Šonedēļ "Otra Puse" viesosies vairākās Latvijas pilsētās

Inese Vīksnāne, 11.05.2009., 14:48

Šajā nedēļā grupa "Otra Puse" viesosies vairākās Latvijas pilsētās, lai prezentētu ilgi gaidīto studijas albumu "Nakts vai Rīts".

Kā norises vietas izvēlēti kultūras nami, lai koncertu varētu apmeklēt arī gados jaunākie grupas fani!

Latviešu romantiskākā grupa šonedēļ 14.maijā plkst.19:00 sniegs koncertu Kuldīgas kultūras centrā, savukārt 15.maijā - 18:30 Cēsu kultūras centrā un 16.maijā - 19:00 Krustpils kultūras namā!

Albums "Nakts vai Rīts" ir grupas "Otra Puse" otrais albums pēc 1995. gadā pirmo reizi un 2006. gadā atkārtoti izdotā izlases albuma "Pēc lietus".

Tajā iekļautas tādas klausītājiem jau pazīstamas dziesmas kā "Ieskaties", "Savādā", "Rīga", kā arī grupas jaunākais radio singls – jaunā albuma tituldziesma, kas jau paspējusi iemantot hita statusu – "Nakts vai Rīts". Albumu papildina arī 6 pilnīgi jaunas"Otra Puse" grupas "Otra Puse" kompozīcijas un "bonus" dziesma – "Ziemas šūpuļdziesma" ar grupas solista Normunda Pauniņa, pazīstama arī kā Dj Norsky, mūziku un "The Hobos" solista Rolanda Ūdra vārdiem.

"Beidzot tas ir noticis! Vairāku gadu laikā piedzīvotās emocijas, noskaņas un sajūtu gammas, kuras izskan katrā atsevišķā dziesmā, tagad ir apkopotas vienā veselumā – albumā "Nakts vai Rīts". Sajūta ir pasakaina, jo albums ir kā dzīves posms, kuru var paņemt rokās, paklausīties un vēlreiz sajust to, kas piedzīvots. Esam gandarīti, ka mums ir izdevies šīs sajūtas nodot arī saviem klausītājiem," priecājas Normunds Pauniņš.

"Ar šo tūri mēs vēlamies iepriecināt un būt tuvāk saviem klausītājiem visā Latvijā. Mēs esam romantiķi, un zinām, ko nozīmē acu kontakts!", saka mūzikas autors un taustiņinstrumentālists Ivars Makstnieks.

Grupas sastāvā ir: Normunds Pauniņš (vokāls), Ivars Makstnieks (mūzikas autors un taustiņinstrumentālists), Arnolds Kārklis (ģitāras), Mārtiņš Burkevics (bass, spēlē arī grupā The Hobos), kā arī bundzenieks Rihards Zaļupe – viens no šobrīd spilgtākajiem marimbas un sitaminstrumentu virtuoziem Latvijā.

Lai radītu patīkamu un romantisku – grupas dziesmām atbilstošu noskaņojumu, īpaši padomāts par skatuves vizuālo noformējumu.

Ieejas biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties:
- tie, kam tuvāks internets - www.bezrindas.lv
- visās Biļešu serviss tirdzniecības vietās (www.bilesuserviss.lv)
- Kuldīgas kultūras centra kasēs (63322201)
- Cēsu kultūras centra kasēs (tālr. 64122712)
- Krustpils kultūras nama kasēs (tālr.65221854).

Turpmākie koncerti:
30.maijā Varakļānu brīvdabas estrādē,
13.jūnijā Saulkrastu estrādē, viesi - grupa "The Hobos", Dj Roberts Lejasmeijers
20.jūnijā Liepājas koncertestrādē "Pūt Vējiņi!", viesis – Dj Roberts Lejasmeijers
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
thank so much for your internet site it helps a whole lot. Also visit my site - %anchor_text (https://youtu.be/iUzg05pwFhA)

Lila

Many thanks, this site is really practical. Feel free to surf to my web page: Invent Help tech (https://susantheus.wordpress.com/2020/08/05/guide-to-protect-your-business-ideas/)

Augustus

For more information about the Newark and Camden clinics, please visit the Legal Clinics Webpage. Some of the included clinics are: Feel free to visit my blog post; Startup Masterclass (Rockfishlax.com (https://rockfishlax.com/library/index.php/User:Stephaine54G))

Montyienāktreģistrēties