"Autobuss debesīs" piedāvā Antihitu koncertu

Jānis Penka, 09.03.2008., 19:35

Grupa "Autobuss debesīs" 13. martā kluba "Četri balti krekli" astoņu gadu jubilejas nedēļas ietvaros klausītājiem piedāvās ļoti savdabīgu un neparastu koncertu.

Pasākumam dots tikpat savdabīgs un intriģējošs nosaukums – Antihitu koncerts.
Grupa "Autobuss debesīs"
Ar šo koncertu grupa "Autobuss debesīs" vēlas atskatīties uz desmit pastāvēšanas gados izpildītā repertuāra interesantākajām dziesmām, kuras dažādu iemeslu dēļ nav kļuvušas par hitiem, nav skanējušas radio un tikpat kā nav atskaņotas koncertos.

Koncerta, kas šoreiz nav iecerēts kā jautra ballīte, bet gan pārdomu un mūzikas baudīšanas vakars intīmā gaisotnē, programmas pamatā būs gan Imanta Kalniņa, gan pašu grupas dalībnieku komponētās dziesmas, kuras dzīvajā izpildījumā dzirdēt praktiski nav iespējams.

Programmā skanēs dziesmas “Viņa pastarā diena”, “Pie mežrozīšu krūma”, “Alejas”, “Vakar sapnī atlaidās”, “Es zinu”, “Kur gan jūs esat?”, “Klusai, klusai”, “Logs puspavērts”, “No šīs dienas” un citas dziesmas.

"Desmit gadu laikā "Autobuss debesīs" repertuārā ierakstītas vairāk nekā 100 dziesmas - gan Imanta Kalniņa darbi, gan mūsu pašu sacerējumi. Jau sen pierasts, ka koncertos skan tikai tās dziesmas, kuras zina plašs klausītāju loks, taču ir arī citas, kuras savā ziņā var pat dēvēt par daudz skaistākām un noskaņu ziņā bieži vien dziļākām. Pagājušajā gadā mēs ļoti daudz koncertējām visā Latvijā ar vārda tiešā nozīmē krāšņu Imanta Kalniņa populārāko dziesmu programmu, bet pēc tam sapratām, ka būtu pienācis laiks šādam – daudz savādākam koncertam, kuram ar komerciālu domāšanu nebūs nekā kopīga," uzskata grupas mūziķi.

Savdabīgais Antihitu koncerts nav vienīgais grupas "Autobuss debesīs" jaunums. Šobrīd grupa sākusi darbu pie pilnīgi jaunu dziesmu programmas, kuras autori būs paši grupas dalībnieki. Līdz ar to jau pārskatāmā nākotnē grupa plāno pēc ilgākas pauzes atgriezties uz skatuves ar pavisam jaunām dziesmām, svaigām noskaņām un savādāku skanējumu.

Antihitu koncerts sāksies plkst. 23.30, bet tā noskaņa klubā valdīs jau stundu iepriekš.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
kamagra oral jelly kaufen per nachnahme <a href="https://www.kamagraukonl.com/">kamagra</a> kamagra 100mg tablets for sale in us <a href="https://www.kamagraukonl.com/">kamagra</a> kamagra dosage

LarryNic

Usted realmente expresado que muy bien . | Whoa mucho de Tú hecho tu punto bastante bien ! . Check out my web blog %anchor_text (https://www.Reformasturias.es/rehabilitar-viviendas-antiguas)

Omer

kamagra jelly usa <a href="https://www.kamagraukonl.com/">buy kamagra uk</a> kamagra oral jelly for sale <a href="https://www.kamagraukonl.com/">п»їkamagra uk</a> kamagra oral jelly sildenafil

LarryNicienāktreģistrēties