Starptautisks, eklektisks mūzikas kokteilis Depo

Guntis Vanags, 03.09.2009., 16:27

Sestdien, 5. septembrī Depo varēs klausīties muzikālos projektus no Latvijas, Igaunijas, Islandes un Lielbritānijas, kuri katrs rada mūziku savādākā stilā, bet kurus apvieno eksperimentējoša, jaunus izteiksmes veidus meklējoša pieeja mūzikai.

Meditatīvām noskaņām varētu kalpot igauņa Kaido Kirikmae un Islandes projekta Stereo Hypnosis elektroniskā mūzika. Kaido kopš 1990. gada spēlējis dažādās roka/ indie grupās, bet no 2004. gada pievērsies elektroniskajam solo projektam. Stereo Hypnosis ir tēva un dēla 2006. gadā radīts elektronisks/ ambientās mūzikas projekts, kura kontā ir 2007. gadā izdots albums, bet jaunā iznākšana gaidāma tuvākajā laikā.

Zināms eksperiments ir Rīgas flautu kvarteta 4tune piedalīšanās, jo tā būs pirmā reize, kad Depo skanēs akadēmiskā mūzika. 4tune ir 4 profesionālas mūziķes, kuru repertuārā ir plašs spektrs akadēmiskās un jaunās mūzikas.

Masīvas, trokšņainas skaņu gleznas kā vienmēr var gaidīt no grupas Tribes of the city. Vienīgā Latvijas šūgeiza (shoegaze) grupa Tribes of the city Depo uzstāsies pēc vairāk kā gada pauzes un, kā dzirdams, drīz jau tā atkal dodas garākā atvaļinājumā un šis būs viens no pēdējiem tās koncertiem.

Nebijis notikums solās būt Lielbritānijas dueta Jayetal uzstāšanās, jo, šķiet, pie mums vēl nav dzirdēti elektroniskie eksperimenti, ko viņi spēlē. Duets mūziku rada, jaucot elektroniku ar "dzīvajām" bungām un ģitāru, tajā sintezēta elektroniskā mūzika, roks, deju mūzika. Izteiksmīgas skaņu pasāžas šeit mijas ar enerģijas pilnām tirādēm. Varētu to nosaukt par elektronisku postroku. Jāatzīmē, ka šāda mūzika pasaulē šobrīd piedzīvo lielu popularitātes vilni, varētu piesaukt Mgmt, Dan Deacon, Crystal Castles.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Really, such a useful websites. Feel free to visit my site %anchor_text (https://www.youtube.com/watch?v=vgIjGqaeRys)

Georgia

Terrific page, Maintain the wonderful work. Regards! my web blog - danamon99 (danamonqqsite.yolasite.com (https://danamonqqsite.yolasite.com/))

Keira

Awesome web page you have going here. Also visit my web page - the information (https://letempsfile.fr/you-should-learn-more-information-about-your-vehicle/)

Adolfoienāktreģistrēties