Šosestdien Rīgā uzstāsies rumāņu folkmetālisti "Negura Bunget"

Valdis Bērzvads, 06.10.2011., 08:59

Koncerts notiks klubā "Melnā Piektdiena".
Iesildīs vācieši Agamendon (death), igauņi Thou Shell of Death (black), un Rumānijas folk grupa Din Brad.
Koncerta sākums pl. 20.00, ieeja Ls 6.

Sestdien, 8. oktobra vakarā Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" (Brīvības gatvē 193c), koncerttūres "Transilvanian Legacy Tour 2011" ietvaros uzstāsies Rumānijas folk/atmospheric metal grupa Negura Bunget, kā arī Agamendon (melodic death metal) no Vācijas, Thou Shell of Death (atmospheric black metal) no Igaunijas, un Rumānijas folk grupa Din Brad.


Rumāņi Negura Bunget ir viena no šī brīža radošākajām un oriģinālākajām pasaules smagās mūzikas grupām. Atzīmējot 15 gadu pastāvēšanas jubileju, šoruden sāksies pasaules koncertturneja, kuras viens no pieturas punktiem būs 8. oktobrī Rīgā.

 

NB

 

Negura Bunget sākotne rodama 1994. gada nogalē, tolaik vēl dueta nosaukums bija Wiccan Ride. Negura Bunget tulkojumā no senās rumāņu valodas nozīmē melna migla, kas kāpj no dziļa, tumša meža. Nosaukums atspoguļo grupas mūzikas atmosfēru: ceļojums majestātiskā, civilizācijas neskartā Rumānijas dabas pasaulē, tradicionālā kultūra un mitoloģija, cilvēka pašizziņas procesi, izpausti krāšņā un noskaņām bagātā muzikālā formā.
 

Kā kādā intervijā vēsta grupas līderis Negru: "Mūsu saikne ar vietējiem garīgajiem un dabas motīviem kopš grupas sākotnes ir ievērojami progresējusi. Šobrīd mēs esam pieredzes un izpratnes bagātāki. Visi albumi, ko esam radījuši, ir bijuši kā pagrieziena punkts katram no mums. Tie tapuši aizrautīgi un katrā vērojama personīga izaugsme. Katrs albums atklāj jaunas perspektīvas un mēs zinām, ka daudz jaunatklājumu vēl priekšā, tāpēc sekojiet mūsu muzikālajai darbībai arī turpmāk".

 

Vācu vienība Agamendon mūzikā kombinē death metālu ar melodiskiem elementiem dinamiskā un agresīvā formā. Grupa izdevusi divus albumus- "The Toxic Way of Life" un "Nuclear Rodeo". Agamendon spēku un enerģiju vislabāk izbaudīt viņu eksplozīvo uzstāšanos laikā koncertos.

 

Thou Shell of Death ir jauna atmospheric black metal grupa, kuras līderis IngWar ir viens no igauņu smagās mūzikas dzinējspēkiem. Tas ir viena cilvēka projekts. IngWar grupas idejisko koncepciju raksturo kā vēlmi muzikāli atspoguļot atmosfēru, kas valda viņa prātā un likt klausītājiem to izjust.

 

Rumāņu grupa Din Brad ir Negru, Negura Bunget bundzinieka projekts, iecerēts 2002. gadā un nesen radis savu izpausmi skatāmā un dzirdamā formā. Din Brad ir dziļi personīgs skatījums uz rumāņu tradicionālo mūziku, folkloru, vēsturi un garīgajām vērtībām.
 


0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Many thanks, this website is very beneficial. Look at my blog :: %anchor_text (https://gimje-softanma5.blogspot.com)

Mora

Great website! It looks very expert! Sustain the helpful job! Look into my blog post :: %anchor_text (https://weheartit.com/yoyoballoons61)

Arlette

Keep up the excellent work and bringing in the group! Have a look at my blog post ... %anchor_text (https://otpgame.co.kr)

Cristinaienāktreģistrēties