Spēles, kas veidotas 48 stundas

tautietis neuzpērkamais, 17.02.2009., 16:24

"Global Game Jam" ir pasākums, kura laikā entuziasti - spēļu izstrādātāji 48 stundu laikā mēģina izveidot spēli.

Šis pasākums notiek paralēli dažādās pasaules malās. Vienkopus sanāk visas komandas un ķeras pie darba. Šogad 30. janvārī norisinājās pirmais šāda mēroga pasākums un tajā piedalījās simtiem komandas no visas pasaules.

 

Global Game Jam

Spēles, kas tika izstrādātas šo 48 stundu laikā nepretendē uz gada skaistākās grafikas projektiem, taču tām visām ir unikālas gameplay idejas. Uz to arī galvenokārt tiek balstīts viss šis pasākums. Kā piemērus, no populārajām spēlēm, kas tapušas idejiski līdzīgā veidā var nosaukt - World of Goo, Spore, Audiosurf, Crayon physics deluxe un vēl daudzas citas. Pamatā, šajā laika posmā tiek izveidots spēles prototips - tās ideja un demo līmenis, kas veiksmes gadījumā vēlāk tiek attīstīts un izdots pārdošanai kā pastāvīgs projekts, kā jau iepriekš minētie piemēri.

Visas izstrādātās spēles varat atrast, lejupielādēt un uzspēlēt officiālajā - Global Game Jam 2009 - pasākuma lapā.

Varat noskatīties nelielu video rullīti par pasākuma ideju (angliski).

Ja latviešu izstrādātāji grib būt pamanīti globālā mērogā, vajadzētu ne tikai bīdīt savu sašļukušo un bezmērķīgo Indago, bet piedalīties turpmāk arī šāda tipa pasākumos. Dažkārt pietiek ar orģinālu ideju un kārtīgu devu entuziasma.

(Raksts pārpublicēts no speeles.com ar autora atļauju.)


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hello Dear, are you really visiting this web site regularly, if so then you will absolutely take fastidious know-how. Feel free to surf to my web site ... %anchor_text (https://www.mapleprimes.com/users/topairgun)

Antje

thank so a lot for your internet site it aids a great deal. my site %anchor_text (https://humaneducation.net/mediawiki/index.php/Pelajari_Berkaitan_Sepakbola_Bersama_Panduan_Galib_Berikut_Ini_Oleh_Dewi365)

Nona

Surprisingly individual friendly site. Tremendous details readily available on few clicks. Here is my website :: %anchor_text (https://ysing.org/education-in-nigeria/)

Elbaienāktreģistrēties