"Kreator" koncerts klubā Melnā Piektdiena

Vladislavs Punculs, 23.02.2009., 14:29

21. februārī klubā "Melnā Piektdiena" notika slavenās vācu thrash metal grupas "Kreator" koncerts.

Kopā ar Kreator uz Rīgu ir atbraukušas vēl trīs grupas, kas uzstājās "iesildītāju" lomās:
"Eluveitie" (Folk/Melodic Death Metal) no Šveices, "Emergency Gate" (Melodic Power Metal) no Vācijas un "Caliban" (Metalcore/Metal) arī no Vācijas.

Neatceros kad pēdējo reizi Melnajā Piektdienā bija tik daudz cilvēku. Zāle palika pilna no paša sākuma, līdz pat pēdējai "Kreator" dziesmai. Latvijas metāla cienītāji jau ilgi bija gaidījuši kaut ko tādu un beidzot tas ir noticis. Nedomāju, ka mūziķi bija gaidījuši tik ļoti siltu uzņem"Kreator"šanu no Rīgas publikas un varēja just, ka viņu sajūsma par tik spēcīgu atbalstu bija patiesa.

No iesildītājiem visvairāk patika "Eluveitie", kas spēlēja ļoti interesantu un melodisku folk/metal mūziku ar īstu spēcīgu balsi.

Paši "Kreator" sāka savu uzstāšanos ar nesen pabeigta albuma "Hordes of Chaos" tituldziesmu. Tālāk tika izpildītas dziesmas gan no jaunā albuma, gan arī vecie grupas grāvēji, ko tik ļoti iemīļojusi publika ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs. "Kreator" parādīja visu uz ko ir spējīgi. Šeit bija visas panākuma sastāvdaļas: gan viņiem raksturīgi agresīvi politiski ievirzīti teksti, gan skaļa un spēcīga skaņa, gan thrash metālam raksturīga agresija, kas neatstāja fanus vienaldzīgus.

Vairāk bildes skaties te!
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
kasparsderjagins, 25.03.2009. 23:08:17
Komentāra reitings: 0

izjāde uz melna krusta! tas bija skaisti!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
thank so much for your internet site it helps a whole lot. Also visit my site - %anchor_text (https://youtu.be/iUzg05pwFhA)

Lila

Many thanks, this site is really practical. Feel free to surf to my web page: Invent Help tech (https://susantheus.wordpress.com/2020/08/05/guide-to-protect-your-business-ideas/)

Augustus

For more information about the Newark and Camden clinics, please visit the Legal Clinics Webpage. Some of the included clinics are: Feel free to visit my blog post; Startup Masterclass (Rockfishlax.com (https://rockfishlax.com/library/index.php/User:Stephaine54G))

Montyienāktreģistrēties