Grupa "ēnas" dodas tūrē

Shadow MGMT, 10.03.2010., 13:16

2010.gads grupai ēnas ir sācies "Seven" zīmē.

4.janvārī grupa prezentēja pirmo singlu no gaidāmā albuma - "Seven", kurš jau vairākas nedēļas atrodas Latvijas radiostaciju topu virsotnēs. "Seven" ir albuma tituldziesma, kura pagājušā gada nogalē, kopā ar vēl vairākiem skaņdarbiem tika ierakstīta Rīgā, "Sound Division Studios". Muzikālais materiāls tika ierakstīts kopā ar Gati Zaķi, bet materiāla pēcapstrādi veica Armands Treilihs.

Sākot ar 10.martu grupa dosies tūrē pa Latviju, lai ar koncertiem pateiktu paldies faniem par atbalstu dziesmai "Seven", kā arī, lai nedaudz ieskicētu gaidāmā albuma aprises. Tūres ietvaros plānoti 11 koncerti, taču, kā pavēstīja grupas menedžmenta pārstāvis, patlaban vēl norit sarunas ar vairākām koncertu norises vietām un tas nozīmē, ka koncertu saraksts varētu tikt papildināts. Tūre sāksies 10.martā ar akustisku koncertu Rīgā, LMA Studentu klubā, kas plānots kā vienīgais grupas akustiskais koncerts šogad.

Pēc tam grupa viesosies:"ēnas"
26.martā Talsos, klubā Green Taste
3.aprīlī Cesvainē, klubā Grifs
7.aprīlī Jelgavā, Postclub
9.aprīlī Liepājā, Firebar
24.aprīlī Rīgā, klubā Četri Balti Krekli
7.maijā Cēsīs, Fonoklubā
14.maijā Valmierā, klubā Čempions
19.maijā Jelgavā, klubā Četri Balti Krekli
22.maijā Madonā, Smeceres Kroga mūzikas klubā
28.maijā Rīgā, Studentu klubā

"Koncertos spēlēsim gan vecās dziesmas, gan arī vairākas jaunas no gaidāmā albuma. Debijas albuma dziesmām esam izveidojuši dažas jaunas versijas, lai varētu nospēlēt skaņdarbus, kurus sen neesam spēlējuši koncertos. Šī tūre atšķirsies ar to, ka visi koncerti būs vienādi satura ziņā. Esam sagatavojuši programmu, kuru nemainīsim līdz pat tūres beigām, lai koncerti neatšķirtos cits no cita. Pateicoties dziesmas "Seven" panākumiem, mēs esam guvuši ļoti daudz pozitīvu emociju, kuras gribam caur mūziku sniegt atpakaļ visiem atbalstītājiem." - "ēnas".

Paralēli koncerttūrei grupa plāno turpināt darbu studijā pie jaunā albuma, kuru plānots izdot rudenī.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
kringlita, 10.03.2010. 13:57:07
Komentāra reitings: 0

Hā! Grupas koncerti tiek medīti jau kādus 9 mēnešus. Bet mūžīgi kaut kas nobrūk. Nu tad varbūt beidzot.. :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Nessa risca de crédito, você também pode fazer todo processo de forma acessível e ter montante liberado na sua conta em poucos dias. my web-site - %anchor_text (https://www.revistabemestar.com.br/skin-renov-funciona/)

Roslyn

Many thanks very handy. Will certainly share website with my buddies. Have a look at my blog post Jimmy (https://www.freebetbest.com/zh-hans/reviews/)

Nichole

Many thanks really beneficial. Will certainly share website with my buddies. My page - free Robux (https://www.hackerearth.com/%40freerobuxgenerator1)

Valarieienāktreģistrēties