Spēles, kas veidotas 48 stundas

tautietis neuzpērkamais, 17.02.2009., 16:24

"Global Game Jam" ir pasākums, kura laikā entuziasti - spēļu izstrādātāji 48 stundu laikā mēģina izveidot spēli.

Šis pasākums notiek paralēli dažādās pasaules malās. Vienkopus sanāk visas komandas un ķeras pie darba. Šogad 30. janvārī norisinājās pirmais šāda mēroga pasākums un tajā piedalījās simtiem komandas no visas pasaules.

 

Global Game Jam

Spēles, kas tika izstrādātas šo 48 stundu laikā nepretendē uz gada skaistākās grafikas projektiem, taču tām visām ir unikālas gameplay idejas. Uz to arī galvenokārt tiek balstīts viss šis pasākums. Kā piemērus, no populārajām spēlēm, kas tapušas idejiski līdzīgā veidā var nosaukt - World of Goo, Spore, Audiosurf, Crayon physics deluxe un vēl daudzas citas. Pamatā, šajā laika posmā tiek izveidots spēles prototips - tās ideja un demo līmenis, kas veiksmes gadījumā vēlāk tiek attīstīts un izdots pārdošanai kā pastāvīgs projekts, kā jau iepriekš minētie piemēri.

Visas izstrādātās spēles varat atrast, lejupielādēt un uzspēlēt officiālajā - Global Game Jam 2009 - pasākuma lapā.

Varat noskatīties nelielu video rullīti par pasākuma ideju (angliski).

Ja latviešu izstrādātāji grib būt pamanīti globālā mērogā, vajadzētu ne tikai bīdīt savu sašļukušo un bezmērķīgo Indago, bet piedalīties turpmāk arī šāda tipa pasākumos. Dažkārt pietiek ar orģinālu ideju un kārtīgu devu entuziasma.

(Raksts pārpublicēts no speeles.com ar autora atļauju.)


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Simply had to emphasize I am thrilled I came on the page! Visit my weblog :: %anchor_text (https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6546683125609664512)

Sherryl

Seriously, such a beneficial website. Also visit my web-site :: %anchor_text (https://photoshopcreative.co.uk/user/afkarena)

Emory

Hi there i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read this post i thought i could also make comment due to this sensible article. https://goo.gl/maps/xDDZTHpzr9rTbnm77

bong99ienāktreģistrēties