Guns'n'Roses - Chinese Democracy

Dainis Tamuļevičs, 15.12.2008., 02:47

"Guns'n'Roses" albums "Chinese Democracy" šķiet ieies vēsturē kā visilgāk gaidītākais.

Guns'n'Roses - Chinese DemocracyNetrūka jociņu par iespēju šim albumam vispār neieraudzīt dienas gaismu. Viens no jociņiem "Dr. Pepper" ir beidzies ar to, ka viņi ir parādā katram amerikānim bundžu gāzētā dzēriena. Bet bēdīgākais tanī visā ir tas, ka pats albums ir nosaucams pa joku.

Kas tad nu ir sanācis? Pamatā tā ir parodija. Parodija par "Led Zeppelin", David Bowie, "Queen", Robbie Williams un visbeidzot pašu "Guns'n'Roses". Rouza balss nav gluži zemē metama, taču mēģinājumi atdarināt dažādu izpildītāju dziedāšanas manieri ir cietusi smagu neveiksmi. Par laimi mūzika nav tāda katastrofa, un albumā ir atrodamas diezgan labas dziesmas. Patiesībā, dažas dziesmas tiešām ir labas un pie vokāla var pierast, taču kopumā tādu muzikālu kokteili, ar tik ļoti pazīstamām sastāvdaļām, citur būs grūti atrast. Visā visumā, tas arī ir viss, ko gribās par šo dziesmu apkopojumu pateikt.

Nenoklausoties šo albumu nekas būtisks netiks zaudēts, taču savas ziņkāres apmierināšanai viņš der lieliski. Par laimi nav vajadzības pirkt kaķi maisā, un albums pilnā apjomā ir noklausāms MySpace. Negaidīju, neticēju, bet tieši "Guns'n'Roses" ir vieni no tiem, kas ir uztvēruši mainīgās pasaules vēsmas, nevis mēģina kļūt par savas ietiepības upura jēriem. Visu cieņu! Tad, nu, iespēja ir, varbūt kāds tiešām atzīs šo darbu par iegādāšanās vērtu. Viena lieta ir jāatzīst – šis albums ir kļuvis leģendārs vēl pirms tā iznākšanas un neatkarīgi no satura.

Kas notiks tālāk ar "Guns'n'Roses"? Domāju baumām par Rouza un Sleša atkalapvienošanos ir pamats, jo komerciāli tas būtu ļoti veiksmīgs gājiens, ja vien klausītājiem pašreizējais darinājums nenokaus vēlmi vispār kādreiz kaut ko dzirdēt par "Guns'n'Roses". Jautājums vienīgi paliek, vai Rouzs būs gatavs aprakt kara cirvi, un vai nav kāds tiesas spriedums, kas aizliedz Slešam tuvoties Rouzam tuvāk par 10 kilometriem. No apvienošanās ieguvēji būtu abi. Slešs varēs savas muzikālās aktivitātes izvēsts zem viņam tik mīļā "Guns'n'Roses" nosaukuma, ja vien pa šiem gadiem nekas nav mainījies, Rouzs – iegūs grupas biedru, kam vismaz ir kāda svaiga un sava muzikālā ideja, atšķirībā no viņa paša. Rezultātā rastos viena sasodīti sprādzienbīstama mūziķu apvienība.

"Guns'n'Roses" @ myspace

(Raksts pārpublicēts no blackdatamusic.blogspot.com ar autora atļauju.)


7 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
sirus, 15.12.2008. 15:22:23
Komentāra reitings: -1.029

Pilnībā nepiekrītu tavam viedoklim. Axels ir paveicis kaut ko grandiozu un jaunais albūms ir vien no gada labākajiem. Tāpat Axels ir pierrādijis, ka be Slash viņš spēj radīt kaut ko grandiozu, turpreti Slash ar Snakepit un Velvet Revolver to nav izdarījis.
protams, gribas lai džeki atkal apvienojas un rada kaut ko kopā.

tas_pats_nekas, 15.12.2008. 20:15:43
Komentāra reitings: 3.764

Buckethead ir kruts. tik nezinu vai vinsh ari pasha albuma ieraksta piedalijas, vienu laiku ar GNR speleja

secondfile, 17.12.2008. 15:23:40
Komentāra reitings: 4.191

Es noklausijos šī albuna pirmo uzmetumu pirms dažiem mēnešiem, tajā jau bija dziedamas tituldziesmas Chinese Democracy, protams biju jau saausijies, ka albums bus veidots industreālā muzikas stila, bet lai gan es industreālo mūziku ikdiena neklausos, šada tipa skanejums man patika, joprojām ir jutama Axel balss spēks un viss tas panciskums, bet laiks tomēr ir mainijs ari daudz ko.

Piemeram dziesma This Is Love mani parsteidza, ka Axels spej but dažās dziesmas taktīs "saldajs" nezinu vai mani daudzi piekristu, bet tas ir viens no pozitivajiem akspektiem.

Toties dziesma Scraped goda vards "iespardija" , pats sākums ar daudzbalsigumā izlikto harmonisko dziedājumu, kas iespējams ir bijis ļoti ilgs darbs studijā, vienkārsi apliecināja Axela profesionalitāti un varēšanu.

Visā visumā albums tiešam gaidits un lai neieciklētos uz pazistamajam vecajam dziesmam , tas tiešām bija labs impūls ziemassvētkiem. Starpcitu Guns N roses majas lapā perkot pirmos 1000 albumus vareja iegūt free T-shit ar paraktiem :D smiekligi, bet iedarbīgi!!

Axels ir novācis labu bandu sev, cerams, k anebus vair stik sakndalozu parmaiņu, un ceram uz apvienošanos atkal, bet ir tikai sapnis :)

Starpcitu Slašam nemaz tik slikti neeit, iedomajiet vien lai iegādātos vienu Gibson Signature Gold Top i rjašķirās fanātiem no 2,199 $ bet tas ir tikai Asv

Guns n roses mūžam paliks manā mūzikas attīstībā kā rēta, ko šad tad gribēsies uzraut :)

Black Data, 18.12.2008. 10:15:12 (ip:159.148.174.220)
Komentāra reitings: 2.778

Nepierasti sakarīgi komentāri.

jurģis (jurgiisfunts@gmail.com), 15.01.2009. 15:58:04 (ip:62.84.4.92)
Komentāra reitings: 1.455

man ļoti patīk GUNS N ROSES

sha (raiss@tvnet.lv), 29.01.2009. 14:32:36 (ip:81.198.222.223)
Komentāra reitings: 0

Noklausījos iekš MySpace. Axels nedaudz zaudējis no savas lieliskās balss, bet ik pa brīdim cauri ižlaužas viņa fīčas. Super!

kamagra 100 mg (BrefsHet@kamagradxt.com), 29.03.2018. 05:16:36 (ip:134.119.219.182)
Komentāra reitings: 0

kamagra kopen nederland
[url=http://kamagradxt.com/]kamagra 100 mg[/url]
kamagra 100mg tablets side effects
<a href="http://kamagradxt.com/">buy kamagra</a>
kamagra forum romania
http://kamagradxt.com/
kamagra oral jelly

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
1. Passport with at the very least 18 months interval of validity. Applicant fills the applying on-line as per the varieties standardized by the Ministry. Have a look at my site :: travelocity car rental [%anchor_text (https://www.longisland.com/profile/huyigipa)]

Trudi

Rattling superb information can be found on web site. Feel free to visit my homepage :: %anchor_text (https://bogazicitente.com/22livefirerifle721421)

Adell

Very good Web site, Continue the good job. thnx. Here is my blog post ... %anchor_text (https://cameradb.review/wiki/Foreign_exchange_Suggestions_To_Aid_Any_Level_Of_Trader)

Xiomaraienāktreģistrēties