Varbūt ir vērts pamēģināts hc/metalcore

28.11.2009 16:12:14 aizsāka moshpit
15 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
moshpit, 28.11.2009. 16:17:02
Komentāra reitings: 0.019

Sveiki!
Te veidojas hc/metalcore projekts.
Pašlaik ļoti nepieciešams tikai bundzinieks, kurš ir pārliecināts par savām spējām un spēs šajam žanram izspēlēt raksturīgos elementus un , protams, buģierim būtu jāspēlē kardāns lai varētu pieveinoties mūsu komandai.
Grupas no kura iespaidojamies ir daudz - The Devil Wears Prada,House vs. Hurricane, August Burns Red, In Fear And Faith u.t.t.
Domājam spēlēt ļoti nopietni, tik nopietni, cik vien mūsu spēkos tas ir.Pašlaik grupā ir 2 ģitāristi un vokālists.Basģitāra pagaidām nav primārais mums, bet nu tomēr, ja arī ir kāds basģitārists, kuram interesē spēlēt šādu mūziku, būs laipni gaidīts.
Rakstat info uz chronicalsnow@hotmail.com vai še pat forumā :)

moshpit, 28.11.2009. 16:23:37
Komentāra reitings: 0.019

atvainojos par kļūdām, man mēdz gadīties, ja rakstu steidzoties : )

endo, 28.11.2009. 16:41:00
Komentāra reitings: -1.327

a kur jāsteidzas?
ķipa gribas ātrāk depo uzspēlēt?

moshpit, 28.11.2009. 16:59:57
Komentāra reitings: 1.444

Kādēļ uzreiz tāda kā agresivitāte no tavas puses?
jāsteidzas? nu ne gluži, bet gaidīt un nekustēties no vietas tā kā arī negribas, tātad-jo ātrāk,jo labāk..Un vispāŗ, domas par Depo pat galvā vēl nav nākušas un kādu laiciņu visticamāk arī nenāks : )

modul, 28.11.2009. 18:25:08
Komentāra reitings: 6.989

es būtu ar mieru spēlēt, bet tikai ar diviem notiekumiem:
1. grupas nosaukumam jāsastāv no vismaz trīs vārdiem un vienam vārdam jābūt saistītam ar rudeni, piemēram "Asins sadeg rudenī", vai "Oktobra asinssārtās kļavas"
2. jums, ģitāristiem, obligāti jāspēlē uz ESP ģitārām vai vismaz tādām, kurām ir EMG noņēmēji.
un ja no mums izveidosies pieteikoši nopietna grupa un mēs varēsim spēlēt klubā "Depo", tad koncertos mums visiem vajadzētu uzstāties savu mīļāko grupu T-kreklos. un ja no mums izveidosies pavisam nopietna grupa, tad es zinu dažus cilvēkus, kuri būs ar mieru izveodot mūsu pirmo video, kā arī veikt profesionālu fotosesiju, jo mūsu myspace lapā jau kaut kādu vizuālu grupas reprezentatīvo materiālu taču vajadzēs ielikt.

kampy, 28.11.2009. 23:27:40
Komentāra reitings: -3.651

ja tev būs koncis, paziņo, mēs iesim atbalstīt.

moshpit, 29.11.2009. 14:10:27
Komentāra reitings: 1.425

cik labi, ka krīzes laikā latviešiem ir humora izjūta un šamie prot sev likt uzsmaidīt, lai cik arī grūti viņiem iet ;)

dzēsts lietotājs, 29.11.2009. 15:01:00
Komentāra reitings: 0.277

Tātad un es varu piedāvāties kļūt par jūsu grupas menedžeri, runājot par to pašu Depo, man ir kontakti slavenajā ikmēneša pasākumā "Morea". Ir arī atsaucīgi cilvēki, kas izveidos fotosesiju un to pašu video rullīti. Krīze ne krīze, bet ar šo grupu mēs varēsim iziet no krīzes - pilnīgi noteikti, galvenais ir pareiza menedžēšanas nostāja un nauda nāks pati. :)

p.s. Endo komentārs gan tāds stulbs izklausījās.

moshpit, 29.11.2009. 16:28:15
Komentāra reitings: 2.896

jums tiešām mūzika vienmēr saistās ar komerciju? bēdīgi,bēdīgi....

export_ass, 29.11.2009. 16:42:04
Komentāra reitings: 0

ne vienmēr..tomēr vārdam metalcore brīnišķīgi būtu priekšā pielikt 'post' un ieviest kādu dīdžeivīru, kas attiecīgajos momentos pieliek kādu troksni un iesāk/nobeidz skaņdarbu..

un jā..varu ari provēt piespēlēt bung.ass, bet neesmu tik prasīgs kā modul + tāpat jau samanīs to saspēli/nesaspēli tikai tad, kad mēģis būs..

+ jā - mūzika ir komerciāla, ja tu strādā uz to, lai pelnītu ar ierakstiem un spēlētu fonogrammu končos.

kampy, 29.11.2009. 16:43:10
Komentāra reitings: 0.017

einuhiņš ahahaahahahaha pasaki kādu kuram nav kontakti pie baumaņa?
es ceru, ka tu esi tas, ko es domāju, jo ja ne.. tad tu esi lol

dzēsts lietotājs, 29.11.2009. 16:59:21
Komentāra reitings: 0.006

Tās visas grupas, kuras tu nosauci savā pirmajā postā ir komerciālas un nekomerciālam ir pačķi neiespējami būt :) kas tu krīzes laikā nopelnīt nevēlies? šeit LV ar šo mūziku var daudz nopelnīt... Depo taloni... ieeja koncertā kurā pats spēlēsi būs tev par brīvu... ceļa naudu varbūt kāds samaksās... to visu var mainīt, vajag tik bļaut :)

kas ir kampy.. nesapratu tevi.

moshpit, 29.11.2009. 18:43:27
Komentāra reitings: 1.471

un tas ,ka šīs grupas ir komercionālas nozīmē, ka man viņas nevajadzētu klausīties, pat ja man patīk viņu skanējums?Nesaku, ka to kāds ir teicis, bet nu, tomēr savādāks izskaidrojums man nav par to, kā šeit ,diskusijā, uzziedējusi tēma par komerciju...
ne gluži nevēlos nopelnīt, bet gan tā nav prioritāte, kad es (un, manuprāt, lielākā daļa pārējo mūziķu) veidoju grupas sastāvu ;)

ed, 29.11.2009. 21:10:11
Komentāra reitings: 4.388

dažādības pēc novēlēšu tev veiksmi atrast buņģieri un veiksmi mūzikas jomā.

rxx_, 30.11.2009. 01:35:46
Komentāra reitings: 0.019

Pag, tā grupa domā spēlēt bez basa? wtf, tā tagad dara? :D


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

RobertSax


ienāktreģistrēties