"Different Vibes" naktsklubā "Cherry Club"

Da White, 05.11.2008., 18:00

8. novembrī Talsu naktsklubā "Cherry Club" apvienība "Synthesis" piedāvā elektroniskās deju mūzikas pasākumu "Different Vibes", sākums 22:00.

"Different Vibes" ir pasākums, kas ir balstīts uz vairākiem elektroniskās d eju mūzikas virzieniem. Eksistē ļoti daudzi un dažādi klubu mūzikas stili, katrs no tiem atšķiras gan ar ātrumu, gan enerģiju, ko tas spēj dot cilvēkiem. Mēs vienmēr atbalstām vairāku klubu mūzikas stilu apvienošanu vienā pasākumā, uz vienas skatuves, un ar "Diferent Vibes" mēs vēlamies iepazīstināt arī kluba "Cherry Club" apmeklētājus, kura ietvaros apmeklētāji dzirdēs: breakbeat, trance un protams arī house/electrohouse.

"Different Vibes" pasākumam sākoties, Talsu naktsklubā "Cherry Club" uz skatuves ar "Warm-up vibes" setu uzstāsies kluba rezidents Dj Edwards, viņš iesildīs publiku viesdīdžeju priekšnesumiem. Pēc rezidenta uz kluba skatuves kāps "Tdj" pārstāvis "Dj Kundzo" ar karstu "warm breakbeat vibes" setu, pēc viņa savu priekšnesumu piedāvās "Tdj/synthesis" pārstāvis Da White ar "prime-time electrohouse vibes" setu, kā arī "Tdj/synthesis" pārstāvis Dj Ap7 ar "fly away trance vibes" setu.

Chill-out (Banana room) visu nakti spēlēs Dj Itālis un Dj Archie.

"Tdj" (Tukums Dj Team) kā komanda tika izveidota 2004. gadā. Šobrīd tajā ir trīs aktīvi spēlējoši dīdžeji – Da White, Dj Kundzo un Dj Ap7. Tukums Dj Team dīdžeji ir piedalījušies dažādos pasākumos visā Latvijā, kā arī ārpus tās, un spēlēja uz vienas skatuves ar vairākiem pazīstamiem dīdžejiem.

Synthesis Crew, jeb vienkārši Synthesis ir jauns Tukums Dj Team dibinātāja "Da White" projekts. Synthesis atšķiras no Tukums Dj Team ar ideoloģiju un tas tikai augs un pilnveidosies.

Ieejas Maksa: 3 Ls.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
It's remarkable in support of me to have a web site, which is helpful designed for my knowledge. thanks admin

Frankalawn

Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars. If interested, please visit our site: lensoutlet.online Kind Regards, Arturo Kultūras portāls HC.LV

Arturo

Vjbfhvf yl341912@gmail.com :

Opypxpiienāktreģistrēties