Šosestdien "Melnajā Piektdienā" folk-koncerts

Valdis Bērzvads, 30.01.2012., 21:32

Folk koncerts sestdien, 4. februārī Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena". Uzstāsies "Raksti", "Lāns", "Kokle" un "Miglas Asni". Ieeja Ls 1.

Lai arī esam pieraduši domāt, ka klubā "Melnā Piektdiena" pulcējas tikai smagās mūzikas jeb metāla piekritēji – šoreiz tur notiks postfolkloras jeb folka koncerts, un tajā piedalīsies grupas: "Raksti" no Jēkabpils, "Lāns", "Kokle" un "Miglas Asni" no Rīgas.

Visas šīs grupas folkmūzikas jomā darbojas jau labu laiku un tām ir ievērojama koncertēšanas pieredze dažādos klubos un pasākumos, tādēļ arī šoreiz varēsiet dzirdēt labāko no šo grupu repertuāra. Pēc koncerta ir paredzēti jau par tradīciju kļuvušie danči.

Šī pasākuma norises vieta netika izvēlēta nejauši, jo klubs "Melnā Piektdiena" nodrošina ne tikai plašas telpas, bet arī lielu skatuvi un kvalitatīvu apskaņojumu.
Folka koncerts šeit notiks pirmo reizi, taču, kā zināms – daudzi metāla fani ir arī postfolkloras cienītāji un otrādi. Lielu ieguldījumu šajā sakarā ir veikusi, daudziem zināmā grupa "Skyforger", kas ir apvienojusi un satuvinājusi šos abus mūzikas žanrus – metālu un folkloru. Līdzīga ideja sākotnēji bija jau zināmajam festivālam "Baltijas Saule".

Kluba adrese: Brīvības gatve 193c, Rīga.

Sākums – 19:00, ieeja no 18:30, ieejas maksa: Ls 1.

 

Resursi internetā:

Raksti (Jēkabpils),
http://www.draugiem.lv/raksti/

Lāns (Rīga),
http://www.draugiem.lv/lans/

Kokle (Rīga),
http://www.draugiem.lv/kokle/

Miglas Asni (Rīga).
http://www.draugiem.lv/miglasasni/

 

folkkoncerts

 

 

 


0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
The knowledge is incredibly important. Here is my blog ... %anchor_text (https://www.paradisepackersmovers.com/packers-and-movers-in-faridabad/)

Houston

Many thanks very helpful. Will certainly share website with my buddies. Stop by my web page :: thai massage chicago (https://www.google.gr/url?q=https://thailotusbodywork.com/)

Renate

Love the site-- very individual friendly and great deals to see! Check out my homepage car battery shop near me (https://www.google.com/maps?cid=2619596851487762310)

Wallyienāktreģistrēties