"Pērkona" fani pēc 30 gadiem tiek aicināti atkal tikties

Sandis Mohovikovs, 07.08.2015., 11:51

Kulakova nakts koncerts norisināsies šā gada 22. augustā Ogres estrādē.

Kulakova nakts koncertsŠogad aprit 30 gadi kopš 1985. gada 6. jūlijā, kad pēc grupas "Pērkons" uzstāšanās Ogres estrādē grupas fani koncertā gūto emociju uzplūdā, vēršoties pret pastāvošo komunistisko iekārtu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus. Šis bija gadījums, kad Ogres vārds kontekstā ar mūziku līdz šim izskanējis visskaļāk, nu pēc 30 gadiem 22. augustā Ogres estrādē visi grupas "Pērkons" fani tiek aicināti uz pirmo Kulakova nakti!

Latvijā "Pērkonam" ir nepārvērtējama nozīme. Būtībā tas ir vietējo rokmūziķu un publikas sociālais atpestītājs. Gari mati, tik dabiska un brīva uzstāšanās maniere un tik agresīvs, nepastarpināts un dumpīgi skaļš rokenrols ar nemitīgu sprādzienu, dūmu un pirotehnisku brīnumu pavadībā kā nevienam. Un pats galvenais – "Pērkons" ir grupa ar tik konsekventu tekstu (lielākoties Māra Melgalva) izvēli – tik nepārprotams un atklāts jaunības maksimālisms", saka muzikoloģe Daiga Mazvērsīte.

"Pērkons" iespējams ir vistitulētākā grupa Latvijā – divi Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieki - Ieva Akuratere, saņēmusi arī Draudzīgā Aicinājuma medaļu un Juris Kulakovs, kurš ir arī Līvānu goda pilsonis, trīs Jūrmalas goda pilsoņi un visi – apbalvoti ar Barikāžu piemiņas medaļām.

22.augustā plkst. 21:00 Ogres estrādē Kulakova naktī piedalīsies grupas "Pērkons", "Instrumenti", "Menuets", Ogres pūtēju orķestri, koris "Gaudeamus" Juris Kulakovs savā festivālā piedalīties aicinājis jaunās grupas virzienā no dzimtajiem Līvāniem uz Rīgu – "Krampis" (Līvāni), Šaha klubs (Aizkraukle), Rīgas Modes (Ogre), uz rīta pusi vinila diskotēku spēlēs DJ Dambis un Uldis Rudaks (Rīga)

Galvenā loma Kulakova naktī paliek "Pērkonam"! Juris Kulakovs "Pērkona" daļā iekļāvis visus hītus: "Zaļā dziesma", "Slidotava", "Labu vakar", "Dziesma par sapumpuroto zaru", "Gandrīz tautasdziesma", "Balāde par gulbi", "Mana dienišķā dziesma", u.c., Kulakova naktī ar "Pērkonu" uzstāsies arī Nauris Puntulis.

Kulakova nakts iecere Jurim Kulakovam ir likusi radoši sarosīties, būs gaidāmi vairāki pārsteigumi, iespējams pat vilciena vagons Ogres estrādē un noteikti daudz un dažādi pirotehnikas efekti!

Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs. Pirmās 500 biļetes 7 EUR, vēlāk 10 EUR, pasākuma dienā 15 EUR, VIP sektora biļete 20 EUR.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
You're a really practical internet site; could not make it without ya! my web page :: location bateau,rent,boat,rental boat,boat rental, location,bateau,nice, location bateau nice, boat rent nice, boat rental nice (https://rentboatnice.com/)

Latia

Very good written story. It will be supportive to everyone who utilizes it, as well as yours truly :). Keep up the good work - best wood for routing Grooves (wiki.castaldini.tech (https://wiki.castaldini.tech/doku.php?id=profile_carsonb9052074)) sure i will check out more posts.

Cleveland

Great ѡeƅ websіte! It looks very goοd! Sustain the good job!

Blaineienāktreģistrēties