Hipnozes seanss kopā ar "Tool"

Elīna de Ventere, 09.07.2006., 11:27

Tagad paslēpieties kādā tumšā nostūrī, vai izslēdziet gaismu iztabā. Jūs esat pilnīgi vieni, ielieciet jebkāda veida atskaņotājā jauno "Tool" albūmu „10 000 days’’. Aizveriet acis. Seanss var sākties.

Tool - 10 000 days„Vicarious” iespējams jau esat dzirdējuši, tomēr tā ir tikai maza nenozīmīga daļiņa, kas it nemaz neparāda pārējo albūma kopējo nokrāsu.

27 pēdējos gadus jeb 10 000 dienas vokālista M. J. Kīnena māte pavadīja savu dzīvi invalīdkrēslā. Arī albūma skaņdarbi (vārds „dziesma’’ šajā gadījumā ir mazāk piemērots) „Wings for Marie (Pt.1)’’ un „10 000 days (Pt.2)” ir attiecināmi uz mātes nelaimīgo likteni. Tie pielīdzināmi kā garam, grūtam gājienam pa tuksnesi kopā ar Kīnena emocionāli drūmo vokāla pavadību, kas atgādina lūgsnu skaitīšanu. Pasmaga un gara psihodēlija caurvijas arī tādos skaņdarbos kā "Intension", "Lost keys", "Blame Hofmann” un "Roseta Stoned".Tas ir kā hipnotisks seanss, kas ievelk Kīnena balss un ģitārspēļu emocionāljos pārdzīvojumos un palīdz aizmirst ikdienišķo un visu laicīgo ap sevi. Tomēr šaubos vai kāds šos skaņdarbus spētu klausīties un uztvert, virtuvē cepot kartupeļus.

Jūtami iedvesmas avoti sākot no "Led Zepelin" līdz pat "Meshuggah", savukārt paši puiši apgalvo, ka ir ļoti lieli "The Mars Volta" fani. "Tool" muzikālā rakstura īpatnējās iezīmes ir mūžam dziļi drūmā noskaņa detalizēti garās starpsēles un uzspēlēta okultisma tēma. Nihilistiskais vēstījums atspoguļojas gan lirikā, gan uzrunājošajās ģitārspēlēs, kas kopumā rada visai iespadīgu skanējumu Ejot cauri šiem dziļajiem psihodēlijas līkločiem, jau pēc 3. skaņdarba iespējams kādam var prasīties atpūta no šī albūma jeb tiešāk sakot - ne visiem varētu būt pacietība sagremot "10 000 days" saturu.

"Tool" tendenciolozo noskaņu varat novērot arī audio/vizuāli noformētajā mājas lapā – www.toolband.com., vai arī labāk lieniet ārā no tumšajiem kaktiem un ieslēdziet gaismu.

3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
snif, 05.08.2006. 15:45:09
Komentāra reitings: 0


baudami, tik tiesham.

santa ze., 02.11.2006. 23:40:48
Komentāra reitings: 0

burvīgi!
albūms ir dievīgs un ekselents!
un arī raksts ir ļoti baudāms!

hepatits, 24.07.2007. 15:58:21
Komentāra reitings: 0

a kaadam no jums ir original cd???

tas iisteniibaa ir arii nenormaaliigi normaali noformeets un ar piparinju [nu original jau vien kauko noziimee]!!!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
The applicant ought to use both an Ink-Jet or Laser printer to print the finished Visa Utility types once submitted online. Here is my web-site visa application fee for canada (%anchor_text (https://speakerdeck.com/bivefivi))

Mollie

1. Passport with at the very least 18 months interval of validity. Applicant fills the applying on-line as per the varieties standardized by the Ministry. Have a look at my site :: travelocity car rental [%anchor_text (https://www.longisland.com/profile/huyigipa)]

Trudi

Rattling superb information can be found on web site. Feel free to visit my homepage :: %anchor_text (https://bogazicitente.com/22livefirerifle721421)

Adellienāktreģistrēties