Klubā "Melnā Piektdiena" "Sezonas Atklāšana"

P3LICAN partisans subculture, 25.08.2011., 08:06

Kluba koncertsezonas atklāšanas koncerts 2. septembrī pēc karstas un raženas festivālu vasaras.

Klubā "Melnā Piektdiena" "Sezonas Atklāšana"

Kluba durvis vaļā no 19:00, koncerta sākums 20:00, ieejas maksa: 2 Ls

Diseim
Grupas spēlēšanas maniere nav mainījusies, tas joprojām ir smagnējs sludge un enerģisks vecās skolas death metal krustojums. Gada nogalē solās dienas gaismu ieraudzīt arī grupas debijas albums, kādas mazas ASV mūzikas ierakstu izdevniecības paspārnē.
http://www.draugiem.lv/diseim

Katalepsija
Grupas spēlēšanas maniere no sākotnējā mainījusies līdz ar sastāvu, šobrīd, grupa spēle tumšu un smagnēju mūziku, ko varētu raksturot, kā gothic / doom metal. Tumšo mūziku nespēj sabojāt dziesmas dzimtajā valodā.
http://www.draugiem.lv/katalepsija

Opifex
Patīkams pārsteigums vietējā skatuvē – grupas Cult Of Destruction reformācija par Opifex. Grupa spēlē enerģisku, tehnisku, progresīvu, vietām lauzītu un aritmisku death metal. Pie tam – ļoti neslikti. Grupa ievērības cienīga arī ar skatuvisko tēlu – iespējams, arī šoreiz tas būs trako kreklā ietērpts vokālists, bet iespējams, ka kas cits..
http://www.draugiem.lv/opifex

Frailty
Mērķtiecīga un radoša grupa, kas savu spēlēšanas stilu kombinē no doom / death metal, apvienojot to ar dažādiem citiem mūzikas elementiem.

Grupas bagāžā veiksmīgs debijas albums "Lost Lifeless Lights" (2008), "Ep" (2009), "Silence Is Everything" (Promo Ep, 2010) , grupa vislabāk izpaužas konceros.
Otrais albums esot ceļā...
http://www.draugiem.lv/frailty

Relicseed
Grupa, kas no dibināšanas brīža pārcietusi sastāvu maiņas, pēdējo gadu laikā stabili ieņēmusi savu vietu Latvijas rok un metāl mūzikas lauciņā. Pagājušā gada nogalē izdots albums "60 Minūtes Sapņa", grupas spēlēšanas maniere ir enerģisks, spēcīgs thrash metal latviešu valodā ar sociālpolitiskiem tekstiem.

Grupa dosies savā pirmajā ārzemju tūrē šī gada septembrī – uz Apvienoto Karalisti.
Šaubu nav, viņi zin, ko viņi var un ko viņi grib sasniegt. Un uz to virzās!
http://www.relicseed.com

Rock un Metal Karaoke
Pasaulē iecienīta nodarbe, kas mūsmājās popularitāti gūst lēnām.
http://rockmetalkaraoke.com

Vairāk informācijas:
http://www.metalshow.lv/ http://www.p3licanwebzine.blogspot.com
 

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Nessa risca de crédito, você também pode fazer todo processo de forma acessível e ter montante liberado na sua conta em poucos dias. my web-site - %anchor_text (https://www.revistabemestar.com.br/skin-renov-funciona/)

Roslyn

Many thanks very handy. Will certainly share website with my buddies. Have a look at my blog post Jimmy (https://www.freebetbest.com/zh-hans/reviews/)

Nichole

Many thanks really beneficial. Will certainly share website with my buddies. My page - free Robux (https://www.hackerearth.com/%40freerobuxgenerator1)

Valarieienāktreģistrēties