Klubā "Depo" uzstāsies grupa "Blind Myself"

Guntis, 24.08.2006., 14:18

2. septembrī kopā ar vietējām grupām "Collide", "Thursday 12th", "Insomnia" klubā "Depo" uzstāsies Ungāru metal-noise-rock grupa "Blind Myself".

1995. gadā dibinātā "Blind Myself" grupa ir unikāla parādība Eiropas metBlind myselfāla scēnā.

Grupa izdevusi 3 ilgspēlējošos albumus: 1999. gadā - "Heaven`t" (novērtējums: Metal Hammer - 9/10), 2002. gadā - "Product of Our Imagination "(novērtējums: Metal Hammer - 9/10), 2004. gadā - "Worst-Case Scenario" (novērtējums: Aardshock - 94/100, Metal Hammer - 9/10). Albumi izdoti ASV, Ungārijā, Lielbritānijā un citās Eiropas valstīs.

Pēc tūres no 2000. gada līdz 2003. gadam grupa par savu mājas vietu izvēlējās Ņujorku, kuras studijās turpināja darbu un kuras leģendārākajos klubos arī uzstājās.

Grupa ir uzstājusies leģendārajā "Gainsville Hardcore" festivālā Floridā, Wanted festivālā, "Open Air Against Racism" festivālā Vīnē, protams, ir regulāra "Sziget" festivāla komanda, kurā tā piedalījās arī šogad 10. augustā, tā ir uzstājusies gandrīz visās Eiropas valstīs, 2005. gada Austrumeiropas tūres laikā grupa uzstājās arī klubā "Depo".

Grupa ir dalījusi skatuvi ar tādām metal leģendām kā "Slayer", "Kreator", "Puddle of Mudd", "Keelhole", "Kill Your Idols", "Ignite", "Vision", "Sepultura", "Napalm death", "69 Eyes", "Anthrax", "Children of Bodom".

 
Grūti ir definēt grupas stilu tur ir gan mazliet no metal, mazliet no roka, mazliet no noise, mazliet no hardcore, mazliet no experimental.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 27.08.2006. 18:27:37
Komentāra reitings: 0

pagāsgad biju uz viņiem ! un bij baigi super- bet šogad negribu iet :) !

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Wow because this is extremely good job! Congrats and keep it up. My page - %anchor_text (https://royalcbd.com/)

Judson

<a href=https://msk-sprawka.com/services/help-for-the-traffic-police>справка для вождения</a> - справка форма 086, медицинская книжка

OscarAmema

Miles de Películas y series Online en calidad HD, Castellano y Subtitulado sin cortes. Pelisplus (https://pelisplus.me).co.

Willisienāktreģistrēties