23. oktobrī iznāk Alises Jostes otrais albums

“I Love You Records”, 19.10.2015., 19:06

Folkmūziķes Alises Jostes otrais studijas albums "Hardships are Ships" pie klausītājiem nonāks jau šopiektdien, 23. oktobrī.

23. oktobrī iznāk Alises Jostes otrais albumsMūzikas izdevniecības "I Love You Records" paspārnē iznāk teju piecus gadus gaidītais Alises Jostes albums "Hardships are Ships". Jau no šodienas, 19. oktobra, tas ekskluzīvi ir pieejams mūzikas straumēšanas vietnē Deezer.com - dzr.fm/AliseJoste_pre, bet oficiālais albuma iznākšanas datums ir 23. oktobris. "Hardships are Ships" būs pieejams ne tikai digitālajā vidē, bet arī vinila plates formātā.

Šo ierakstu, tāpat kā debijas albumu, Alise ieskaņojusi pašas spēkiem savās lauku mājās, to pēcapstrādājis Gatis Zaķis un māsterējis Džo Lamberts, kurš ir palīdzējis tapt albumiem arī tādām grupām un mūziķiem kā "The National", Sharon Van Etten, Sondre Lerche, Wye Oak un daudziem citiem.

"Vienpersoniskā radošā nometne," tā par "Hardships are Ships" albuma tapšanu saka pati Alise. "Gada sākumā visiem biju apsolījusi, ka beidzot rakstīšu kaut ko jaunu, tad nu neatlika nekas cits, kā piekrāmēt mašīnu ar mantām un tiešām doties savā vienpersoniskajā radošajā nometnē. Nebiju īsti droša par to, kāds tam būs rezultāts. Biju gatava arī tam, ka nekas neizdosies un es viena būšu pavadījusi mēnesi pilnīgā nekurienē, dzerot tēju un blenžot seriālus. Kas, protams, arī nav slikti. Bet, aizbraucot uz turieni, es sapratu, ko gribu izdarīt. Ikdienas notikumu kontekstā ir grūti saglabāt spēju skatīties uz lietām plašāk. Gribas "cepties" par visu un visiem. Bet, aizbēgot prom, es no jauna apjautu, kas ir būtiski, kas nē, par ko ļaut tai savai sirdij sāpēt un par ko pasmieties. Strādājot pie albuma, es centos saglabāt vienkāršu pieeju lietām, neko nesarežģīt un darīt, kā attiecīgajā brīdī liekas pareizi. Man prātā nebija konkrēts koncepts vai vēstījums, kuru noteikti vēlos nodot klausītājam. Bija vecas dziesmas, kuras prasījās tapt ierakstītas, bija arī pavisam jaunas. Bet pāri visam – vēlme izbaudīt šo procesu un labi pavadīt laiku."

Alises Jostes albuma prezentācijas koncerti notiks novembrī, to datumi tiks paziņoti drīzumā.

Mūzikas apgāds "I Love You Records" dibināts 2009. gadā Rīgā. Izdevniecības katalogā ir igauņu grupas "Ewert and The Two Dragons", latviešu "The Sound Poets", kā arī "Momend", Alises Jostes, "Mona De Bo", "Laika Suns" un citu mākslinieku ieraksti.

Sekot Alises Jostes gaitām mūzikā var šeit: soundcloud.com/alisejoste.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
I enjoy reading through your internet site. Regards! Also visit my blog :: %anchor_text (https://www.youtube.com/watch?v=Auj-AbV1ZMc)

Quentin

Great website! It looks really professional! Keep up the good work! Look into my web page :: %anchor_text (https://nimiq25.club/bookmarks.php/darleneete326)

Eddie

I like this site - its so usefull and helpfull. Take a look at my homepage: %anchor_text (https://pratamadigital.cloud/answer/index.php?qa=42411&qa_1=all-research-linked-to-league-of-legends)

Clevelandienāktreģistrēties