Papildus ienākumi?????? kur???? vajag!!!!!

22.08.2008 10:17:37 aizsāka ze2weelfury
14 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
ze2weelfury, 22.08.2008. 10:23:59
Komentāra reitings: 10.555

Opaļā tautieši;)
Apsveicu visus ar zeltu Pekinā un protams paldies Mārim Štrombergam!

Vai kāds nezin vai atiecīgi pats nedarbojas kādā uzņēmumā, kura darbības sfēra saistīta ar aktivitātēm vakaros??? Reāli reāli vajag papildus ienākumus!!! Esmu jau darbojies dažādās dīvainās aktivitātēs publiskā telpā, jo lielāks bezpriģels jo labāk;))) labprāt iesaistītos kādos projektos gan kā ideju ģenerātors vai aktivitāšu izpildītājs, koordinātors!!!!
Aliņš no manis, ja kāds reāli var ko ieteikt un palīdzēt kkur ielekt;)

mcx, 22.08.2008. 11:03:29
Komentāra reitings: 8.371

neesi vienīgais, kam šādu lietu kārtību vajag :D :D :D

ze2weelfury, 22.08.2008. 11:15:23
Komentāra reitings: 6.279

nu tad spiežam uz tiem, kam mēs pilnīgi noteikti vajadzīgi;)))
cik draugos.lv esmu skatījies kkādus, kur piedāvā papildus ienākumus visi teksti sākas ar - Tev tikai jāvelta 20min.;) jau sēž tie dzejnieki;D

rxx, 22.08.2008. 12:39:35
Komentāra reitings: 6.361

Var pie manis strādāt, meklēt web projektus un saņemt kādus 15%. :)
reinis@molocco.lv

Kur varu saņemt savu alu?

olgucz, 23.08.2008. 21:53:07
Komentāra reitings: -2.157

iztirgo iedzīvi ībejā.
piramīdveida mahinācijas ar 'piesaisti piecus cilvēkus, saņem to-un-to par velti'

un visi tik uz koordinātoriem. parasti sāk ar kaut ko zemāku. bet neko, veiksmi! ;]

zipaks, 23.08.2008. 22:28:24
Komentāra reitings: 11.491

Kā izpaužas web projektu meklēšana un kas tas pa nezvēru?

rxx, 23.08.2008. 23:41:20
Komentāra reitings: 4.385

Ir dots e-pasts, kur var visu uzzināt. Tur arī interesēties.

mcx, 24.08.2008. 09:20:53
Komentāra reitings: 14.119

a izstāsti šepat rxx..vai ari tas ir baigais noslēpums ??

rxx, 24.08.2008. 10:02:01
Komentāra reitings: 7.506

Nav baigais noslēpums, bet nav arī vajadzības sākt diskusiju.

Ja kādu tas tiešām interesē, uzrakstīs man vēstuli, es atbildēšu. Ja kāds ir par slinku vai nemāk to izdarīt, diez vai man šāds cilvēks būs nepieciešams. :) Es jau neesmu Maxima, man nevajag dajebkādus cilvēkus.

aniimy, 25.08.2008. 19:07:19
Komentāra reitings: 2.873

projektos patīk strādāt visiem :)

labs ir darbs kas kaulus nelauž un kaut kādu naudiņu ar varēs nopelnīt: http://www.zip.lv/show/?i=145808

dzēsts lietotājs, 28.09.2008. 12:04:36
Komentāra reitings: -8.76

Heij,kas vēlas reāli nopelnīt mājās un pie datora,jābūt godīgam un interesei,viss ir legāli.Sīkāka informācija alda33333@inbox.lv

ruu, 28.09.2008. 15:59:28
Komentāra reitings: 7.016

cik var ar šitiem "labi nopelnīt, mājās pie datora, viss legāli".

robertskalvaitis, 29.09.2008. 16:22:08 (fiksēts pārkāpums)
Komentāra reitings: -8.802

Labdien, veltiet šai ziņai pāris minūtes un izlasiet lūdzu zemāk rakstīto informāciju!
Ieraudzīju to pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus latu pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 2.70 santīmus, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 30 santīmiem 9 Interneta-maciņu
īpašniekiem, kas norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa numurs, jāpārceļ visi numuri pa vienam uz augšu, rezultātā atbrīvojas devītā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa numurs. Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU NUMURU devītajā rindiņā, izvietojiet kādos 100-200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 2.70 santīmus, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 30 santīmiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs.

Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 15 latus, cits 45 latus. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāda muļķe, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus latu. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 2.70 zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 30 santīmus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc vienas nedēļas tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 15 latiem ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 15 lati arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem latu. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 300 latu! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 1670 latus! Un nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 30-90 santīmi. Līdz tam mans ekonomiskais stāvoklis nebija visai spožs, un arī piemērotu darbu sev nevarēju atrast, līdz uzdūros šim sludinājumam. Es neticēju, ka šitas darbojas, kamēr sāku saņemt tik daudz pārskaitījumus. Tagad mans darbs ir katru dienu pāris stundas padarboties Internetā, un VISS!!! Bet ienākumi tādi, kas daudziem priekšniekiem un vadītājiem pat sapņos nerādās!

Tik daudz var nopelniit lai piektdienas vakaram sanaak aliņam un ne tikai...
ja ir interese tad rakstat robertskalvaitis@inbox.lv

spontanuss, 30.09.2008. 20:58:11
Komentāra reitings: -0.036

ARī hu*!ņa!


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Balancing CPU Load with the Best Optimizers: A How-To Guide cpu software <a href=cpu-optimization-app.com>cpu-optimization-app.com</a> .

cpu_optimizer_hgPn

Hi, We are a provider of premium databases for companies. I want to know if you need any sort of data for your business? Please respond to this email and let us know what you are looking for. Regards Jannes

Emmanuel

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

RobertSax


ienāktreģistrēties