Pērku brilles

29.03.2009 01:32:50 aizsāka pankj3ls
8 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
pankj3ls, 29.03.2009. 01:35:31
Komentāra reitings: 7.291

Vajadzīgas brilles -2
(Ar vārdu brilles es domāju lēcas+rāmis)
Vai kāds var ko piedāvāt? Es vnk jūtu, ka kāds ir iegādājies lēcas un grib tikt vaļā no vecajām brillēm :)
Ir krī*e, un tās nolā*ētās veikalu cenas es goda vārds pavilkt nevaru, nav man to 100 latu :/


adellada, 29.03.2009. 09:02:22
Komentāra reitings: 10.179

Ne būt ne nevajag simts, es esmu iekļāvusies arī 20-25ls robežās. Pameklē kādu mazāku briļļu veikalu,jo uz lielajiem zīmolu veikaliem nav pat vērts acis mest.

Lai vai kā, varu piedāvāt - 2,5 stipruma brilles. (bet 0,5 dioptrija daudz ko maina, tomēr)

melomaans, 29.03.2009. 09:22:14
Komentāra reitings: 4.303

Vakar kā reiz Cobergā uz Čaka ielas pasūtīju brilles. Kopā ar acu ārsta apmeklējumu, dzidrinātām lēcām un normālu rāmi - 54 Ls. Attieksme OK un acu ārste arī OK, tā kā 100 Ls ir mīts.

reivena, 29.03.2009. 09:56:57
Komentāra reitings: 5.759

Nu, nu - brilles jau nevar pirkt tā - forumā uzrakstīt, gadienā, vai kāds netirgo. Katram redze ir savādāka, un lēcas arī piemēro katra vajadzībām. Varbūt tev vajag lēcas ar cilindru, varbūt atsevišķa stipruma - ar tādām lietām nejoko.

Varbūt tikai rāmi vēl vari mēģināt nopirkt, bet lēcas gan labāk gatavo pa jaunam - nav tik trakas cenas un tas ir uz gadiem.

ruu, 29.03.2009. 11:08:23
Komentāra reitings: 8.703

paši lētākie plastmasas rāmji ir ap 20Ls (ārpus Rīgas,Valmierā, vismaz var nopirkt pa tādām cenām).Un tie plastmasas rāmīši ir visādās krāsās. stikliņi gan ir diezgan dārgi, īpaši ja gribas pēc iespējas šaurākus viņus (jo lielāki mīnusi). taču ja vajag brilles, tad vajag staigāt ar tām, iegādāties, nevis no citiem pirkt, jo redze ir ļoti svarīga, un nav ar acīm ko jokoties, taupīties.
starpcitu, var paskatīties kkur vai nav uz atlaidēm kkas, piem, Rigā kkur redzēju, ka ja pērk brilles, par vienu lēcu jāmaksā, otra par brīvu. Ir visādas akcijas, tik 'jāpameklē.

sviestmaize, 30.03.2009. 19:01:55
Komentāra reitings: 7.264

nē, nē, ar redzi nekādi joki nav. ir visādi parametri, pēc kā brilles pielāgo, ne tikai tas, kādi mīnusi vai plusi. kaut vai tas attālums starp acu zīlītēm bija vai kas tāds. nevar, nevar tā uz dullo pirkt, jo sabojāt redzi ir pavisam viegli, bet to uzlabot... nu ir kā ir...
tiešām, ja nepērk nekādas kruto zīmolu brilles, nav TIK trakas tās cenas, protams, nav arī tas lētākais prieks, bet tas tomēr ir veselības labad.
veiksmi! :)

ed, 30.03.2009. 19:08:39
Komentāra reitings: 11.634

Savu briļļu rāmi nopirku pa Ls 8.99 Rīgā. Tīri labs dizaina ziņā(nu vienkāršs). Es nesaprotu, kāda jēga kkādu tur 100 vai cik tur latu vērtu rāmi, ja tāpat pietiks, ka ar vienu reizi uzkāps vai iedos pa seju, un rāmis pagalam. Nu, protams, ir jau arī stils tiem rāmīšiem, bet nu man liekas, ka arī lēto rāmīšu sortiments ir pietiekams, lai atrastu sev tīkamu. :)

adellada, 30.03.2009. 19:38:03
Komentāra reitings: 8.742

Es sev parasti nekad nepērku brilles dārgākas par ~20ls (kopā ar stikliņiem + meistara darbu), jo esmu iemanījusies būt diezgan neveikla un nevīžīga attiecībā pret brillēm. Mans rekords ir bijis 4brilles 3 mēnešos saplēstas un 2 no tām, tā, ka tur vairs nav ko labot. Vienas pietam otrajā dienā pēc nopirkšanas.

Tāpēc iesaku arī ļoti labu un manuprāt - daudz ērtāku, alternatīvu - kontaktlēcas. Ieliec un nekādu problēmu.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab

Labdien! Mēs dodam jums promo kodu - ZBXM777 Aktivizējiet to savā personīgajā kontā pēc reģistrēšanās www.cexasia.pro Un Jūs saņemsiet līdz 1000USDT par savu depozītu. Laimīgu tirdzniecību!

Robertswedo


ienāktreģistrēties