Spēle "GTA: Vice City Stories"

sharky, 19.09.2006., 16:11

Kā jau solīts, gadu pēc spēļu sērijas spožās debijas uz PSP mūs gaida vēl viens kabatas (PSP3) Grand Theft Auto - Vice City Stories! Un jau sāk likties ka Rokstar Games Jaunās GTA spēļu sērijas rada tik ātri, ka nevar izsekot līdzi. Taču līdz pilntiesīgam spēļu sērijas turpinājumam, spēlei "Grand Theft Auto 4", ir apmēram gads, visi killeri un Bosi ir nobeigušies no sava atšķirtīguma, un beidzot pēc 3 gadiem mēs varēsim atgriezties saulainajā, ar cilvēkiem piepildītā un pierastajā VICE CITY!

Skarbi varoņi, interesantas misijas, melnais humors un šķipsniņa skandāla  - varbūt kāds ir jau noguris no šīs laimes formulas, bet viņš droši vien tāpat nekad nav bijis sērijas fans. Kā jau vienmēr, Rokstar Game jaunās spēles detaļas tur stingrā slepenībā, un tā tas būs praktiski līdz pašai relīzei, kura paredzēta 17.oktobrī ASV un 20.oktobrī pie mums, taču šādi-tādi sīkumi ir zināmi jau tagad:

- Spēlētāja alter-ego šoreiz būs 28 gadus vecais ex-jūras kājinieks Viktors Venss (Victor Vance), bēdīgi slavenā Lensa Vensa (Lance Vance) vecākais brālis. Mēs ar viņu jau tikāmies - tieši Viktors tika letāli ieziests ar svinu oriģinālā Vice City sākuma filmiņā, taču šeit viņš ir sveiks un vesels, par cik spēles darbība norisināsies precīzi 2 gadus pirms Vice City - 1984. gadā! Baumo, ka atpakaļ esot arī kapteinis Kortezs, Umberto Robina, kongresmens Alekss Šraubs un pat Lielais Mičs Beikers, kurš pasaules kultūrfondā ienāca ar zvanu dīdžejam “You better stop playing that soft-core crap or I’ll personally come by the station and shove it up your ass!!!”.

- Geimplejā gaidāmi jauninājumi! Papildus ierastajiem jaunajiem ieroču un automobīļu veidiem, mūs gaida arī helikopteri (eat this, LCS!), ūdensslēpes, bet vienā no pirmajām misijām mēs mūkam no neliešiem uz ūdensmoča! Saprotams, ka dzīvojot Vice City, Viktors peldēs kā cilvēks-amfībija! Nu patīkamām fīčām - binoklis un iespēja braukt ar rollercoasteri (!) first-person režīmā.

- Pati pilsēta šeit būšot krietni lielāka, nekā iepriekšējo reizi. Kā jau tas tika realizēts LCS, arī šeit mēs redzēsim daudzas pazīstamas ēkas tapšanas stadijā. R* vispār pamatīgi piestrādāja pie spēles dzinēja (līdz San Andreas Stories dzinis būs izslīpēts līdz dimanta spožumam) - poligonu ir vēl vairāk, draw distance ir vēl tālāka, animācija ir vēl lēzenāka un viss ir vēl labāk, nekā oriģinālajā Vice City, par Liberty City Stories pat nerunājot. Starp citu, par LCS - salīdzinot ar to, šoreiz darbības iekštelpās būs patiešām daudz vairāk. Laika apstākļu efektiem pievienojies vēl viens - viesuļvētras!

- Atpakaļ ir visu iecienītais Vice City Radio, stacijas tās pašas vecās - dziesmas jaunas! Diemžēl, pagaidām nav noskaidrota situācija ar dīdžejiem (Lazlo! Lazlo!). Arī multiplayer cienītājiem tiks savs prieciņš - uzlabota un papildināta, šī spēles sastāvdaļa pārceļos no LCS.

Principā galvenais, ko uzsvar R*, ir tas, ka LCS bija pirmā līmeņa PSP relīze, bet VCS ir jau vienu līmeni augstāk. Un, zinot R* perfekcionismu it visā, top skaidrs, ka limits PSP resursiem vienkārši nav! Un kā tad ar, kā teica aģents Smits, “Inevitable” spēles relīzi uz PlayStation 2? Piekritīsiet, runāt par to ir vēl vienkārši pāragri. Tieši tā paša iemesla dēļ es nepievienoju rakstam zemas kvalitātes skatus no Austrālijas žurnāla GamePro - nu kas Jūs neesat spēlējuši Vice City, vai? ;)

Bet pagaidām gaidam GTA 4! Nu tagad jācer, ka šī spēle pārsteigs visus, jo biju redzējis kā viens džeks, laikam baigi svarīgais, kautkādā cerimonijā parādija uz roka uztetovētu uzrakstu "Grand Theft Auto 4".

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Very good Web site, Continue the good job. thnx. Here is my blog post ... %anchor_text (https://cameradb.review/wiki/Foreign_exchange_Suggestions_To_Aid_Any_Level_Of_Trader)

Xiomara

Maintain the helpful job and generating the crowd! My weblog :: %anchor_text (https://kickass.pink)

Ernest

You made your point. online pharmacies no prescription <a href="https://www.pharmacyonline-canadian.com/">canada pharmacy</a>

JimmyAdasyienāktreģistrēties