Smags vakars Fono klubā

Jānis Sildniks, 05.05.2009., 18:56

Piektdien, 8. maijā plkst. 22:00 Fono klubu metal noskaņās ieskandinās Ungāru apvienība Checkpoint Charlie, mājinieki Enhet un Throw Away Heros no Somijas.

Checkpoint CharlieCheckpoint Charlie radās 2006. gadā Budapeštā, Ungārijā, sanākot kopā pieciem draugiem no dažādām grupām. Grupas attīstība bija ļoti strauja, jo jau pēc gada tā klajā laida savu pirmo EP ar nosaukumu "Checkpoint Charlie''. Dziesmas bija ļoti pieprasītas, kā rezultātā CC izbrauca no savas valsts robežām, nospēlējot koncertus Austrijā, Slovākijā, Lietuvā un arī Latvijā. Par cik šī nav pirmā grupas iegriešanās pie mums, par tik Checkpoint Charlie nosaukums jau ir guvis zināmu atpazīstamību. Turpinot savu attīstību, vēl pēc gada klajā nāca pilna apjoma albums "Ordinary Madness". Jaunais veikums grupai atnesa jaunu cīņassparu un 2009. gadu Checkpoint CGrupa Throw Away Herosharlie sola pārsteigumiem bagātu un īpaši aizņemtu.

Somijas rock grupa "Throw Away Heros" savu darbību aizsāka 2005. gadā. Savu pirmo disku laiduši klajā 2009. gada martā un tā prezentācijas ietvaros sniegs 3 koncertus arī Latvijā, tā skaitā arī Fono klubā.
Ar smagnēji brutālu skanējumu Enhet klausītājus, dejotājus un skatītājus izklaidē jau kopš 2002. gada. Uz skatuves parasti kāpj ir 5 cilvēku sastāvs, no kuriem 3 ir brāļi.

2008. gada nogalē grupa izdeva savu pirmo pilna apjoma disku "Check The Foundation", kas tapa gandrīz septiņus gadus. Enhet ir spēlējuši visos Latvijas lielākajos smagās mūzikas pasākumos, kā arī vairāk kārt uzstājušies ārpus Latvijas, sniedzot koncertus Lietuvā, Igaunijā, Somijā un Polijā. Grupu raksturo ne tikai spēcīgs, precīzs un tehniski atstrādāts skanējums, bet gan arī aktīvi, enerģijas pārpilni klausītāji, kuri papildina Enhet šovu gandrīz visos koncertos.

www.myspace.com/checkpointcharliemusic
www.myspace.com/throwawayheroesmusic
www.myspace.com/enhet
www.myspace.com/fonoklubs

SĀKUMS: 22:00
IEEJA: Ls 2.-
No 18 gadu vecuma


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Thanks, this website is very handy. my web-site Coin Master hack apk (https://www.wattpad.com/896612156-coin-master-hack-2020-how-to-get-free-spins-and)

Robert

акция газпром купить <a href=https://chernykh.ffin.ru/>управление активами</a>

DanielUphog

I appreciate the information on your site. Thank you so much.

Thaddeusienāktreģistrēties