Minifestivālā "Rocker Face" uzstāsies "SIA Radikal" un "Trendkill Method"

Edžus Kornēlijs Miķelsons, 20.01.2010., 13:02

Ņemot vērā, ka iepriekšējos gados februāra mēnesī bija pierasts sagaidīt festivālu "Freeze", kas šogad diemžēl nenotiek, "Fonokluba" organizatori izlēma uzturēt tradīciju, 27. februārī rīkojot minifestivālu "Rocker Face".

Lassie The CatKoncerts sāksies 21:00 un turpināsies līdz agrākai rīta stundai, visa vakara garumā uzstājoties sešām pašmāju grupām.

"Trendkill Method", decembra sākumā aizvadījuši koncertu sēriju "Monolith Divison", publicēja savu jaunāko singlu "Pleasures Makes Me Paranoid" no gaidāmā albūma "Affective Arousal". Lai gan pēdējā laikā grupu ir piemeklējušas vairākas sastāva maiņas, tās skanējums ir tikai audzis gan muzikālā, gan profesionālā ziņā, un pēc nedaudz vairāk kā gada pārtraukuma TM atgriezīsies "Fonoklubā" to pierādīt.

"SIA Radikal" savas muzikālās gaitas aizsāka 2008. gada martā, kad radio SWH pametušais Gustavs Terzens nolēma apvienot domubiedrus jauna muzikālā projekta izveidei. Metallicas skanējuma iespaidoti, "SIA Radikal" apjauta savu uzdevumu – metināt labākajā trash’n’roll manierē.

Koncertā uzstāsies arī savu pirmo EP publicējušie "Sandtrout", Valmieras apvienība "Nepatiesi Bet Fakts", eksperimantālās mūzikas apvienība "ORĶ", kā arī viena no šī brīža aktīvākajām Latvijas death metal grupām "Lassie The Cat", kas nesen klajā laidusi savu pirmo EP un grasās laist videoklipu.

Ieejas maksa: Ls 2.-
Sākums: 21:00
Ieeja no 18 gadu vecuma
www.fonoklubs.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Many thanks for sharing this great web site. Here is my webpage %anchor_text (https://www.familydentistonline.com)

Donny

I benefit from looking at your site. Cheers! Feel free to visit my web-site %anchor_text (https://Peace-Panda4.blogspot.com)

Marquis

Many thanks, this website is very beneficial. Look at my blog :: %anchor_text (https://gimje-softanma5.blogspot.com)

Moraienāktreģistrēties