Fonoklubā svētdienas vakars ar duetu Fenster

Dub-Stepanova, 06.07.2012., 13:58

Svētdien, 8. jūlijā plkst. 19:00 Fonoklubā Cēsīs bezmaksas koncertā uzstāsies internacionālais duets Fenster, ko veido mūziķi no ASV un Vācijas.

fensterFenster dalībnieki JJ Weihl (Ņujorka) un Jonathan Jarzyna (Berlīne) duetā izpilda daudzslāņainu popmūziku, ko papildina dažādi smalki nostrādāti un pastarpināti sampli. Grupas ietekmes variē, sākot ar Velvet Underground, līdz pat atmosfēriskai noise mūzikai.

Dueta debijas albumu Bones atzinīgi novērtējuši kritiķi visā pasaulē, tai skaitā arī ietekmīgais izdevums The New Yorker, grupas skanējumu asociējot ar Beirut un pat depresīvu, emocionāli baudāmu doom.

Vakara sākums: 19:00; Koncerta sākums: 20:00

www.fonoklubs.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address kamilaseveckova@seznam.cz Thanks

Noah

Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address dieter-2009@gmx.de Thanks

Alysa

Dear Sir/Madam, I am interested in your product please send me more details in my email address julett93@gmail.com Thanks

Weldon


ienāktreģistrēties