Pamēģinam?

10.11.2009 16:41:24 aizsāka kekss
17 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kekss, 10.11.2009. 16:41:46
Komentāra reitings: 13.176

Sveicināti, visi spēlēt gribošie un varošie! Vēlos izveidot jaunu muzikālu projektu ar pilnīgi svaigām asinīm, savākt sava aroda pratējus, kas ir savstarpēji nepazīstami. Kāds būs žanrs, kurā spēlēsim? Tas vēl nav zināms. Savāksimies, tad jau redzēs. Tikko apdzisušajā projektā bagātīgās porcijās ir bijis drop D, šobrīd vēlētos ko savādāku, varbūt pat diametrāli pretēju. Hard, speed, trash metāls nebūs manā gaumē, bet draivu man dažreiz patiks ieslēgt. Instrumenti? Pats esmu ģitārists, bungas un bass arī ir nepieciešams. Vokāls? Droši vien arī. Vokālista lauciņš, protams, būs arī verbālais vēstījums. Vel kādi instrumenti? Vienmēr otra ģitārista loma man ir likusies mazliet lieka, bet šoreiz tā nebūs. Taustiņi, vijole, saksofons vai vel kaut kas? Lūdzu! Apskatīsimies, kas sanāks, esmu atvērts gandrīz jebkam. Viens, pieci vai astoņi mēģi vel saistības neuzliks. Prasības? Šo to vajadzētu mācēt, nedaudz vairāk par Ice ice baby un nothing else matters pirmajām četrām taktīm. Pats pret savu spēlētprasmi esmu kritisks, bet mūzikas stundas nepasniegšu. Mēģinājumi notiks Purvciemā. Visiem pārējiem sākuma klasiskajiem jautājumiem atbildes būs rodamas rakstot uz nepieciesams@inbox.lv.

save_ass, 10.11.2009. 18:25:20
Komentāra reitings: 2.92

ieliekot šeit gan nez cik liela ir tā iespēja, ka dalībnieki nebūs pazīstami... ideja lieliska.

tas_pats_nekas, 10.11.2009. 18:52:36
Komentāra reitings: 1.398

spēlējam!

export_ass, 10.11.2009. 18:54:48
Komentāra reitings: -4.274

mkey..ideja not bad..tomēr uzskatu, ka dalībniekiem jābūt kaut nedaudz savstarpēji pazīstamiem, jo savādāk var sagaidīt kautkādu popmetāldegtukaizažigaikõrpostgrandždabstepkõrdžezu..

kekss, 10.11.2009. 19:36:20
Komentāra reitings: 8.843

popmetāldegtukaizažigaikõrpostgrandždabstepkõrdžezss varetu but man liekas kas loti interesants, kadel gan ne?

Par to pazistamibu saubos ari, LV andergraunda pasaule ir maza.

export_ass, 11.11.2009. 07:09:22
Komentāra reitings: -0.034

neviens jauu nav teicis, ka manis minētais stilu mistrojums varētu skanēt slikti, tomēr ja vēlies kcik kvalitatīvu darbību un nevēlies, lai dziesmas top 8 gadus, iesku tomēr nedaudz savstarpēji pazīstamus ļaudis uzaicināt..varu provēt kautko pieklapēt klāt pie sitaminstrumentu daļas..

+ tava koncepcija principā izklausās pēc džeza bigbenda skanējuma, kas nu nemaz nav slikti..

P.S. un visi pi*ari man uz reiz sasviež mīnusus..samačī samačī smadzeņu fermentu izraisīto emõcij pārņemtie..

kekss, 11.11.2009. 07:54:51
Komentāra reitings: 4.406

Atsaucās jau viens ģitārists, bundzinieks, vijolniece. Ģitārists gan bija gados jauns. Ģitārista vieta ir vēl aktuāla. Par sitaminstrumentiem runājot, ja Tev ir interese, varam ko padomāt - sastāvs vel nav akmenī iekalts un perkusijas arī ir interesanta lieta. Pilnai laimei protams būtu atrast saksofonistu.
Njā, Jūs Te ļoti emocionāli pardzīvojat par tiem "plusiņiem".

aikucits, 11.11.2009. 08:12:35 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: -24.756


14 euro PayPal naudas pelnisanas metode.
Viss kas vajadzi-gs:
1) E-pasta adrese
2) PayPal konts
3) 14.00eur
Skuma biju skeptiski noskanots,
tacu paris dienu laika, simtiem evriku saka parskaitities mana PayPal konta!
Sajuta, ka ziemassvetkos pie eglites!!!!
Instrukcija:
1. solis:
Pirmais, kas jadara, iezime un nokope word dokumenta visu so tekstu, saglabajot sava datora, viegli pieejama vieta. Ja neesi aktivs PayPal lietotajs, dodies uz http://www.paypal.com. Reg,istrejies un izveido Premier vai Business kontu(Personal konts neder, jo ar to nav iespejams sanemt naudu no citiem lietotajiem). Lai ieskaititu PayPal konta cetrpadsmit eiro, tev bus japievieno sistemai sava kreditkarte un jaapstiprina savs bankas konts, kas var aiznemt paris dienas. PayPal ir 100% drosa finansu sistema, kuru lieto miljoniem apmierinatu lietotaju visa pasaule.Ja smagi ar angl,u valodu, PayPal pieejams ari krieviski. Sakumlapa var izveleties valodu.
2.solis:
No sava jaunizveidota PayPal konta, izsuti katram e-pastam no aktuala saraksta 2 eiro. Lai to paveiktu atri un drosi, seko sai instrukcijai:
1. Ielogojies PayPal sistema un klikskini uz "Send Money" pogas, ekrana augsdala

2. "Recipient Email" laucina ievadi e-pasta adresi, kurai velies nosutit 2eur
3. "Amount" launcina ievadi skaitli "2?(2 euro)
4. "Category" laucina noradi "Service"(sada veida nodrosinot si pasakuma legalitati)
5. "Subject" laucina ieraksti "EMAIL LIST", un "NOTE" laucina ievadi "PLEASE PUT ME ON YOUR EMAIL LIST"("Ludzu ieklauj mani sava e-pastu saraksta"). Sekojot sadai transakcijas kartibai, jus radat servisu, kas ir pilniba legals, jo nodrosina maksu par pakalpojumu.

6. Lai apstiprinatu, spied "Continue" pogu, lai nosutitu maksajumu.
Atkarto sos solus visam septinam adresem, tas ari viss!
Seit ir patreiz aktuala e-pastu liste:

Epastu liste:
1) bellaapril409@aol.com
2) dcarp157@aol.com
3) kristikgruznina@gmail.com
4) pelagea01@gmail.com
5) irinochkap1@gmail.com
6) modriskarklins@inbox.lv
7) aikucits@gmail.com

3. solis:
Kad esi pabeidzis maksajumus, redige saglabato dokumentu izdzesot PIRMO e-pasta adresi un parejas pabidot par vienu vietu uz augsu2. E-pasts klust par 1., 3. Par 2. utt), ka pedejo, SEPTiTO e-pastu, pievieno savu(to, kuru lietojat registrejoties PayPal sistema). Sis ir vienigas izmainas, kas javeic sim dokumentam. ** Velreiz parliecinieties, ka noradita e-pasta adrese sakrit ar jusu PayPal registreto adresi, pretej- gadijuma, jus nesanemsiet maksajumus **
4. solis:
Publice savu parveidoto tekstu maksimali daudzos forumos(50, 100, pat 200). Ta ir patiesam lieliska izdeviba un ideja ka lieliski nopelnit, tikai jaatvel laicins(, lai siem lietotajiem parskaititu 2eiro un izvietotu so sludinajumu citur, pec iespejas vairakas vietas. Lai veicas!

kekss, 11.11.2009. 09:39:05
Komentāra reitings: -0.43

---> aikucītim
Garīga apātija ir daudz ļaunāka par visdrūmāko māņticību
un daudz kaitīgāka par visasinskārāko fanātismu. Ir divas bezgalīgas lietas - visums un cilvēka muļķība. Bija doma ieteikt Tev 5. soli, ko Tu varētu izdarīt, lai nepiesārņotu pasaules genofondu, bet varbūt Tu to vari izdomāt pats.
Vai šo augstākesošo nav iespējams kautkā izdzēst?


delīrijs, 11.11.2009. 10:13:21
Komentāra reitings: 0.021

tur ir bik postroks?

kekss, 11.11.2009. 10:29:24
Komentāra reitings: -0.003

Nu, vokāls arī šķiet ir manos plānos... Pats vel es nezinu kas no tā beigās sanāks. Principā tas arī vienalga, galvenais lai ir patikami spelet un forsi skan un vēlos arī dažādus interesantus instrumentus. Es nesen runāju ar imperfectcircle, atsaucoties uz viņa sludinājumu, un vienojāmies, ka ja viņa pusē kas notiks, viņš uzziņos. Jā, delīrij, ne tikai pasaule, bet arī tīmeklis ir mazs... :D

delīrijs, 11.11.2009. 10:38:48
Komentāra reitings: 1.481

mļe;D

kampy, 11.11.2009. 11:02:01
Komentāra reitings: 2.953

ahahahahahaha es sasmējos. vienmēr esmu apgalvojusi, ka mūziķi vārās vienā katlā tāpat kā blondīnes ;D

kekss, 11.11.2009. 13:58:03
Komentāra reitings: -1.478

Nevaru nepiekrist. :)
Ok, piedāvājums vēl ir spēkā.

kringlita, 11.11.2009. 18:56:02
Komentāra reitings: -1.458

Kampy, piesakies tu! Kaut kas svaigs būs! :D

delīrijs, 12.11.2009. 10:32:51
Komentāra reitings: 1.498

Kampy ir nelāga peiredze ar muzikāliem projektiem...

kampy, 12.11.2009. 10:59:58
Komentāra reitings: 1.494

...un mūziķiem


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties