Jauno mūziķu konkurss "Hadrons" aicina studentus atklāt muzikālos talantus

Laura Elizabete Vanaga, 31.03.2015., 11:58

Šī gada maijā jau desmito gadu norisināsies Jauno mūziķu konkurss "Hadrons", šogad aicinot savus talantus atklāt ne tikai Latvijas Universitātes studentiem, bet ikvienam studentam, kurš veido kādu muzikālu apvienību.

Pieteikšanās jaunajām grupām konkursā notiks līdz 21.aprīlim Latvijas Radio 6 – Radio "Naba" interneta vietnē naba.lv/hadrons.

Ikviena jauna mūziķu grupa, kura vēl nav izdevusi albumu un kurā ir pārstāvēti studenti, kurai piemīt 'studentisks' sacensību gars un vēlme veicināt savu atpazīstamību, ir aicināti pieteikties konkursā. Lai piedalītos konkursā, mūziķiem līdz 21. aprīlim jāaizpilda pieteikums naba.lv un jānosūta audio ieraksts MP3 formātā ar 3 oriģināldziesmām. Jaunās mūzikas grupas izvērtēs mūzikas nozares profesionāļi, Radio "Naba" un studentu pārstāvji.

Konkurss norisināsies divās kārtās, bet finālā 21. maijā sešas jaunās grupas spēlēs noslēguma koncertā klubā "Nabaklab". Visa informācija par pieteikšanos un pieteikšanās elektroniskā anketa atrodama naba.lv/hadrons. Savukārt klausītāji līdzīgi kā iepriekšēja gadā no 6. līdz 20. maijam interneta balsojumā noteiks savu favorītu starp finālistiem, kas saņems īpašo klausītāju balvu.

Konkurss notiek jau desmito gadu, un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 200 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas – "DJ Krankenwagen", "Nepilngadīgā Anna", "Starmetis", "Das Sonntags Legion", "The Movies" (tagad "Tribes of the City"), "Ēnu kaleidoskops" – pēc tam izdevušas arī albumus un kļuvušas pazīstamas arī ārpus Latvijas.

Jaunajām mūzikas grupām tā ir iespēja parādīt sevi plašākai sabiedrībai, galvenajā balvā iegūstot ieraksta laiku studijā un iespējas startēt uz vasaras festivāla "Laba Daba", festivāla "Bildes" un jauno studentu svētku "Aristotelis" skatuvēm.

Jauno mūziķu konkursu organizē Latvijas Radio 6 – Radio "Naba" sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi.

Radio "Naba" klausāma Rīgā un tās apkārtnē FM 95,8 MHz, internetā www.naba.lv un mobilajās lietotnēs, kā arī informācija par aktualitātēm pieejama sociālajos tīklos twitter.com/RadioNaba, facebook.com/radionaba, draugiem.lv/naba un youtube.com/user/RadioNaba.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Nessa risca de crédito, você também pode fazer todo processo de forma acessível e ter montante liberado na sua conta em poucos dias. my web-site - %anchor_text (https://www.revistabemestar.com.br/skin-renov-funciona/)

Roslyn

Many thanks very handy. Will certainly share website with my buddies. Have a look at my blog post Jimmy (https://www.freebetbest.com/zh-hans/reviews/)

Nichole

Many thanks really beneficial. Will certainly share website with my buddies. My page - free Robux (https://www.hackerearth.com/%40freerobuxgenerator1)

Valarieienāktreģistrēties