Šosestdien Rīgas klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies "The Velvet Supernova" un "Cacophonics"

Valdis Bērzvads, 04.01.2012., 09:12

Sestdien, 7. janvārī, Rīgas klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies alternatīvā roka grupas "The Velvet Supernova" un "Cacophonics", kā arī "Otherway", "Lenora" un DJ Dreda.

Deviņus pastāvēšanas gadus tikko atzīmējušos "Cacophonics" var dēvēt par Latvijas alternatīvā roka veterāniem. Grupa ir aktīvi koncertējusi gan Latvijā, gan ārpus tās. "The Velvet Supernova" pastāv mazāk kā gadu, taču grupas kontā jau ir divi radiosingli un vairāki veiksmīgi koncerti Latvijas pilsētās. Abi grupas singli pirmatskaņoti "Radio 101" ēterā un guvuši lielu klausītāju un kritiķu atzinību.

Koncertā uzstāsies arī grupas "Otherway" un "Lenora". Kā īpašais viesis ar drum'n'bass/dubstep/ragga-jungle setu sarīkojumā uzstāsies DJ Dreda.

Pasākumu grupas sola daudzpusīgu un pārsteigumiem bagātu, vien piebilstot, ka "7.janvāris solās būt ne tikai pirmais, bet arī viens no svarīgākajiem datumiem Latvijas rokmūzikā 2012. gadā."

Koncerta sākums 20:00, ieeja no 18:00.

Biļetes kluba kasē, cena - 2 LVL.

Norises laiks: 07.01.2012. 20:00

 

Resursi internetā:

http://www.melnapiektdiena.lv

http://www.draugiem.lv/thevelvetsupernova

http://www.thevelvetsupernova.com

http://www.cacophonics.lv/

http://www.draugiem.lv/otherwaylv/

http://www.draugiem.lv/lenora/

 

snova


0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
속에서 무엇인가 터지는듯한 느낌을 받았다.여자에게서 고딩 야동 풍기는 향수의 향이 My web page; 서양 야동 (Elinor (https://0rz.tw/create?url=https%3A%2F%2Fgitlab.catedras.linti.unlp.edu.ar%2Fjansen92jochumsen))

Kandace

The knowledge is incredibly important. Here is my blog ... %anchor_text (https://www.paradisepackersmovers.com/packers-and-movers-in-faridabad/)

Houston

Many thanks very helpful. Will certainly share website with my buddies. Stop by my web page :: thai massage chicago (https://www.google.gr/url?q=https://thailotusbodywork.com/)

Renateienāktreģistrēties