Grupa "Finx" pārtrauc klipa filmēšanu

Grupa "Finx", 06.03.2007., 16:33

''Klipa filmēšana, kura provizoriskās izmaksas rēķināmas vairākos desmitos tūkstošu latu ir apturēta!'' - Tā ar nožēlu atzīst grupas "Finx" dalībnieki. Tikai dažas stundas pirms vērienīgo darbu uzsākšanas, tehniskas problēmas piemeklēja speciālais filmēšanas helehopters, tādējādi nebija iespējams uzfilmēt galvenās klipa pakaļdzīšanās ainas.

Klipa producents Raivo Karro pieņēma stratēģisku lēmumu apturēt visus filmēšanas darbus un uz nenoteiktu laiku atteikt statistus, tehniķus, gaismotājus, aktierus, īrēto tehniku un automobiļus. Klipu, dziesmas ''Uz 4 debess pusēm'' angļu versijai, bija ieplānots veidot pilnmetrāžas īsfilmas žanrā, taču šis starpgadījums licis grupas menedžmentam izšķirties par turpmāko grupas virzību. Nolemts, ka FINX tāpat kā līdz šim darbosies tikai un vienīgi latviešu valodā. Arī video tiks veidoti latviešu valodā dziedātajām dziesmām, rūpīgi izvērtējot klipa budžetu un atdevi no tā. Patreiz lai optimāli izmantotu jau ieguldītos resursus tiek gatavota video versija grupas nākamajam singlam. Savukārt anglisko dziesmu ierakstīšana, izdošana un video veidošana notiks ciešā sadarbībā ar 2 PIECES of CAKE. ”Mēs negribam jaukt kopā divas pilnīgi pretējas lietas un tamdēļ uzskatam ka FINXam ir jadara tas kas ir darīts un tikai latviski. Esam ļoti priecīgi sadarboties ar 2 PIECES of CAKE, kuru rindas papildinātas ar jaunām asinīm no DJ UPPFADE, kurš nesen laidis klajā savu singlu dubult disku sadarbībā ar SYMPHFONIC MUSIC UK. Esam pārliecināti ka tieši šai formācijai būtu uzliekams angļu mēles zīmogs” - Tā spriež paši FINX dalībnieki.


Patlaban, dziesma ''uz 4 debess pusēm'', kas ir pirmais singls no jaunā FINX albuma ir dzirdama Latvijas radiostacijās. Albumu plānots izdot pavasara beigās. Mēs paši par kādiem konkrētiem laikiem raugamies ar smaidu. Albuma izdošanas process Latvijā sen ir zaudējis savu radīšanas prieku un saviļņojumu kam būtu jābūt - Tā paši FINX. Paralēli tam ciešā sadarbībā ar 2 PIECES of CAKE tiek gatavots vēl viens albums angļu valodā.


4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
rxx, 06.03.2007. 19:49:01
Komentāra reitings: 0

"Pilnmetrāžas īsfilmas žanrā" :D Forši, filmējam "pilnmetrāžas īsfilmas", bet terminoloģiju nezinam. Profi. :)

dzēsts lietotājs, 07.03.2007. 08:23:19
Komentāra reitings: 0

kas vispār tā par tādu grupu? :DD

dzēsts lietotājs, 07.03.2007. 12:26:42
Komentāra reitings: 0

Desmiti tūkstoši, ak vai! Mazbudžeta klipu nevarēja uzņemt, a?

jānis, 07.03.2007. 12:38:24
Komentāra reitings: 0

Būtu labāk normālu klipu uzfilmējuši pa 50 Ls n pārējo ziedojuši labdarībai - būtu kāda jēga vismaz no iztērētas naudas!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Lovely Web site, Keep up the good work. Thanks a lot! Also visit my website: 사상마사지 (https://www.busan-massage.com/sasang)

Alva

Particularly informative looking frontward to coming back again. Feel free to surf to my web site toothbrush holder (https://travellercolic.com/toothbrush-holder/)

Jordan

Exceptionally individual pleasant site. Great information readily available on couple of gos to. Visit my blog post: 용인이사청소 (https://yongin01.imweb.me/yongin03)

Marinaienāktreģistrēties