John 5 - Requiem

Dainis Tamuļevičs, 02.12.2008., 20:39

Kādu labu laiku atpakaļ piefiksēju "John 5" lappusīti iekš MySpace. Tas ir bijušā grupas Marilyn Manson ģitārista projekts.

John5 - RequiemNo vienas puses dažas lietas šinī lapā dzirdamajās dziesmās likās interesantas, no otras – nav īsti mīļš man tas tehniskais žanrs. Tāpēc ļoti ilgu laiku šis mākslinieks man stāvēja uz jautājuma zīmes. Līdz beidzot es tomēr izlēmu – vajag!

Pēc likteņa ironijas, pirms noklausīties "John 5" jaunāko albumu "Requiem", klausījos "Metallica" jaunāko sniegumu "Death Magnetic". Pirmās "John 5" jaunā albuma atskaņošanas sekundes manī radīja pamatīgu apjukumu. Sākotnēji man bija divas versijas – vai ar atskaņotāju kaut kas ir noticis, vai līdz darba dienas beigām galīgi esmu zaudējis kontroli pār savu rīcību, un joprojām skan "Metallica". Izrādījās viss ir kārtībā. Šiem diviem albumiem gluži vienkārši skanējums ir ļoti, nu ļoti līdzīgs. Taču tas nenozīmē, ka nav atšķirības starp to, vai tu klausies "Metallica" vai "John 5" jaunāko veikumu. "John 5" ir diezgan tipisks ģitāristiem raksturīgs instrumentāls darbs, kur tiek demonstrēts, cik virtuozi mākslinieks pieprot ģitārspēles mākslu. Bet ja turpinām salīdzināt iepriekš pieminētos albumus, tad teikšu pavisam atklāti – "John 5" sniegums man šķiet daudz pārliecinošāks un interesantāks. Nekad neesmu spējis ilgstoši klausīties visus tos ģitārspēles virtuozus, jo gluži vienkārši nav priekš manis. Manās acīs viņu meistarības demonstrējumi nomāc muzikālo ideju. Taču šis albums muzikāli man liekas ļoti interesants, un, atšķirībā no degsmi zaudējušās "Metallica", šinī darbā var just dvēseles klātbūtni. Un kā saldais ēdiens albuma beidzamā dziesma "Requiem", kas teju vai erotiski glāsta tavu dzirdi ar lēnu melodiju un kairina prātu ar noskaņu.

Un, visbeidzot, lai saprastu vai ir vērts noklausīties šo albumu par kuru es tā sajūsminos, es minēšu tikai vienu faktu. Iedomājieties par faktu, ka "Metallica" albums "Death Magnetic", kas tika paņemts salīdzināšanai, šobrīd ir pārdotākais albums Amerikā.

John5 - Requiem

John5

Raksts pārpublicēts no blackdatamusic.blogspot.com ar autora atļauju.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
c , 06.12.2008. 11:47:00 (ip:78.84.81.160)
Komentāra reitings: 0

beigas salidzinajums ..nu kaut kads ne tads...neaizgaja..
rakstaa ta salidzina, tad ne...

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Very good Web site, Continue the good job. thnx. Here is my blog post ... %anchor_text (https://cameradb.review/wiki/Foreign_exchange_Suggestions_To_Aid_Any_Level_Of_Trader)

Xiomara

Maintain the helpful job and generating the crowd! My weblog :: %anchor_text (https://kickass.pink)

Ernest

You made your point. online pharmacies no prescription <a href="https://www.pharmacyonline-canadian.com/">canada pharmacy</a>

JimmyAdasyienāktreģistrēties