Pardodu dziesmu textus...pash sacereeti;)ir atsauksmes...

22.04.2008 13:01:16 aizsāka krixis
95 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
lieliskais kārlis, 22.04.2008. 13:13:58
Komentāra reitings: 26.088

es nesaprotu, cilvēki tiešām ir tik debīli, cik viņi sevi pataisa?

jānis, 22.04.2008. 13:15:58
Komentāra reitings: 20.686

Ar ko tieši? Attiecīgi cilvēki kas raksta dziesmām tekstus labi pelna, kaut vai tas pats Freimanis. Kas tev te Kārli ir nesaprotams?

neviens, 22.04.2008. 13:28:58
Komentāra reitings: 14.033

jē, freimaņa teksti glābj pasauli no kara!

dzēsts lietotājs, 22.04.2008. 13:59:24
Komentāra reitings: 3.846

o es arī pārdodu tekstus vai mainu pret citiem tekstiem ;)

tuunc?, 22.04.2008. 14:00:02
Komentāra reitings: 2.921

man nesaprotami liekas cilvēki, kas tos tekstus pērk.

krixis, 22.04.2008. 14:13:36
Komentāra reitings: -15.75

saprotiet ir kas peerk..piem pastastishu vienu situaaciju kas mani sokeeja es biju paludzis ellai(elinai furmanei)lai apskatas manus textuss..vinja teica esot labii..un reku vell atsutija vestuli uz mail..lai vinjai nosuuto textuss vel dazhaduuss...:)ir cilveki tadi..kas pat zog textuss:D

krixis, 22.04.2008. 14:15:10
Komentāra reitings: -2.847

Ir daudzas zvaigznes kas ieperk pa kreiso tirgu textusss..:0jo vinjiem pashiem nav ideju..un tad nu vinji ir baiga starraa kad var izdot singlu savu :D

neviens, 22.04.2008. 14:18:26
Komentāra reitings: 17.422

tās nav zvaigznes tās ir netalantīgas pabiras...ja pats sev nevar sarakstīt kaut kādu +/- jēdzīgu tekstu, ta kuda dalshe...

dzēsts lietotājs, 22.04.2008. 14:20:00
Komentāra reitings: 31.996

pag ja ellai tekstus raksti tad ko tu šeit ceri atrast?te jau 99.9% ellu un elli juuu neieredz :D

morphine., 22.04.2008. 14:20:41
Komentāra reitings: -9.608

njaa, tiesham pashi nav spejigi sarakstit neko daudz maz jedzigu tapec vinji perk. Tas tomer ir debili !

krixis, 22.04.2008. 14:25:05
Komentāra reitings: -29.364

njamm bet ar var labi nopelniit....ar ellu tas bija taa vnk nebij ko dariit prikola pec uzraxtiju...pat paldies pateicaa..:)dusmass nakk ja tagd vinjai kaut kad iznaks kada dziesma ar maniem textiemm tad es ar vinjai prasishu honorraaru nelielu....Ta jau ir ar tam pabiraamm piem ar baumo ka britnijai texti ari spikoti...vai tml kaut kas..jo sakuma bija tada starr un tad klusums un tagad uzmodass baiga pop star..tas ir stulbi..nu freimanis visu cienju...

krixis, 22.04.2008. 14:26:24
Komentāra reitings: -29.063

masn iss raxturojums par ellu:iedomiga blonda caca kura ir totali izlutinata...;)

dzēsts lietotājs, 22.04.2008. 14:34:30
Komentāra reitings: 11.274

britnija rijanaa agilera jau sen tekstus neraksta ;)
to agileras - you're beautiful sarakstīja 4 non blondes vokāliste!!
http://youtube.com/watch?v=mXcQGsoDkDk

rxx, 22.04.2008. 14:45:37
Komentāra reitings: 31.471

Šādi izsakoties (ja kāds izlasīs) par kādu cilvēku, šinī gadījumā Ellu, to atomātiski zaudē jebkādu interesi par tiem tekstiem no ieinteresētu cilvēku puses, jo neviens nevēlas, lai tu pēc tam pa visu pasauli brēktu un pārmestu viņiem nenotikušas lietas. Un, kad sāksi normāli kaut ko darīt, sapratīsi, ka tieši kontaktu loks un apmierināti klienti ir panākumu pamats.

Atgriežoties pie tēmas, es vispār uzkskatu, ka labāk sakarīgs bet cita cilvēka teksts, nekā pašu rakstīts craps. Kādreiz taču arī visai latviešu estrādei tekstus rakstīja dzejnieki, mūziku - komponisti, bet to visu izpildīja mūziķi. Bija tomēr vairāk kvalitātes tajā visā. Ir jādara tas, kas sanāk vislabāk, nevis jāmēģina par katru cenu darboties pēc kaut kādiem muļķīgiem principiem, ka īstie visu dara paši.

dzēsts lietotājs, 22.04.2008. 15:14:27
Komentāra reitings: -1.44

ellu,elli tas ir mademoiselli? :D


Ja tu esi viņai sarakstīis to dziesmu ar tekstu-`vēlreiz,krītu krustcelēs un lūdzos tevi,vēlreiz,sapnis izgaist tālu projām ,laime mirst,un kāds būs rīts ,kad viss būs padarīts` tad visu cieņu ;)

veetah, 22.04.2008. 16:40:15
Komentāra reitings: 11.302

Nosauc kaut vienu mākslinieku (vēlams kaut cik pazīstamu), kurš ir nopircis kādu no taviem tekstiem. ;) Mani tu esi ieinteresējis - es gribu redzēt TO, kas var pirkt dziesmu vārdus no kāda, kuram ir tik... īpatnējs rakstības stils.

neviens, 22.04.2008. 16:40:53
Komentāra reitings: 5.906

umbrelli liekam meirā-tā tā ar to kroplo zjurksuni, un honorārs tev nespīd, jo diez vai aizstaigāji līdz AKKAi un piereģistrēji tās dziesmas...tā kā sēdi vien biksēs!

save_ass, 22.04.2008. 17:23:50
Komentāra reitings: 3.838

AKKAi nekas nav jāreģistrē - autortiesības pienākas uzreiz, bez reģistrēšanas, tikai ja strīdi sanāk, tad jāpierāda + ja mutiski esi devis atļauju izmantot tekstus dziesmās, tad arī prasīt drīksti tikai to, ko tobrīd esi sarunājis - atļaujai nav jābūt rakstiskai, par šo lietu vienoties arī mutiski var.

+ jautājums no manis - pa cik tad iet teksti naudas ziņā? Moš man ar vaidzētu pievērsties... kaut šaubos vai pašmāju death un black metal grupas būs diez ko maksātspējīgas...

lieliskais kārlis, 22.04.2008. 17:35:58
Komentāra reitings: 8.532

Jāni, ko tu sagaidi no dziesmu teksta/iem, kuri reklamēti interneta forumos? Un vsp es neatbalstu un neuzskatu mūziķi par īstu mūziķi, kurš dziesmu tekstus, vai vēl sliktāk, mūziku neraksta pats.

Un šajā gadījumā pilnīgi piekrītu neviens.

rawr, 22.04.2008. 18:05:54
Komentāra reitings: 2.602

nu ja tā, tad man arī ir tonna pašsacerētu dziesmu vārdu
kam vajag rakstiet!

idiotisms

neviens, 22.04.2008. 18:27:58
Komentāra reitings: 17.948

kā var dziedāt citu uzrakstītus tekstus, ja tur ir cita cilvēka emocijas, izjūtas un domas ieliktas?


kid, 22.04.2008. 18:48:30
Komentāra reitings: -3.231

nu psc, krixi, tik kruti tu maaki izteikties XD varbuut piemeeram ieliec kaut 4rindiiti, mums ko papriecaaties :)

neviens, 22.04.2008. 19:05:30
Komentāra reitings: 32.278

mani sauc krix
un rakstu visu es ar x
ko nopērk ella
kas komponēt nejēdz ne vella.

rxx, 22.04.2008. 19:10:19
Komentāra reitings: 7.218

>> Un vsp es neatbalstu un neuzskatu mūziķi par īstu mūziķi, kurš dziesmu tekstus, vai vēl sliktāk, mūziku neraksta pats.

Tu zini, cik daudz pasaulē ir tādu augstākā līmeņa profesionāļu, kas spēlē daudzu mākslinieku pavadošajos sastāvos vai arī strādā studijās? Viņi spēlē labāk kā lielākā daļa visādu kruto grupiņu (kas pašas visu dara) jebkad spēlēs. Es neuzskatu par īstiem mūziķiem tos, kas sūdīgā kvalitātē izpilda sūdīgus gabalus, ar sūdīgiem tekstiem.

neviens, 22.04.2008. 19:19:56
Komentāra reitings: 4.094

es nerunāju par sliktumu/labumu , bet par emocionālo fāzi, jo cik nav redzēts, ka dziesmas izpildītājam nav ne mazākā nojausma , kas dziesmā domāts..tā ir labāk, ka dzied un smaida dziesmā, kas paredzeta skumja?

rxx, 22.04.2008. 19:25:55
Komentāra reitings: 12.94

Tātad ir slikts izpildītājs, vai slikts teksts.

zaabis, 22.04.2008. 19:37:29
Komentāra reitings: 4.077

un es vēl brīnijos no kurienes tiem latvju populārajiem dziedātājiem tik nejēdzīgi teksti
vainu nejēgā nemāk nopirkt, vai arī paši savu trulumu saliek dziesmās.. galvenais ka prodjūser ir

lieliskais kārlis, 22.04.2008. 19:39:53
Komentāra reitings: 9.551

Es nerunāju par labiem izpildītajiem ,kuri nedzied uz fonogrammas, bet gan par spīrsām, ellām un pārējiem mēsliem.

neviens, 22.04.2008. 19:45:35
Komentāra reitings: 11.125

var būt gan labs izpildītājs, gan labs teksts, bet pilnīgi savstarpēji nesavietojami!

deni2s, 22.04.2008. 19:48:55
Komentāra reitings: 3.495

lieliskais kārli, starp citu, spīrsa, ella un "pārējie mēsli" nedzied uz fonogrammas, viņiem ir daudz labāka balss vismaz par tevi jau nu noteikti, un arī darbs tajā visā ir ieguldīts daudz vairāk, nekā tu savā mūžā esi darījis kopā.

rawr, 22.04.2008. 20:25:57
Komentāra reitings: 12.887

nu šī diskusija jau liekas tāda banāla,
praktiski, visi mūziķi lieto svešu liriku

tas nav nekas jauns!

lieliskais kārlis, 22.04.2008. 20:30:07
Komentāra reitings: 14.222

Labi, IESPĒJAMS, ella nē, bet Spīrsa gan, par to esmu pilnīgi pārliecināts, un viņi ir nekas vairāk par producentu izveidotām šovbiznesa lellēm. Piedod, es labāk palieku tāds, kāds esmu tgd, nekā pakāšu savu dzīvi tikai dēļ naudas un tā, kas viņiem ir jāpārdzīvo, bet nu, katrma jua savi uzskati laikam.

save_ass, 22.04.2008. 20:36:35
Komentāra reitings: 7.031

Nu Spīrsa bija šovbiznesā jau tai vecumā, kad vairums lasa ar grūtībām... kopā ar Timberleiku un vēl pāris cilvēkiem no "lielās skatuves" pa Disneja šoviem fīrējās...

mezhoga, 22.04.2008. 20:52:33
Komentāra reitings: 0.02

uzmanies, ka zvaigznes nepiesavinās tos tavus "textusss", kā savējos.. :)

spontanuss, 22.04.2008. 22:43:09
Komentāra reitings: 16.838

NU man liekas, ka honorāru diezvai dabūsi, ja nebūsi kaut kā tos darbus publicējis iepriekš internetā! Kur uzrādītos konkrētie datumi utt., savādāk es nezinu kā pierādīt! Jo tā jau jebkurš var apgalvot, ka ir sarakstījis tekstu tam un tam! Īstenībā labs jautājums - Kā pierādīt!? Vot to es gribētu dzirdēt no kāda eksperta mutes!

save_ass, 23.04.2008. 00:24:51
Komentāra reitings: 9.399

Ta tur nekādus ekspertus, neko nevajag. Pēc tā, kā aprakstīji situāciju, sanāk ka arī ir devis atļauju viņai tekstus izmantot, tur par piederību pat strīdēties nevajag...

Viss likumā ir noteikts:

http://www.likumi.lv/doc.php?id=5138&mode=KDOC (sk. 1.p 11.d.)

http://www.likumi.lv/doc.php?id=90220&mode=DOC (sk. no 1912.p. turpmākos, arī par dāvinājuma formu)


He, un laikam daudziem nepatīk mūsu LR likumi, ka mans 1. komentārs tā samīnsots, kaut nezinu, pie kā es tur esmu vainīgs, jo apskaidroju neskaidrības tikai...

afra, 23.04.2008. 03:48:22
Komentāra reitings: 7.745

->neliela atkape . teorētiski:
Mūziķis - tas kurš pabeidzis akadēmiju un kuram ir diploms kabatā Raimonds Pauls arī tāds nav starp citu un nekad sevi par tadu nav saucis.
savukārt Muzikanti ir visi tie puikas un meitenes, kas speele kautkādas grupās, pāsmācības ceļā. draugu iemācīti vai muzikskolā apguvusi spēlētprasmi
atvijojos, ja kadu aizkāru taču nenoturējeos, ir gadījies diezgan daudz, dzirdēt , ka sūdīgs ģitārists vai kas cits sauc sevi par mūziķi un tas kaitina
JĀ!!! liekat nu man mīnusus :D jo taisnība tak nepatīk vai ne ? ;)
par tiem tekstiem - nu mans viedoklis - katrs dara to, ko māk. reāli PIEMĒRAM!!! ja meitenei/puikam ir balss tiešām laba, bet galvaskauss tāds patukšs, neredzu neko nosodāmu, ja nodzied svešus tekstus.

lieliskais kārlis, 23.04.2008. 06:10:55
Komentāra reitings: 4.892

es domāju, ka Raimonds Pauls ir pietiekami augstu ticis arī bez tās akadēmijas pabeigšanas un droši var dēvēt sevi par mūziķi, un es zinu daudzus labus, kā tu saki muzikantus, kuri nav pabeiguši akadēmiju vai pat skolu, bet spēlē diezgan augstā līemenī, tā kā, tavs varants arī, manuprāt, nav īsti pareizs.

rxx, 23.04.2008. 06:14:37
Komentāra reitings: 12.297

Akadēmija nav rādītājs, bet tas nu tā.

Jā, Kārli, cik tekstus tad Raimis pats ir sarakstījis?

lieliskais kārlis, 23.04.2008. 07:31:57
Komentāra reitings: 5.153

Cik dziesmas viņš pats ir iedziedājis? Viņš nedzied, bet raksta mūziku un mākslinieki lielākoties paši piesakas ar saviem tekstiem.

rxx, 23.04.2008. 08:18:21
Komentāra reitings: 10.803

Ak tā? Cik tekstus tādā gadījumā ir sarakstījuši Lapčenoks, Grīnbergs, Bumbiere, Kukule utt.? Vai arī viņi, kā tu saki, "nav īsti mūziķi"? Jā, un arī pēdējo 10 gadu Paula gabali balstās lielākoties uz G. Rača tekstiem.

lieliskais kārlis, 23.04.2008. 09:45:07
Komentāra reitings: -3.411

ja mēs runājam par Paulu, tad es atkārtošos vēlreiz, ka viņš raksta MŪZIKU nevis vārdus, un ja nemaldos, tad viņš daudz ko ir sarakstījis arī pats, bet, iespējams, maldos.
Nū, vecie krabji noteikti, vismaz lielāko daļu es domāju, ka ir rakstījuši pašu. Pa defaulto - viņu vārdi, paula mūzika.

tobis, 23.04.2008. 11:09:48
Komentāra reitings: 10.39

Zinu, ka daudzi, lai pierādītu to, ka konkrētais dzejolis ir viņa, nosūta šo dzejoli sev pa pastu-ar visu zīmogu, kur virsū ir datumi. un aizlmēto aploksni iebāž atvilknē. kad ir kādas nesakidrības, tad paņem vēstuli un vari pierādīt, ka tas ir tavs...

neviens, 23.04.2008. 12:06:54
Komentāra reitings: -8.535

pavisam debīļa ideja!uz Ziemassvētkiem sūta to dzejoli vai?

tobis, 23.04.2008. 12:30:53
Komentāra reitings: 6.482

ideja nav debīla, jo attaisno mērķus.

tev ir kādas labākas idejas?

neviens, 23.04.2008. 12:40:18
Komentāra reitings: 5.154

jā, pieteikums atlīdzības saņemšanai par darbu publisko patapinājumu!

tobis, 23.04.2008. 12:45:11
Komentāra reitings: -1.239

iet runa par zagļiem - viņi pateiks, ka tas ir viņu gara darbs un ej nu pierādi. Un ne tev tā atlīdzība, nekas. bet, ja tev tajā brīdī ir sev adresētā vēstule- dabūsi naudu un vēl zaglim negodu uztaisīsi.

neviens, 23.04.2008. 12:52:22
Komentāra reitings: -2.217

es jau runāju par darba reģistrāciju, jo tik pat labi zaglis aizies peireģistrēt un varēsi tiesāties ar savu Latvijas pasta nosņurkušo vēstulīti azotē...varbutu vēstulīte zagta?m?
P.S. Veselības ministrija brīdina-gulēšana uz aukstas zemes negatīvi ietekmē jūsu smadzeņu darbību!

tobis, 23.04.2008. 13:15:07
Komentāra reitings: 1.213


redz, zaglis nevarēs piereģistrēt pirms tu aizsūtīsi savu vēstuli, protams, nevajag marinēt, un rīkoties ātri, un galu galā nepostot savu darbu visās iespējamās vietās, kamēr tavā atvliknē nebūs vēstule ar zīmogu, kur, kā jau iepriekš minēju, virsū ir datumi- kas norāda, ka tev šīs rindas piederējušas ātrāk, nekā kas tur viņas jau ir piereģistrējis. dalec? un kā vēstule varbūt zagta, ja tur virsū ir rakstīt adresāts ar tavu pases vārdu un atpakaļadresē tas pats. varbūt pats bneesi gulējis uz tās aukstās zemes?

Jā, protams, peireģistrēt savu darbu ir labāk,bet ne visiem ir laiks to darīt. (es nemaz nezinu kur to var izdarīt? būtu labi, ja tu mani muļķīti, apgaismotu. zinu tikai par skaņdarbu autortiesībām, bet kur var pieteikties uz dzejoļiem, gan neesmu dzirdējusi)

īstenībā, abas idejas ir labas un līdzvērtīgas, jo zīmogs ir zīmogs- un tru neko nevar noliegt, dzejolis piederēs tam, kurš pirmais paspēs to aizsūtīt vai piereģistrēt.
Es tikai pastāstīju, ka tā arī dara- un tas darbojoties.

neviens, 23.04.2008. 13:38:04
Komentāra reitings: 0.797

bet dumji ir sūtīt sev pašam vēstuli-nav tak nekāds mr bīna šovs....visus radošos darbus var reģistrēt un patentēt-visam (primavotam) ir iespējamas autortiesības!
un kāds labums, ka tam kriksim tā vēstule stāv skapī,a tā naudiņa pat nāktu, uzreiz ellai uzsākot dziesmas publisku atrādīšanu...un kas ja izceļās ugunsgrēks, vai pastnieku nobrauc kamazs, kas tad?Tā pa manam dara caurkrituši dzeijnieceļi ar pižikiem galvās.

tobis, 23.04.2008. 14:00:02
Komentāra reitings: 1.444

tu joprojām neatbildēji uz manu jautājumu- kur tieši ir šāda iespēja- Patentēt dzejoļus?. es meklēju, bet neatradu, un iespējams tādu kā es, kas neatrod, ir vēl daudz un nākas vien sūtīt sev vēstules. man nekas smieklīgs tas neliekas, tā pat kā atsūtīt sev e-pastu ar kādiem failiem.

Tik pat labi var jautāt, ja nu tajā reģistrācijā uzsprāgst visa grāmatvedība un ja nu, tad, kad centies patentēt savu dzejoli, tev kāds iešauj mugurā? nav ko prātuļot kā būtu ja būtu...

neviens, 23.04.2008. 15:58:37
Komentāra reitings: 6.094

TEV IR LIIGUMS!UN VINJIEM IR LIIGUMS VAIRAKAAS KOPIJAAAS UN DATU BĀZĒ( KAS, PROTAMS, VĒL TIEK DUBLĒTA)!JA KAS NOTIEK AR VIENU, TAD PALIEK CITI!vellns ar arā, kā var izvest!nu sūti sev vēstules kaut vai līdz pensijai!
P.S. cik bieži uzsprāgst grāmatvedība (kāds sakars ar autortiesību datu bāzi un grāmatvedību???) un cik gadījumos nozūd vēstules?dzjejolju patentēšāna nav tik bīstama, kā izskatās!;D tik pat labi tev var ieshaut mugurā, lasot vēstules ar dzjejoļiem. Mēs bijām un, paldies dievam, neviens nešāva!

tobis, 23.04.2008. 16:31:36
Komentāra reitings: -0.029

es tev vaicāju TREŠO reizi- kur var patentēt dzejoļus?

tev laikam īsti neaiziet ko es tev saku, tāpēc kaut ko pilnīgi nepatēmu sāc runat. (bļaut)

Ko tu vēl malies, es taču atzinu, ka tas ir labs variants ar to patentu pieteikšanu, tikai vēl gribu uzzināt kur to varu uzzināt. es tev nevaicāju cik līgumu viņiem ir.

un par to uzsprāgšanu un iešaušanu es teicu, tikai tāpēc, jo tā ir gandrīz tik pat liela iespējamība, ka manā atvilknē sāksies ugunsgrēks vai pastnieku nobrauks kamazs!!!! TURIES PIE KONTEKSTA UN NEŠŪMĒJIES PAR KAUT KĀDIEM STULBUMIEM. (autortiesību datu bāzai pilnīgi iespējams, ka nav nekāda sakara ar grāmatvedību- es to vienkārši izsecināju no tā, ka, ja cilvēki tur iesiedz savus dzejoļus, tad noteikti tur jābūt arī cilvēkiem, kas to visu sakarto pa plauktiņiem- proti grāmatveži. dong! Un tās kopijas taču ar kaut kas, kaut kur galbā. bet īsti es to apgalvot nevaru, jo tur bijusi neesmu, jo tu joprojām nevari man pateikt, kur tāda datu bāze atrodas?!)


neviens, 23.04.2008. 16:48:54
Komentāra reitings: 7.1

nus par dzejoļiem konkreti nezinu (nav bijusi saskarsme) bet visu kas ir paredzēts dziesmām (kaut vai tos pašus dzejoļus) reģistrēt AKKA (kaut kur uz krišjāņa barona ielas, domāju arī viss tur atrodas- gan digitālā, gan papīra formātā).Tur iedod anketu, kur ir darba: komponists, izpildītājs, dziesmas vārdu autors (tur ar močī to savu dzejoli). Grāmatveži tur neko nekārto, grāmatveži vispār nodarbojās ar budžeta sastādīšanu-pavisam cita sfērā!

tobis, 23.04.2008. 16:56:31
Komentāra reitings: -10.012

nu tad es nezinu vienkārši kā viņus sauc- lietveži? kā vēl? nu nezinu un viss, ko var piesieties vārdiem.

bet tu tik un tā esi āmurs. :D tu visu laiku man te klārē, ka ir tāda vieta, kur var patentēt dzejoļus. Es, piemēram, tagad uzrakstu dzejoli, bet man nav tās dziesms un visticamāk arī nebūs- tad kur man likties ar savu dzejoli, ja ne vienīgi caur latvijas pastu, lai neviens nenozog.

Tur var iet ar gatavām dziesmām, nevis uz rūtiņlapiņas uzrakstītām rindiņām.

Ja tev joprojām neaiziet, tad atvaino....

neviens, 23.04.2008. 17:11:16
Komentāra reitings: 7.1

arhivāri moš???kamēr gulēsi, apzags!nus reģistrē kā dzejoli, lai dievs apgrābstās!saki, ka TEV DZEJOLIS JAAREGJISTRĒ!Latvijas pastā vairāk zagļu nekā uz rīgas ielām...nekādām gatavām dziesmām negājām, aizpildijām visu, ko vajadzēja un trinām prom (gatavas dziesmas neiesniedz).
P.S. guli tik uz zemes tālāk!

tobis, 23.04.2008. 17:22:12
Komentāra reitings: -6.035

Ok. arhivāri- tagad zināšu.

Kā tad var patentēt dziesmu, ja tādas vēl nav?
Un kā tu vari teikt, ka tur var reģistrēt dzejoļus, ja tev ar to nav bijusi saskarsme?

neviens, 23.04.2008. 17:27:15
Komentāra reitings: 7.1

tapēc, ka ja var patentēt dziesmu tekstu, kas tak var būt ari dzejolis vai pasaka, vai kalvīša runa, JO GALVENAIS, KA TAS TAD BEIDZOT IR TIKAI TAVS!

tobis, 23.04.2008. 17:31:09
Komentāra reitings: -3.019

<nus par dzejoļiem konkreti nezinu (nav bijusi saskarsme)>

TU NEVARI TEIKT, KA TĀ VAR, JA NEZINI VAI TĀ VAR!
un atkal jau izvairies no konkrētiem jautājumiem!
labāk uzd*** vēl kko manai bildei, moš labāk paliks!

tobis, 23.04.2008. 17:42:30
Komentāra reitings: -5.869

un galu galā -JA ARĪ VAR, kas ir pilnīgi iespējams, un es to nenoliedzu, gribēju tikai no Tevis dzirdēt apstirpiošu atbildi. Ja arī tas ir iespējms, es ar katru savu dzejolīti neskriešu uz Čaka ielu reģistrēties, labāk pa ceļam uz skolu iemetīšu aploksnīti. viss. tēma slēgta.

rxx, 23.04.2008. 17:46:58
Komentāra reitings: 7.028

Kārli, tie "krabji", kā tev tīk izteikties, ir lielāki profesionāļi par visu fenomenālo "lv skatuvi" kopā, bet tas nu tā. Un par tekstiem tu tiešām maldies, turklāt visai smagi.

save_ass, 23.04.2008. 17:50:45
Komentāra reitings: 4.339

Un kad esi savu darbu reģistrējis, tad nu tai iestēdei maksā zināmu daļu no peļņas, ko gūsti ar savu darbu, vai arī fiksētu summu par attiecīgo laika periodu.

Aploksnes variants tāpēc ir labāks. Tā reģistrēšana vsp domāta tā, lai attiecīgā iestāde Tavas tiesības aizstāvētu Tavā vietā - par to ir līgums. Ja līumu grib slegt tikai lai pierādītu darba piederību - Tobja variants labāks (lētāks).

neviens, 23.04.2008. 18:01:44
Komentāra reitings: 1.326

galu galā, ja man būtu dzejoļi, tad es uzzinātu kur un to nokārtotu!neskrien ar vienu (gan jau nav tik pieprasīti, ka to vien gaida, lai no mājas nofenderētu) reģistrē uzreiz krājumu zem nosaukuma ''tobja dzejoļu izlase''!hmm, par preģistrāciju nav jāmaksā ( attiecīga iestāde jau saņem daļu pelņas, ko iespejams radīs tavs darbs)!Glabāsim vēstules skapī un naudu zeķē, lai kalvītim prieks!
P.S. Tev orandzji mati, Tev orandzjs viss...

tobis, 23.04.2008. 18:10:42
Komentāra reitings: -3.121

redzi, pieprasīti viņi tik tiešām nav- es tos vēlos ielikt savā blogā, un varbūt tieši tajā mirklī, vai tuvākajā laikā, nevis pēc gada, kad man būs "Tobja dzejoļu krājums". un tieši par to es runāju- ka internetā ir ļoti daudz labu dzejoļu, kurus bez liekām problēmām var nozagt. (nejau kāds uzlauziis man durvis un rakņāsies pa manā dzejoļu kladēm). Un galu galā, kā redzi, es par to interesējos.
P.s. paldies, ka pateici, nebūtu pamanījusi.

neviens, 23.04.2008. 18:18:01
Komentāra reitings: 8.564

bet Tu taču vari nezināt, ka tavs dzejolis ir nozagts un ir sākta kāda nebūt komerciāla darbība. Markas izmaksās vairāk, un vai tad zjēl ,ja visi zin ,ka tas Tavs dzejolis, bet vēl Tev ienes kaut kādu nebūt naudiņu?no offence, bet izklausās pēc suņa un siena kaudzes sindroma...

lieliskais kārlis, 23.04.2008. 19:49:43
Komentāra reitings: -11.624

Rxx, es nevienā vietā neminēju, ka viņi ir sliktāki. Cepuri nost viņiem, vnk man tas vārds patīk.

Nu, nezinu gan, bet iespējams.
Un ja es kļūdos, tad kas raksta tos tekstus tādā gadījumā?

rxx, 23.04.2008. 19:57:15
Komentāra reitings: 7.099

Kas raksta, dzejnieki raksta...
http://www.dziesmas.lv/index.asp?page=listing&skip=1&Muzautors=pauls

dzēsts lietotājs, 24.04.2008. 02:26:47
Komentāra reitings: 9.771

kad es biju draugos.lv tad šādus tādus tekstus biju iecepis - bet tad viens kretīns viņus bija nozadzis un savu parakstu zem viņiem bija uzlicis!uj man ar atskaņām sanāca negribot :D
bet fakts kā tāds ka tas bija pretīgi!!!stulbie pokemoni...

neviens, 24.04.2008. 06:21:25
Komentāra reitings: -5.861

tiešām?man tas būtu pagodinājums, ja ko radošu man mēģinātu spert...vienīgais, ko man ir nospērušhi, ir miesnieka gaļas konzervu komplekts:(

krixis, 27.04.2008. 16:40:38
Komentāra reitings: -10.376

njammm...nju ko lai saka..miliishi..kad izdoshu albumu savu 1.tad redzesim...paslaik ar producentu manu piue ta stradajam...

krixis, 27.04.2008. 16:40:48
Komentāra reitings: -13.048

njammm...nju ko lai saka..miliishi..kad izdoshu albumu savu 1.tad redzesim...paslaik ar producentu manu pie ta stradajam...

rxx, 27.04.2008. 16:43:40
Komentāra reitings: 8.568

Jā, tad mēs tiešām redzēsim! :D

krixis, 27.04.2008. 17:33:29
Komentāra reitings: -18.115

te tads mazinjs..ieskatinjs ko es maku...
lietus jau sen nolijis
tikai mes abi stavam mitruma
naids ir jau sen izgaisi
tiai mes abi palikam mulkiba
acis tev mirdz divainas asaras
rokas pec glastiem nevilus paceljas
varbut jau rit varesim aizmirsties
varbut tulit varsim atdotie vejam?

vareshu lidot aiz negaisa makonjiem
sagrabties zvaigznes un sabert tas lternas
lai tas ir tavs tikai tavs piena celsh
atpakalj milaa kur velk musu dveseles
bradasi tu zvaigznjoto asfaltu viegli ka liepu zieds veja nopustais
nesis man skusptu sirsnigu
atkalts un miljs atkal bus tavs smaids vejaa.

vakar vel skita
tavas burvigas lupas pieklavas manam.mes sapludam kopaa..atljauj mazliet nogrimt atiminjass saldajass..
nesmej par mani vismaz uz so bridi..sai vejaaa

lieliskais kārlis, 27.04.2008. 17:36:49
Komentāra reitings: 9.994

Un tiešām kāds idiots kko tādu arī pērk?

rxx, 27.04.2008. 17:39:27
Komentāra reitings: 14.374

Labi, labi, Kārli, hc.lv dzejas nodaļa bieži vien nav labāka, taču uz atsvisķu autoru līdzīgiem savārstījumiem tur vienmēr tiek reaģēts ar sajūsmu.

krixis, 27.04.2008. 17:39:44
Komentāra reitings: -17.14

Ir ir tadi kas perk..bet kreisaa tirgu..un netik publiski ka es to izdariiju:D

lieliskais kārlis, 27.04.2008. 19:47:54
Komentāra reitings: 8.556

Atvainojos par pirmo komentāru krixis, jo tu esi ģēnijs, ja kko tādu spēj iesmērēt cilvēkiem par normālu samaksu :D

save_ass, 27.04.2008. 20:08:02
Komentāra reitings: -0.071

Nav tik slikts tas teksts nemaz - lai gan manā gaumē ar ne...

kas_e_te, 27.04.2008. 20:10:25
Komentāra reitings: -3.781

Ai, visi tikai pādot grib kaut ko... Nu šausmas... :P

sun, 27.04.2008. 21:05:57
Komentāra reitings: 1.216

vispār reti kurā populārā (tādā kuru es zinu) dziesmā ir kāds sakarīgs teksts, vai nu ir labākajā gadījumā dažas labas frāzes vai tikai kaut kas lipīgs kam skandināt līdz, lirikai ir maza nozīme mūsdienu mūzikā
es tiešām gribētu dzirdēt dziesmu un tās tekstu kas ir nopirkts par samērā lielu naudu.. tak pati Britnija var uzrakstīt sev piece of me un pelnīt miljonus, tāpēc man personīgi dziesmu vārdu rakstīšana liekas ļoti viegla, līdz dzejniekam man vēl ļoti tālu, bet sakarīgus tekstus var rakstīt katrs otrais

lollitinaa, 28.04.2008. 12:37:57
Komentāra reitings: -0.266

Mainu Tavus tekstus pret albūmiņu ar uzlīmēm ;)

Mīļais cilvēk, saņemies un bīdi savu biznesu citur..

dzēsts lietotājs, 29.04.2008. 06:33:55
Komentāra reitings: -8.312

ja kriksīša tekstus pēr Ella,tad jau Āfrikā bada nav.
pilns ir rakstnieku jauniehsu visū-man klasē 3 skuķi dzeju rada.
tad jau mēs visi varam banalitātes paardot moš PV vai Līviem.
_________________________________
*Lietus nolijis..-kkur dzirdets,ne?
:D

save_ass, 29.04.2008. 06:52:12
Komentāra reitings: 7.173

Ja jau āfriku piemin, tad varētu uztaisīt tādu akciju, kure mūziķiem publiski piedāvā pirkt svešus tekstus un taisīt dziesmas no tiem, bet akcijā savākto naudu labdarībai atdot... To pat TV kā šovu varētu rādīt - labums visiem būtu...

(Btw, es šito ideju sev uz ē-pastu atsūtīju, ja nu kāds zagt iedomājas)

save_ass, 29.04.2008. 06:55:39
Komentāra reitings: 1.45

Nu bet ne āfrikāņiem ziedot, bet pašu bērnu namiem vai kkā tā - tā Āfrika tik uz ideju uzvedināja.

dzēsts lietotājs, 29.04.2008. 07:49:09
Komentāra reitings: 1.38

jauki :)
pa cik sit gaisā ?

neviens, 29.04.2008. 10:52:48
Komentāra reitings: 3.224

mazliet it kā dzejnieks esu,
ēdu tikai asins desu,
savu dzeju perfekto
iemainu pret sarkano!

spontanuss, 01.05.2008. 17:34:13
Komentāra reitings: 0.786

Neviens! :D KO jūs cilvēki esat tik nopietni un uzreiz liekat mīnusus!? Nevienam sanāk! :D

neviens, 02.05.2008. 04:43:31
Komentāra reitings: -1.573

vot vot, kas vainas sarkanajam???

krixis, 08.05.2008. 11:52:49
Komentāra reitings: -6.217

:D :D :D :D ...njammm sarkanajs!!!;)

astudem, 03.02.2009. 20:08:51
Komentāra reitings: 3.487

mekleeju radoshu cilveeku driizai sadarbiibai kas velaas prot un uznjemtos rakstit dziesmam tekstus anglju latvieshu valodaa par sabiedriibas ikdienu un nedaudz par politiku
influences-rap reggae funk
astudem@inbox.lv

oskarsss, 18.02.2009. 16:12:04
Komentāra reitings: 1.527

damn teksti parasti ir uzskati, pieredze, domas nu es parasti izlieku sevi visu rakstot, kā var kko tādu vispār pārdot, par pirkšanu nemaz nerunājot.

astudem, 19.02.2009. 13:01:03
Komentāra reitings: 0

Īstenībā textus var pārdot, ja ir kas pērk, un arī ne jau kāds maksās par vienkārši vārdiem.. Viss ir atkarīgs no savstarpējas vienošanās. Uzskatu ka katram, kas liek kopā mūziku, labu mūziku, ir savs cilvēks kurš raksta textu. Katram ir jadara tas, kas vislabāk padodas..

astudem, 19.02.2009. 14:03:37
Komentāra reitings: 0

Oskar, tu nevarētu lūdzu uzrakstīt tepat pāris rindiņas, nav jābūt ar atskaņām..

oskarsss, 19.02.2009. 15:20:09
Komentāra reitings: 0.935

dīvaini
kā aizverot acis es redzu visus pagriezienus,
redzu tos kurus esmu paņēmis šķērsi,
redzu visus krustojumus kur esmu izvēlējies nepareizo ceļu

un amizanti tomēr liekās,
ka visu to varēja izlabot viens vārds
varbūt viens solis, viena rokas kustība
bet tā tomēr nenotika

jūtos kā vilciens kas noskrējis no sliedēm
es nezinu kā tikt atpakaļ uz tām
cik žēl
ka arī šoreiz esmu izvēlējies nepareizo pagriezienu.

mazliet vienkārši, bet jā, vienalga. kur ir mani antidepresanti, jēēē

snifs, 21.02.2009. 20:31:32
Komentāra reitings: -2.877

tas ir joks?
es nopietni jautāju. jo, ja joks, tad lieku plusiņu, bet, ja nopietni to biji domājis, tad-mīnusiņu


Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Здравейте, исках да знам цената ви.

RobertSax

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

RobertSax

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

Robertunsab


ienāktreģistrēties