"Mannhai" ("Amorphis" dalībnieku grupa) un "Defuse" 3 dienu koncertos

Guntis Vanags, 09.05.2006., 21:58

Laikā no 11. līdz 13. maijam klubs "Depo" pārtaps par Somijas – Latvijas roka klubu, kurās 3 dienas pēc kārtas kopā ar Latvijas grupām "Soundarcade", "Sniegavīru rūpnīca", "Nasta", "Jaialai", "Catapulta", "S.I.L.S.", "Cilvēks A.P.", "Junk" uzstāsies divas Somijas pirmā ešelona grupas "Defuse" un "Mannhai".

Minētie koncerti izsaukuši lielu Somijas preses interesi, jo abu šobrīd Somijā ļoti aktuālo grupu (nesen abas izlaidušas kritiķu augsti novērtētus un labus pārdošanas rezultātus uzrādošus albumus) koncerti sakrīt ar Rīga notiekošo Pasaules hokeja čempionātu, kurā kā viena no pretendentēm uz zelta medaļām tiek minēta Somijas komanda, un kurš uz Rīgu atvilinājis lielu šīs valsts fanu pulku.

"Defuse" ir dibināta 2000. gadā. Lai gan grupa jau ilgu laiku ir pazīstama ar saviem daudzajiem nospēlētajiem koncertiem, lielāku ievērību tā ieguvusi šogad, martā izdodot savu pirmo albumu "Defuse". Pēc albuma iznākšanas Somijas lielākajā metal mūzikas lapā meteli.net par populārāko tika atzīts gan albums, gan pati grupa. Dziesmas no albuma jau iekļautas 2 rokmūzikas izlasēs. Grupas mūzika tiek raksturota kā ieturēta labākajās grupu "Kiss", "Ramones" un 80-to gadu hard roka tradīcijās, kurā jūtama arī grunge un stoner rock ietekme.

Mannhai1999. gadā dibinātā "Mannhai" ir viena no ievērojamākajām Somijas rokgrupām, kuras panākumi kaldināti jau ar 4 izlaistajiem albumiem, no kuriem visaugstāk pat ar maksimālo atzīmi novērtēts grupas pēdējais, februārī klajā laistais albums "Hellroad Caravan" (pārējās Eiropas valstīs tā izplatīšana tiek uzsākta jūnijā). Tūlīt pēc iznākšanas Somijas pārdotāko singlu topa pirmajā vietā nokļuva pirmais albuma singls "Spaceball". Papildus interesi par grupu izraisījis arī fakts, ka pirms pēdējā albuma ierakstīšanas grupas vokālista vietu ieņēmis Pasi Koskinen no pasaulslavenās Somijas doomdeath metal grupas "Amorphis". Patreizējo grupas sastāvu kritiķi min kā labāko tās pastāvēšanas vēsturē. Mannhai mūzika tiek definēta kā klasiskā hard rock stilā ieturēts stoner rock, salīdzināšanai tiek piesauktas tādas grupas kā "Black Label Society", "Monster Magnet", "Black Sabbath", "Trouble", "Entombed".

Saites internetā:

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Wow....this is a useful online site. Also visit my webpage - to yen (https://www.minds.com/vuayen24x/)

Moises

Pocket Option https://clck.ru/LxoQY https://www.donationalerts.com/r/helphelphelp Help with money !!! https://clck.ru/MDXQr Donate some money 5536 9138 0823 2983

Jamesglomo

<a href=https://www.tvonlayn.ru/> Рождество на двоих 2019 2020 смотреть онлайн полностью. </a>

vmwwfjvienāktreģistrēties