"Fonoklubs" un Cēsu Jauniešu dome aicina uz 1. septembra ballīti

Jānis S., 31.08.2009., 13:02

1. septembrī, plkst. 23:00 arī "Fonoklubā" atzīmēs vienu no skolēnu nīstākajām dienām, ballējoties līdz agrai rīta stundai kopā ar Dj DidzisKO.

Fonoklubā1. septembrī, plkst. 23:00 arī "Fonoklubā" atzīmēs vienu no skolēnu nīstākajām dienām, ballējoties līdz agrai rīta stundai kopā ar Dj DidzisKO.

Pirmais septembris katram nozīmē kaut ko citu – vienam tas ir kārtīgas trīs mēnešu atpūtas beigas, citam tas nozīmē beigas vasaras piepelnīšanās darbiem, no rīta līdz vakaram liekot bruģi. Lai nu kā, šī diena ir izpelnījusies diez gan lielu uzmanības devu, tāpēc to mēs arī dosim, vasaras beigas ieskandinot tikpat skaļi, cik ieskandinājām tās sākumu "DŠNPR" pasākumā. Bez tam, visiem ir labi zināms, ka 2. septembris nekad nav nopietna skolas diena, tāpēc ir jāizmanto teorētiski pēdējā vasaras diena kārtīgai ballītei, uz skolu ejot pa taisno no "Fonokluba".

Ieeja klubā no 16 gadu vecuma
Sākums: 23:00
Ieejas maksa: Ls 1.-


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Index Search Villas and lofts for rental, search by region, find during first minutes a villa to rent by city, many different Feel free to visit my page: חדרים לפי שעה (https://0loft.com/rooms-by-hour/)

Charissa

Here's a form where you can find the date of Easter in Western and Orthodox Church (and even the old Julian calendar) for years between 326 and 4099 AD. Here is my page; Best Cordless Car Vacuum Cleaner (https://medium.com/@sumitkumar_34210/best-cordless-car-vacuum-cleaner-uk-2020-e222e376667)

Shirley

<a href="https://carinsurancequotes.us.org/">car insurance quotes</a>

go auto insuranceienāktreģistrēties