Atlase festivālam "Return to Surface" ir noslēgusies

“Return to Surface”, 20.07.2010., 13:31

Pirms diviem gadiem Liepājā dzima jauns jauno grupu festivāls "Return to Surface", šogad tas norisināsies jau trešo reizi, un organizatori cer, ka šī veiksmīgi iesāktā tradīcija, mudinās jaunos mūziķus ne tikai no Liepājas, bet arī no citām Latvijas pilsētām ierasties Liepājā un priecēt tās iedzīvotājus un viesus ar daļiņu savas izpausmes un mūzikas.

Atlase festivālam "Return to Surface" ir noslēgusiesŠ.g. 10.jūlijā, plkst. 00:00 beidzās pieteikšanās jauno mūziķu festivālam "Return to Surface". Šogad kopumā šim festivālam pieteicās 26 grupas, kas ir visai ievērojams skaits festivālam, kas norisinās vien trešo gadu. Tas gan priecē, gan sarūgtina organizatorus. Prieks, jo tik daudz ir mūziķu, kuri vēlas piedalīties, bet skumdina, jo ļoti daudziem diemžēl nāksies atteikt, vien tā iemesla dēļ, ka organizatori uzņemt var vien 8 grupas. Pieteicās grupas no visas Latvijas un pārstāvēja visdažādāko žanru mūziku, kas ir visai patīkami.

Festivālā šogad piedalīsies tādas grupas kā – Stonestreet, Predict, Scud Qualm, The ResQ, Arkādija, 8minutes, On the Roof, Place of Fear.

Pasākums, kas š.g. 6.augustā norisināsies klubā "Fontaine Palace" (Dzirnavu iela 4, Liepāja) sāksies plkst. 22:00, bet klubs durvis apmeklētājiem vērs jau plkst. 21:00. Ieejas maksa uz šo pasākumu būs 2 lati.

Organizatori saka lielu paldies klubam "Fontaine Palace" un tā vadībai, kā arī īpašs paldies Edgaram Āboliņam!

Uz tikšanos 6.augustā vēju pilsētā jauno mūziķu grupu festivālā "Return to Surface"!
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
GIZMO, 28.07.2010. 13:58:10 (ip:62.63.181.50)
Komentāra reitings: 0

Place of fear vietā būs grupa Intense un grupas The ResQ vietā būs The Highway!!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Truly such a handy web-site. Feel free to surf to my blog - buy nandrolone (https://aiswiki.wustl.edu/oisshelp/index.php/Rule_Of_Fitness)

Chandra

Thanks intended for offering this sort of superior subject matter. Stop by my site 코인카지노 (https://7Theme.net/forums/users/marie242522/edit/?updated=true/users/marie242522/)

Kindra

I enjoy checking your web site. Thanks a lot! Feel free to surf to my web site - TamuQQ (https://wademekum.net/index.php/Inilah_Alasan_Mengapa_Poker_Online_Sangat_Diminati_Di_Seluruh_Level_Masyarakat)

Enriquetaienāktreģistrēties