Dailes teātrī top mūzikls "Žanna d`Arka"

Liene Jakovļeva, 21.12.2015., 14:16

Dailes teātrī top Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga, Evitas Mamajas un Dž.Dž.Džilindžera mūzikls "Žanna d`Arka". Jauniestudējuma režisors ir Dž.Dž.Džilindžers, tā pirmizrāde paredzēta 29. janvārī.

"Žanna d`Arka" Simtgadu karš starp Franciju un Angliju ir ilgākais karš cilvēces vēsturē. Francija slīkst asinīs, tauta ir zaudējusi cerības, un valsti var glābt vienīgi brīnums. Taču ir pareģots, ka Franciju izglābs Lotringas jaunava – meitene no vienkāršās tautas. Dūja kļūs par ērgli, krusts – par zobenu, un Francija pacelsies kā Fēnikss no pelniem.

Žannai ir pavisam maz laika, lai piepildītu savu likteni. Viņu sauc Dieva balss. Viņa izies cauri ugunij un paliks ļaužu sirdīs uz laiku laikiem.

500 gadus pēc nāves 1920.gadā Romas katoļu baznīca iecēla Žannu d’Arku svēto kārtā. Leģenda vēsta, ka viņas sirdi uguns nav skārusi – tā vēl joprojām pukst par Franciju un pukstēs mūžīgi.

Titullomu atveidos Ilze Ķuzule-Skrastiņa vai Ieva Segliņa. Pārējās lomās būs Artūrs Skrastiņš (Karalis Šarls VII), Gints Grāvelis (Bīskaps Kašons), Ērika Eglija (Aragonas Jolanda, karaļa sievasmāte), Lauris Dzelzītis (Žaks d‘Arks, Žannas tēvs), Aija Dzērve (Izabella, Žannas māte), Intars Rešetins (Žans, jauns karavīrs), Artis Robežnieks (Lauku mācītājs), Ģirts Ķesteris (Žils de Rē, karavadonis), Gints Andžāns (Tiesnesis), Aldis Siliņš (Āksts), Lelde Dreimane (Priore / Jauna zemniece), Ivars Auziņš, Artūrs Dīcis, Dainis Gaidelis, Dainis Grūbe, Mārtiņš Počs, Lauris Subatnieks, Edijs Zalaks, Mārtiņš Upenieks (Tauta, galminieki, karavīri), Akvelīna Līvmane, Kristīne Nevarauska, Sarmīte Rubule, Esmeralda Ermale, Dārta Daneviča, Anete Krasovska, Ieva Florence (Tauta, galma dāmas, mūķenes), kā arī Sanda Lapiņa, Rebeka Rēķe vai Elfrīda Geidmane Mazās Žannas lomā.

Radošajā komandā strādā arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, horeogrāfe Inga Krasovska, video mākslinieks Artis Dzērve un gaismu mākslinieks Igors Kapustins.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
BaseJoomlaK2 (jk2@mail.ee), 29.01.2017. 01:09:14 (ip:94.179.15.140)
Komentāra reitings: 0

Howdy! We have good news for the new Xrumer sixteen were being excellent foundation
Joomla K2 copes and operates with postings without any any mods!

You are able to see it here:
http://bahiafalcao.com.br/index.php/component/users/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1758301
http://greenacre.co.za/index.php/component/users/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=850509
http://artemis-its.gr/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=30115&lang=en
http://www.circuitpsgminibasket.it/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=101810
http://hamaravidisha.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=21278

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Thanks a lot for sharing this nice internet site. Review my homepage - download porn (https://www.habitgym.de/schrottbuecher/)

Cecila

Maintain the excellent job !! Lovin' it! My blog %anchor_text (https://www.tantrictop.co.uk/)

Adelaida

the best essay writers <a href=https://essayformewriter.com/#>essay writers </a> write my essay org <a href="https://formeessaywriting.com/#">write my essay for me </a> best custom essay writing https://formeessaywriting.com/

Danieloriniienāktreģistrēties