Vajadzīgi autovadītāji, kas aizpildītu anketu

05.02.2009 07:30:17 aizsāka kaiminjiene
8 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
kaiminjiene, 05.02.2009. 07:45:18
Komentāra reitings: 4.465

Sveiki. Rakstu bakalaura darbu un meklēju autovadītājus, kas būtu ar mieru aizpildīt anketu. Lūdzu rakstiet un es nosūtīšu anketu Jums! Vai arī šitājā linkā varat atrast anketu. Paldies par atsaucību! http://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=21053&ext=DOC

P.S. aizpildītu sūtiet man uz e-pastu: lasma_z@inbox.lv

xnemiersx, 05.02.2009. 12:08:37
Komentāra reitings: 8.225

done.
daži jautājumi gan tur tādi mānīgi - piemēram par tālajām gaismām. latvijā vadītāji slēdz ārā tālos daudz par agru, un tas nebūt nepalīdz pretīmbraucošajam un nesekmē drošību. līdz ar to tālo gaismu "retāka izslēgšana" ne vienmēr nozīmē nevērību pret citiem satiksmes dalībniekiem. vai arī par apdzīšanu - labprāt signalizētu ar pagriezienu, ka mani var apdzīt, bet mani praktiski nekad neapdzen :(, nācās atzīmēt "1".
tad vēl trešajā tabulā 6. jautājums - ko atzīmēt, ja uzskata, ka dzimšanas datums likteni neietekmē, bet izskats ietekmē (ar domu, ka skaistiem cilvēkiem vieglāk darbu atrast vai veiksmīgi nodibināt attiecības utt)?
taču tas tā, sīkumi. veiksmi darbā! ;)

liizhj, 05.02.2009. 15:24:42
Komentāra reitings: 5.772

tīri no socioloģisko aptauju viedokļa pietrūkst atbildes varianta "vienmēr".. ja ir "nekad", jābūt arī "vienmēr". tāpat arī "Izvairāties braukt pārāk cieši priekšā braucošajam auto, lai nesatrauktu priekšā braucošo autovadītāju." var jau izvairīties braukt pārak cieši priekšā braucošajam auto, bet ne jau tāpēc, lai nesatraukto šoferi, bet gan kāda cita iemesla dēļ, piemēram, hm, vājākas bremžu sistēmas dēļ (ar garāku bremzēšanas ceļu)..
un arī- apvilkt pareizo atbildi- nu, manuprāt worda dokumentā to varētu būt diezgan grūti izdarīt. sīkumi, bet tomēr :)

rxx, 05.02.2009. 15:34:03
Komentāra reitings: -4.326

Droša distance (kas ir garāka par apstāšanās ceļu) vienmēr ir gana liela, lai "nesatrauktu" priekšā braucošo. Un tāda distance, kas kādu var "satraukt" jau ir pārāk maza no bremzēšanas viedokļa.

Xnemiersx, ko tu domāji ar tām gaismām? Jo ātrāk pretimbraucošais pārslēdzas uz tuvajām, jo labāk. Tu taču no viņa gaismām ceļu neredzi...

deni2s, 05.02.2009. 19:29:24
Komentāra reitings: 2.865

"Jo ātrāk, jo labāk" - nepiekrītu. Tā spriežot vislabāk sanāk vispār nekad tālās neslēgt. Bet, ja pats neredzi, kur brauc, tad tas arī nav droši - ej nu sazini, kas tev tur priekšā uz ceļa guļ/mētājas/iet/skrien/brauc.

rxx, 05.02.2009. 19:35:28
Komentāra reitings: -2.865

Nu tā es to gan nedomāju. :D

kaiminjiene, 06.02.2009. 08:03:44
Komentāra reitings: -1.39

Visas trīs aptaujas ir tulkotas un adaptētas Latvijā. Nekas nav no zila gais paķerts!!!

xnemiersx, 06.02.2009. 08:37:03
Komentāra reitings: 2.866

tas tak pat csn rakstīts, ka tuvie jāslēdz 150-200 m attālumā, pie mums ruba ārā jau ap 500 m ja ne vairāk. vienkārši virs tiem 150-200 m redzamība sanāk labāka, ja abi pretimbraucošie brauc ar tālajiem, nevis tuvajiem, jo tādā attālumā tālie nemaz tik ļoti nežilbina ;)


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Balancing CPU Load with the Best Optimizers: A How-To Guide cpu software <a href=cpu-optimization-app.com>cpu-optimization-app.com</a> .

cpu_optimizer_hgPn

Hi, We are a provider of premium databases for companies. I want to know if you need any sort of data for your business? Please respond to this email and let us know what you are looking for. Regards Jannes

Emmanuel

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

RobertSax


ienāktreģistrēties