"Backflow" piedāvā jaunu radio singlu

Raivis Rubenis, 29.10.2008., 15:30

Grupa jūsu uzmanībai piedāvā jaunu radio singlu "Try".

Tas būs otrais singls no aprīlī iznākušā debijas albuma "Love&Peace", tikai šoreiz īpaši šim gadījumam, grupa piedāvās dziesmas "Try" radio versiju.

" "Try" ir ļoti personīga dziesma, tā ir par izvēli, darīt vai nedarīt. Mūsu gadījumā viennozīmīgi darīt un censties realizēt visas savas ieceres. Jāsaka, ka ieraksta laikā šī dziesma sagādāja vislielākās grūtības. Pamatīgi nopūlējāmies ar aranžējumu, kamēr albuma versija ieguva nepieciešamo gludumu. Brīžiem likās, ka vispār jāatsakās no "Try" iekļaušanas albumā, bet turpinot strādāt un izmēģinot arvien jaunas idejas izdevās panākt vēlamo. Ironiski, bet tas pilnībā sasaucās ar dziesmā iztirzāto tēmu. Savukārt, radio versija bija spontānas idejas rezultāts, kur viss nāc a diezgan viegli un nepiespiesti, tādā veidā piešķirot dziesmai jaunu elpu, kas mums likās ļoti interesanti. Ir vairākas nianses, kas padara šo versiju atšķirīgu no albumā esošās, taču kādas tieši, lai paliek klausītāju ziņā", stāsta "Backflow".

Jau ziņots, ka 11. aprīlī grupa izdeva savu debijas albumu "Love&Peace", kuru atzinīgi novērtējuši vairāki mūzikas kritiķi Baltijas valstīs. Vēlāk jūlijā sekoja nebijusi akcija, kur "Backflow" sadarbībā ar MTV Networks Baltics kļuva par pirmo grupu Baltijā, kas piedāvā savu albumu bezmaksas lejupielādei visās trīs valstīs vienlaicīgi. Akcijas laikā dziesmas "Time Is Now" videoversija izpelnījās plašu rezonansi, nonākot MTV Baltics aktīvajā rotācijā. "Time Is Now" arī kļuva par albuma pirmo singlu, kas vairākas nedēļas spēja aizsniegties līdz Radio NABA un LMK topu virsotnēm.

"Backflow" izveidojās 2007. gada sākumā, kad grupas "Mary Jane" dalībniekiem, pievienojās bundzinieks no Brazīlijas Žaīrs Fernandes (Jayr Fernandes). Vēlāk gan viņš bija spiests doties atpakaļ uz Brazīliju un viņa vietu ieņēma Ēriks Lizbovskis.

Tuvākās uzstāšanās paredzētas šo sestdien, 1.novembrī, Tukuma Kultūras namā un tajā pašā vakarā arī Rīgas Studentu klubā.

Backflow- Try


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
_intuiicij_, 29.10.2008. 20:49:36
Komentāra reitings: 1.492

Ir dzirdēta dzīvajā un patīk :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello folks, just came across your site and would love to post some useful software resource which might be help, thanks! https://www.vidusoft.com/youtube-downloader/ https://keepvid.best/en1/ https://flvto.ch/

Vidus904m

You're an extremely practical web site; couldn't make it without ya! Here is my web page abstract colorful paintings (https://bit.ly/33hZXIh)

Jonathon

Thanks to my father who informed me concerning this webpage, this webpage is really amazing. website boxing bets

Lorettaienāktreģistrēties