Ierakstu studija!

09.10.2008 08:02:17 aizsāka dzēsts lietotājs
13 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
dzēsts lietotājs, 09.10.2008. 08:11:01
Komentāra reitings: 9.447

Varu kvalitatīvi ierakstīt bungas vai jebkuru citu mūzikas instrumentu. Ir iespēja ierakstīt arī demo. Studija ir jauna un atrodas Rīgā. Ja ir interese zvaniet - 29933012.

mcx, 10.10.2008. 13:44:23
Komentāra reitings: 3.742

ok.
tas ir jauki..a kur tieši rīgā atrodas šī studija un cik tas izmaksā ?? +būtu jauki redzēt bildes.

dzēsts lietotājs, 10.10.2008. 14:45:13
Komentāra reitings: 3.254

Iespējams tieši tamdēļ, lai neizvērstos lieka un bezgalīga tālākā "diskusija" šeit, ir norādīts attiecīgs tel. nummurs kontaktiem - uzzvani un noskaidro sev interesējošo jautājumu!

mcx, 10.10.2008. 18:38:18
Komentāra reitings: 0.788

a ja man nav telefona ???
epasts pagaidām naizskatās, ka butu norādīts..

dzēsts lietotājs, 10.10.2008. 19:12:54
Komentāra reitings: -0.768

Ja Tev pašam nav telefona, tad pieļauju domu, ka kādam no Taviem draugiem / paziņām gan varētu būt!

Izmanto e-pastu, kurš atrodams šeit: http://www.hc.lv/konts/lietotaji/12221

rxx, 10.10.2008. 19:35:48
Komentāra reitings: 0.695

Bļin ar ārā, ja cilvēks grib lai viņa pakalpojumu izmanto, tad lai to arī attiecīgi pasniedz. Ok, varbūt, neienāca prātā, bet Sandis tagad ir uzmeties te par baigo speciālistu un nu tik mums mācīs, ka pareizi ir dot pēc iespējas mazāk informācijas, lai ja kādam baigi vajag, tad lai tas arī meklē. Ja reiz radās ideja reklamēt studiju (vai dajebko) vispār un šeit, tad vajag to izdarīt kārtīgi, ja mērķis ir lai to izmanto pēc iespējas mazāk cilvēku, tad nevajadzēja reklamēt vispār.

Reklāmas (un sludinājums IR reklāma) mērķis ir informēt un ieinteresēt. Šāds tekstiņš interesi jau tā rada minimālu, bet Sanda komentāri to pat iedzen mīnusos. Nečakarē citiem biznesu.. ;)

kampy, 10.10.2008. 20:05:10
Komentāra reitings: -3.1

es jau esmu teikusi, ka mīlu rxx? pilnīgi piekrītu viņam šajā jautājumā.

dzēsts lietotājs, 10.10.2008. 20:24:34
Komentāra reitings: -1.715

Izlasi vēlreiz sludinājuma tekstu pirms kārtējo reizi pār/gudri dir# - ja pastāv interese, izmantot norādīto telefona nummuru nevis kā ierasti visbiežākajos gadījumos aizsākt bezjēdzīgu (un bezgalīgu) publisku diskusiju ar jautājumiem. Ikviens gadījums ir individuāls un sadarbības interses gadījumā neredzu problēmu atrast kontaktu ar šim piedāvājumam.

Tupretim tā ir sludinājuma autora Mārtiņa brīva izvēle par to kādā formā viņš pasniedz savu sludinājumu (tā kontaktformu) un "biznesu" - ne vienmēr un visur jāvadas pēc noteiktas formulas. Pieļauju domu, ka viņš jebkurā gadījumā kā vairums vidusskolas absolventu mūsdienās ir apguvis elementārus reklāmas pamatus.

Parādi man konkrētu vietu, kurā es mācu kādai ir jābūt pareizai reklāmai. Ikvienam ir brīva iespēja izteikt savus komentārus forumā - gluži neredzu, ka "iedzenu sludinājumu mīnusos".

rxx, 10.10.2008. 20:41:10
Komentāra reitings: -3.617

Labāk pārgudri nekā tukši.. ;)

dzēsts lietotājs, 10.10.2008. 20:49:27
Komentāra reitings: 1.181

rxx - Tev gadījumā nav pēdējais laiks ielogoties dzīvē? ;)

dzēsts lietotājs, 10.10.2008. 20:57:45
Komentāra reitings: 3.774

Tikai mieru!
Ja ir jautājumi lūdzu piezvanīt vai rakstīt e-pastu, tad arī pastāstīšu sīkāk.. shipiz@inbox.lv

mcx, 11.10.2008. 12:28:23
Komentāra reitings: -5.076

nu lūk :)
informācija, kas bija vajadzīga, respektīvi e-pasta adres ir iegūta..
paldies shipi :)

P.S. un izskatās, ka vienīgais, kas pašlaik šajā forumiņā visvairāk bezjēdzīgi raksta tikai tapēc, lai kārtējo reizi parādītu savu viedokli ir sandis..no offence man, bet tā izskatās..

dzēsts lietotājs, 11.10.2008. 13:35:51
Komentāra reitings: 0.828

Caur smaidu, bet tomēr - piektais komentārs pēc skaita no augšpuses / izskatās, ka kādam vienkārši "grūtības" ar e-pasta salasīšanu.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli ==> eit.tw/04G9JV <== ==> url.epoch.tw/Z4RGq <==

BobbyBrock

Balancing CPU Load with the Best Optimizers: A How-To Guide cpu software <a href=cpu-optimization-app.com>cpu-optimization-app.com</a> .

cpu_optimizer_hgPn

Hi, We are a provider of premium databases for companies. I want to know if you need any sort of data for your business? Please respond to this email and let us know what you are looking for. Regards Jannes

Emmanuel


ienāktreģistrēties