Rīgā Argentīnas tango vakarā uzstāsies slaveni mūziķi no Argentīnas

Aigars Stirna, 17.12.2007., 22:03

Piektdien, 21.decembrī, Ziemassvētku noskaņās no 21:30-3:00 Kultūras un austrumu cīņu centrā "Heiankai", Rīgā, Maskavas ielā 1, notiks īpašs Argentīnas tango vakars.

Tajā uzstāsies divi jauni, talantīgi mūziķi no Argentīnas – dziedātājs un ģitārists Martins Alvarado (Martin Alvarado) un bandoneonists un pianists Klaudio Konstantini (Claudio Constantini). Vakaru vadīs DJ un Argentīnas tango pasniedzējs Aigars Stirna. Ieejas maksa: 8 Ls.

Martins Alvarado ir viens no talantīgākajiem mūsdienu jaunajiem Argentīnas tango dziedātājiem, viņš ir iedziedājis divus solo albumus "Martin Alvarado" (2003) un "Así es mi tango" (2006) un nesen pabeidzis darbu pie jaunā albuma kopā ar vienu no pasaules labākajiem "Tango Nuevo" ansambļiem „Quinteto Otra Vez”. Martins Alvarado uzstājies koncertos Urugvajā, Spānijā, Nīderlandē, Austrijā, Zviedrijā, Krievijā un citur, viņš ir viens no tango festivāla (Maailmantango Festivaali - World of Tango Festival) organizētājiem Somijā. Tuvāka informācija par mūziķi: www.martinalvarado.com.ar. Šajā, jau devītajā, Eiropas turnejā Martinu pavada Klaudio Konstantini – talantīgs pianists un bandoneona (tango akordeona) spēlētājs. Martina Alvarado un Kladio Konstanini repertuārā ir gan tango „zelta klasika” („Caminito”, „Volver”, „Uno”), gan Astora Piacolas („Chiquilin de Bachín”, „Vuelvo al sur”, „La misma pena”) un citi "Tango Nuevo" skaņdarbi.

21.decembra tango vakarā varēs ne tikai klausīties mūziķu priekšnesumus un dejot Argentīnas tango klasiskas un modernas tango mūzikas pavadībā, bet arī aplūkot tango kurpju no Argentīnas izstādi, iegādāties tango CD un degustēt Argentīnas vīnus.

Kultūras un austrumu cīņu centrā "Heiankai" Argentīnas tango deju vakari, tā sauktās, milongas, notiek katru piektdienu. Bieži centrā viesojas pasaulē pazīstami tango dejotāji, pasniedzēji un mūziķi. 8.decembrī centrā kopā ar latviešu vijolnieku Dzintaru Beitānu uzstājās Zviedrijā dzīvojošais argentīniešu dziedātājs un komponists Rolando Pomo un paraugdemonstrējumus sniedza pieredzējušie tango dejotāji no Vācijas Ilona un Salvadors Riosi, bet 28.decembrī centrā „Heiankai” notiks Jaunā gada balle, kurā Argentīnas mūziķi Martins Alvarado un Klaudio Konstantini uzstāsies vēlreiz ar īpašu programmu. Visi laipni aicināti!

Tuvāku informāciju par Argentīnas tango pasākumiem un nodarbībām var iegūt interneta mājas lapā www.tangostudio.lv un piezvanot Argentīnas tango deju studijas „Tangostudio” vadītājam un pasniedzējam Aigaram Stirnam pa tālruni 26344457.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Lovely Web site, Keep up the good work. Thanks a lot! Also visit my website: 사상마사지 (https://www.busan-massage.com/sasang)

Alva

Particularly informative looking frontward to coming back again. Feel free to surf to my web site toothbrush holder (https://travellercolic.com/toothbrush-holder/)

Jordan

Exceptionally individual pleasant site. Great information readily available on couple of gos to. Visit my blog post: 용인이사청소 (https://yongin01.imweb.me/yongin03)

Marinaienāktreģistrēties