HC.LV piedāvā labdarības koncertu sēriju „Palīdzēsim Patrikam”

HC.LV komanda, 07.01.2008., 21:25

Janvārī Jauniešu kultūras portāls HC.LV aicina apmeklēt labdarības koncertu sēriju „Palīdzēsim Patrikam”, kuru laikā visi gūtie ienākumi tiks ziedoti nepilnu gadu vecajam Patrikam.

Palīdzēsim PatrikamPirmais koncerts, „Palīdzēsim Patrikam #1” notiks jau šo ceturtdien, 10.janvārī, mūzikas klubā „Depo”, kur uzstāsies grupas Lazarus, Patriots, Insomnia, Snobrand, Side of Pain un Solaris. Sīkāka informācija pieejama te.

Nākamajā nedēļā notiks arī „Palīdzēsim Patrikam #2” - sestdien, 19.janvārī LMA Studentu klubā, kur uzstāsies Thursday 12th, Emanon, Versus, Relicseed un citas grupas. Sīkāka informācija pieejama te.

Un vēl pēc nedēļas notiks „Palīdzēsim Patrikam #3” - sestdien, 26.janvārī mūzikas klubā „Melnā piektdiena”, kur uzstāsies Kriegopfer, 9horizon, Trauma Moralis, Tesa un Angervoice. Sīkāka informācija pieejama te.

Visi koncertos gūtie ienākumi tiks ziedoti nepilnu gadu vecajam Patrikam Slišānam, kuram ir noteikta smaga diagnoze. Pateicoties Ziedot.lv aktivitātēm zēnam jau ir savākti nepieciešamie 15 000 Ls, lai viņš varētu izdzīvot līdz operācijai, kuru varēs veikt ārvalstīs pēc 1 gada vecuma sasniegšanas. Taču vēl ir nepieciešama liela naudas summa, lai varētu samaksāt par Patrika nogādāšanu līdz operācijai un pašu operāciju, pēc kuras viņš iespējams varēs sākt dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Tāpēc Jauniešu kultūras portāla HC.LV veidotāji ir nolēmuši palīdzēt Patrikam veidojot „Palīdzēsim Patrikam” koncertu sēriju.

Pateicamies jau iepriekš visiem, kuri atbalstīs Patriku apmeklējot „Palīdzēsim Patrikam” koncertus! Paldies draugiem.lv par informatīvo atbalstu!

Zemāk seko sīkāks apraksts par grupām, kas uzstāsies „Palīdzēsim Patrikam #1” pasākumā:

Lazarus” - hard rock un heavy metal stilā spēlējošā grupa ir izgājusi cauri vairāku dalībnieku maiņām, bet pašreizējais sastāvs izskatās stabilāks nekā jebkad tā kā no šī grupas varēsim gaidīt pārsteigumus! Vēl nesen jauno metāla grupu konkursā Fresh Blood ieguva 4 vietu 20 grupu konkurencē! 

Patriots” – darbojas no 2004. gada! Spēlē, kā paši saka, hard'n'heavy metal stilā. Par šo grupu pat nav ko daudz stāstīt, viņi vienkārši ir jādzird koncertā!

Insomnia” – pašlaik jau grupa, kas regulāri parādās uz skatuves, kas liecina, ka ir pieprasīti un savs izvēlētais muzicēšanas ceļš ir pareizs.

Snobrand” – kopš 2007. gada ir sākuši darboties ar jaunu sastāvu. Šim koncertam nedaudz citādā stilā spēlējoša grupa, bet ar attiecīgi spēcīgu skanējumu un attieksmi.

Side Of Pain” - grunge un metal stilā spēlējošā grupa ir ar diezgan lielu pieredzi un vienmēr gaidīti viesi grunge stila koncertos.

Solaris” – pilnīga noskaņu grupa gan dzīvē gan uz skatuves.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека

Tressa

You have very nice post and pictures, please have a look at our photo tours in the temples of Angkor

Margene

Cecilronienāktreģistrēties