Baltkrievu grupa "Silver Wedding"

Levs Berezins, 30.03.2015., 11:59

Baltkrievu grupa "Silver Wedding" uzstāsies klubā "Melnā Piektdiena", un pārsteigs ar savu jauno koncertprogrammu un singlu - "Angel".

Baltkrievu grupa "Silver Wedding"1. maijā, klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies grupa "Silver Wedding". Priekšnesums ir pildīts ar jaunību, patieso brīvību un improvizāciju. Mūziķi atdzīvina pārlaicīgas nostalģijas sajūtu, bet tai pašā laikā tur roku uz laikmetīgā pulsa.

Šo programmu pamatā ir dziesma "Как стрижи", kuras sižets radies no bērnības atmiņām par sapņiem kādreiz lidot. Tādā veidā klāt tika pievienoti arī citi dzīves stāsti: no personiskām atminām, sirds dziļumiem - dažreiz traģiskiem, jautriem vai jutekliskiem.
Programma "Angel" iedziļina mūs pusaudžu pasaules atmosfērā. No vienas puses naivā un romantiskā, bet no otras - traģiskā, vientulīgā, demonstratīvi suicidālā pasaulē, kura ir pārpildīta ar bezgalīgu mīlestību un draudzību.

Veidojot jauno programmu, dalībniekus iedvesmoja viņu bērnības un jaunības mūzika.
Tie ir tādi mākslinieki kā Viktors Cojs, Jegors Letovs, Janka Djagileva, grupas "The Cure", "Depeche Mode", "Joy Division" un arī mūzika no bērnu multfilmām.

Biļetes visās "Ticketshop.lv" kasēs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Nessa risca de crédito, você também pode fazer todo processo de forma acessível e ter montante liberado na sua conta em poucos dias. my web-site - %anchor_text (https://www.revistabemestar.com.br/skin-renov-funciona/)

Roslyn

Many thanks very handy. Will certainly share website with my buddies. Have a look at my blog post Jimmy (https://www.freebetbest.com/zh-hans/reviews/)

Nichole

Many thanks really beneficial. Will certainly share website with my buddies. My page - free Robux (https://www.hackerearth.com/%40freerobuxgenerator1)

Valarieienāktreģistrēties