
Konkurss "ImproRoks" 13.novembrī
Elīna Simsone, 13.11.2009., 01:4913. Novembrī Muzikālais klubs "Kabata" aicina uz jau trešo konkursa "ImproRoks" raundu.
Trīspadsmito datumu kā savu laimīgo ir izvēlējušās grupas "A Day Withou
t Breake", "Livido" un "Can_zone". Grupu profesionalitāti un spēju improvizēt vērtēs gan Latvijā, gan arī ārpus tās robežām atzinīgi novērtēti mūziķi – Ivars Pētersons un Vjačestlavs Mitrohins.
Konkurss notiek četros raundos, katru piektdienas vakaru no 30. oktobra līdz 20. Novembrim. Katras piektdienas labākā grupa iegūst iespēju piedalīties "Improroka" finālā, kas norisināsies 27. Novembrī. Nu jau ir zināmas divas finālā iekļuvušās grupas –"Wakenc" un "Peec Lietus". Finālā grupas uzsāks galveno cīņu par savu video klipu, kā arī Bauskas alus simpātijas balvu.
Sakarā ar to, ka 13 .Novembra konkursā "Improroks 2009" piedalās studenti no LU, ISMA, RPIVA, RSEBAA, RTU uzrādot studentu apliecību šo augstskolu pārstāvjiem ieeja ir bez maksas, kā arī daiļā dzimuma pārstāvēm ieeja ir brīva. Aktīvākajiem pasākuma apmeklētājiem ir iespēja cīnīties par atbalstītāju sarūpētajām balvām!
BrianNeway
Домики и гостевые дома посуточно Домики посуточно подойдут для больших компаний. - Идеально для больших компаний и семей. - Красивые локации для отдыха. - Домашний комфорт и тишина. жилье на сутки @airbn@b77Karla
Discover the diverse island of Sri Lanka with your camera lens guided by a professional photographer. Ancient temples, bustling markets, tea plantations and fishermen at workGerman
