"Atvērtā ideju telpa"

Krista Kalnarāja, 04.11.2015., 11:03

Starptautiskā jauno mediju mākslas festivāla nedēļas "iWeek" ietvaros, 4. novembrī no plkst. 19.00 līdz 22.00 Vecajā Ostmalā 54, Liepāja (bijusī Muitas māja) tiek organizēta "Atvērtā ideju telpa".

"Atvērtā ideju telpa""Atvērtajā ideju telpā" savā pieredzē dalīsies un dažādas iniciatīvas prezentēs Pēteris Brīniņš, Mikus Austers, Edgars Šmiukšis, Paula Vītola, Luise Lavlora (Louise Lawlor), kā arī starptautiska studentu grupa stāstīs par pilotprojektu "Savienojot apkaimes".

"Atvērtās ideju telpas" mērķis ir veicināt komunikāciju starp radoši domājošiem cilvēkiem, tādējādi sekmējot pieredzes apmaiņu, sadarbības tīklu veidošanu, kā arī jaunu ideju rašanos. "Atvērtā ideju telpa" ir komunikācijas platforma dažādu jomu radoši domājošiem cilvēkiem.

"Atvērtās ideju telpas" programma:

  • Pēteris Brīniņš - "Iespēju zeme" ir stāsts par neformālās izglītības un kultūras centru "Cita abra" Cīravā;
  • Luisa Lavlora - "Ētiskās piemērotības kartēšana vai ierīces priekš Antropocēna laikmeta". Interaktīva instalācija balstīta evolucionāras laika skalas izaicināšanā;
  • Mikus Austers - "Mākslas burbulī";
  • Edgars Šmiukšis - "Karostas bēgšanas istaba - elektronika un interaktivitāte";
  • Starptautiska studentu komanda "Savienojot apkaimes". Pilotprojekts jaunai studentu apmaiņas programmai;
  • Paula Vītola - "Baltijas gaismas ķēde - jaunie Liepājas mākslinieki darbojas internacionāli".

Kā jau iepriekš informējām no 2.-7. novembrim Liepājā notiks 7. Starptautiskā jauno mediju mākslas festivāla nedēļa "iWeek". Tā rosinās uz zināšanu, pieredzes, radošu izpausmju formu apmaiņu, diskusijām un sadarbību. Festivāls ap sevi pulcē studentus, topošos un jaunos māksliniekus, jauno mediju ekspertus, mākslas kritiķus, pētniekus un citus interesentus no Latvijas un ārvalstīm.

Dalība visos pasākumos ir bez maksas. Starptautisko jauno mediju mākslas festivāla nedēļu "iWeek" organizē Liepājas Universitātes mākslas pētījumu laboratorijas (MPLab) un elektroniskās mākslas un mediju centrs (E-LAB), ES programma "Radošā Eiropa", Erasmus+, un VKKF.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
The knowledge is incredibly important. Here is my blog ... %anchor_text (https://www.paradisepackersmovers.com/packers-and-movers-in-faridabad/)

Houston

Many thanks very helpful. Will certainly share website with my buddies. Stop by my web page :: thai massage chicago (https://www.google.gr/url?q=https://thailotusbodywork.com/)

Renate

Love the site-- very individual friendly and great deals to see! Check out my homepage car battery shop near me (https://www.google.com/maps?cid=2619596851487762310)

Wallyienāktreģistrēties