22. februārī Studentu klubā Otra Puse prezentēs jauno singlu „Savādā”

Anita Alksne, 19.02.2008., 10:47

2006. gada rudenī OTRA PUSE atdzima no jauna ar dziesmu „Ieskaties”, kas acumirklī ieguva Ziemassvētku hita Nr. 1 statusu klausītāju vidū.

Tam sekoja „Jūtu ceļotājs”, bet tik tikko grupa plašākai auditorijai piedāvājusi savās labākajās tradīcijās ieturēto singlu „Savādā”, par kura prezentācijas koncerta vietu izvēlēts Studentu klubs. Koncertā aktīvākajiem faniem grupa dāvinās parakstītu Cd matricu ar jauno singlu. Singls „Savādā” ir lejupielādējams arī portālā Www.Boms.Lv  

Otra Puse izveidojās 1991. gadā kā Aigara Grāvera un Aigara Krēslas projekts, piesaistot tolaik gluži nepieredzējušo Normundu Pauniņu un grupas „Vaidava” taustiņinstrumentālistu Ivaru Makstnieku. Megahita statusu sasniedza 1992. gadā tapusī Aigara Krēslas dziesma „Pēc lietus” ar Igo vārdiem un drīz pēc tam arī Normunda Pauniņa dziesma „Vēstules” ar Jāņa Baltausa tekstu. Līdz 1995. gadam tika izveidota grupas dziesmu izlase „Pēc lietus”, kas nesen pārizdota, papildināta ar grupas singlu „Ieskaties”.

Grupa Otra Puse, neskatoties uz ieilgušo klusuma periodu, savu aktualitāti nav zaudējusi visā pastāvēšanas laikā. Leģendārās „Vēstules”, „Pēc lietus”, „Balāde par 3 saucieniem”, „Tev tuvoties” regulāri ieskanas radio ēteros un Cd atskaņotājos, kas tikai vēlreiz apliecina to, ka Latvijā tiek mīlēta arī kvalitatīva popmūzika ar lielisku, savdabīgu vokālu. Nenoliedzami grupas panākumus sekmējuši arī romantiskie Ivara Kurpnieka dziesmu teksti.
Jau pavasarī grupa sola izdot jaunu albumu.
Otra Puse ir Normunds Pauniņš (dj Norsky) – balss, Ivars Makstnieks – taustiņi, mūzikas autors, Gints Saulītis – ģitāras. Kopā ar grupu spēlē Mārtiņš Burkevics – bass, Rihards Zaļupe – sitaminstrumenti.

+ Dj Chill
Ieeja klubā no plkst. 22:00, koncerta sākums ap 23:30. Ieejas maksas: studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Good to join. I am pretty new around here and figured I'd make my first post. I've been researching outdoor projects recently and found several interesting info. Anyone with knowledge with this, please read your thoughts. Cheers!

DonaldBaf

Great to be here. I'm pretty new here and wanted I would say hello. Lately I've been exploring yard improvements for a while and discovered some good resources. If anyone has experience on this topic, I'd like to read your input. Thanks.

Donaldfrozy

"Enchanting nymphomaniac meklē tvaikojošs indulgence."  Šeit  --   Kj3fz2f.short.gy/ueeSek?DIb

EmmaDIb8077


ienāktreģistrēties