gribu taisīt mūziku

16.10.2009 11:22:27 aizsāka sun
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kampy, 16.10.2009. 11:24:03
Komentāra reitings: 0.435

karogs tev rokās!

sun, 16.10.2009. 11:36:42
Komentāra reitings: 6.845

tātad uznācis garlaiks, tāpēc vēlos piedalīties kādā mūzikas projektā, vai vienalga, ka tik kko muzicēt
nemāku nekādus instrumentus un neko no mūzikas nejēdzu, bet elektroniski uz datora varu sataisīt viskko... muzikālais virziens - ļoti nekonkrēts, bet ir arī visādi postroki un triphopi un tamlīdzīgi zvēri, diemžēl neko apskatei/apklausei piedāvāt nevaru, tāpēc ja ir kāds kam arī ir līdzīgas vēlmes un nostāja kā man, māk vai nemāk spēlēt kādu instrumentu tad droši caur vēstulēm pado ziņu un varētu kko kopā samiksēt

šitas vairāk ģitāristiem domāts un process pagaidām domāts vienkārši caur internetu - es vai nu ģitāristam piebāžu klāt, piemēram, 65daysofstatic bītus, noizus un citus frīkus vai ģitārists mēģina papildināt kko ko jau esmu izveidojis

sun, 17.10.2009. 09:59:05
Komentāra reitings: 5.366

tā kā pat parādījās minimāla interese par šo, tad sabāzu kaut ko manis veidotu iekš http://www.myspace.com/vienalgs
bet parasti es nevienu savu projektu neesmu spējīgs novest līdz galam un vienkārši nepavadu pārāk daudz laika pie tiem, tāpēc arī attiecīga kvalitāte, bet nu tas uzskatam

endo, 18.10.2009. 18:12:02
Komentāra reitings: 3.943

fruity loops nerullē ;)

export_ass, 18.10.2009. 21:11:30
Komentāra reitings: 1.474

jā..fruity loops nav īsti laba lieta, ja ar to neprot strādāt tā kārtīgi..

manējs vel tikai mācās ar to darboties, un sūta visus *irst, kad piedāva man nesaprotamo abbleton..


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo

Моментальные он-лайн подписка в течение телеграм канале @mylovetut

Coreybrere

Моментальный он-лайн рука на телеграм канале @mylovetut

Coreysmeag


ienāktreģistrēties