aizmirsa par griestiem, kuri palika tikai pāris centimetrus no mākslinieka galvas.

Protams, neizpalika arī tādi hīti kā "Jel", "Tu un Es", "Ceļavējš", kuru laikā bija novērojams liels publikas līdzi dziedātāju pulks. Manuprāt, "Pienvedēja piedzīvojumiem" vajadzētu padomāt par to vai mikrafonu nevajadzētu piešķirt arī grupas ģitāristam, kurš vairums dziesmas izdziedāja līdzi M. Žigatam, tikai viņš palika nesadzirdēts.

Iespējams, ka tuvojoties koncerta noslēgumam, liela daļa apmeklētāju nonāca sava veida ekstāzē, kuru tiem sniedza mākslinieki. Grupa nospēlēja "Nevajag", "Laimīgs" un "Elektra", kuru laikā klubā valdīja pamatīgs enerģijas pieplūdums un ikviens centās izdejoties tā, lai tas pietiktu ilgam laikam.

"Pienvedēja Piedzīvojumi" savu uzstāšanos noslēdza ar dziesmu "Pienvedēja Piedzīvojumi". Un tā pusotras stundas ilgušais koncerts pagāja samērā ātri. Ticu, ka publika grupas "Pienvedēju Piedzīvojumi" dziesmās labprāt klausītos vēl ilgi ilgi.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Thank you so much for sharing your fantastic web site. Look into my site - fun things to do in norman ok (https://app.box.com/s/gpgj4ktkxlpjx2tps2l815qdhp6si1ym)

Alana

With thanks for sharing your cool site. Also visit my web page: แทงบอลฝากไม่มีขั้นต่ำ (https://www.i-netcommunications.com/%e0%b9%80%e0%b8%a7%e0%b9%87%e0%b8%9a-%e0%b9%81%e0%b8%97%e0%b8%87%e0%b8%9a%e0%b8%ad%e0%b8%a520%e0%b8%9a%e0%b8%b2%e0%b8%97/)

Charissa

Superb site you have got in here. my homepage; I have an invention where do I start (https://app.box.com/s/n91ph9qhlwbe9r9boh3sa5mw5q6x61f8)

Lashundaienāktreģistrēties