Testament «The Formation Of Damnation»

Kaspars, 11.06.2008., 15:55

Svētki Thrash metal faniem. Ieverojami svētki. Bay-Arena leģendas Testament beizdot ir izdevuši ilgi gaidīto jauno albumu «The Formation Of Damnation».

Kad pirmoreiz dzirdēju prezentācijas dziesmu no šī albuma, šķita, ka nekas īpašs šis albums nebūs. Kļūdījos, diezgan pamatīgi kļūdījos. Kopa ņemot albums ir ļoti konceptuāli saistīts, tādējādi iegūstot to savu spēku - konceptuālisms un pamatīgums - testament jaunā albuma divi stūrakmeņi. Lai arī Testament nav sasnieguši tādu statusu, kā viņu laikabiedri Metallica, Slayer, tomēr Testament ir grupa, ar ko pamatīgi rēķinās Metal mūzikas aprindās. Šis albums lieliski pierāda, kādēļ! Nav nekādu eksperimentu, pārsteigumu - No pirmās līdz pēdējai notij testament ietur savu ceļu un klausītājs var mierīgi atlaisties un izbaudīt albumu, nebaidoties, ka pēkšņi viņu pārsteigs kāds testament neraksturīgs izgājiens. Nekā tamlīdzīga - «The Formation Of Damnation» ir 100% tīrs Testament stila Thrash Metal.

Jāuzslavē ir kolosālais ģitarduets Alex Skolnick un Eric Peterson - šajā duetā ir ko dzirdēt. Bungas albumā spēlē labi zināmais Paul Bostaph, kurš bija lielisks Dave Lombardo aizstājējs iekš Slayer, kā arī viņu redzējām Rīgā ar grupu Exodus. Pārējais jau bez komentāriem - vokālists Chuck Billy tikai sev raksturīgajā tonī un manierē ir neatkārtojams, Greg Christian notur perfektu basa līniju - Testament mašinērija strādā ar pilniem apgriezieniem. Spēks. Noteikti viens no 2008 - tā gada lielākajiem notikumiem thrash metal lauciņā!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Very good Web site, Continue the good job. thnx. Here is my blog post ... %anchor_text (https://cameradb.review/wiki/Foreign_exchange_Suggestions_To_Aid_Any_Level_Of_Trader)

Xiomara

Maintain the helpful job and generating the crowd! My weblog :: %anchor_text (https://kickass.pink)

Ernest

You made your point. online pharmacies no prescription <a href="https://www.pharmacyonline-canadian.com/">canada pharmacy</a>

JimmyAdasyienāktreģistrēties