Pārdodu: Tematiskie uzdevumi ceļu satiksmes noteikumos

23.01.2008 17:26:11 aizsāka rxx
5 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
rxx, 23.01.2008. 17:28:48
Komentāra reitings: 0.401

Pārdodu minēto grāmatu, ideālā stāvoklī, tikai pāris reizes atvērta. Apvilktas ir tikai pareizās atbildes nodaļā par Pirmo palīdzību, bet tās var izdzēst. Pārējā grāmatā nekas nav ne vilkts, ne ķēpāts.

Cena: 5Ls :) Vajag piķi benzīnam. :D
Atrodas Rīgā, Āgenskalnā.

reinis#reinis.eu

dzēsts lietotājs, 23.01.2008. 17:31:39
Komentāra reitings: 0.385

nekā persōnīga, bet, vai tagad tu visādā ziņā centīsies parādīt to,ka Tev ir auto?

rxx, 23.01.2008. 17:34:57
Komentāra reitings: 0.211

Nē. Es gribu tikt no tās grāmatas vaļā.

kas_te, 23.01.2008. 18:30:47
Komentāra reitings: 11.874

Sveiki. Vēlētos pārdot tiripiri graamatu par auto. Grāmata pilnīgi labā stāvoklī, jo mācoties eksāmeniem, kurus noliku, atvēru to maz. Ir vēl dažas apvilktas atbildes, bet tās ir sen vilktas - man tad vēl pat tiesību nebija! :D Pārējā grāmata ir ļoti labā stāvoklī, jo netika bieži šķirstīta mācoties eksāmeniem, kurus, protams, esmu jau nolicis.

Tātad, ja kāds vēl mācās eksāmeniem, lai iegūtu autovadītāja apliecību, kura man ir kabataa, kabata ir biksēs, bet bikses laikam palika manaa jaunajaa golfā, droši pērciet! 5 Ls!

dzēsts lietotājs, 23.01.2008. 23:30:23
Komentāra reitings: 8.484

bāc, rxx, labaizzzz!tie pieci lati tevi točna aizvedīs līdz Munameģim, vai arī smagas finansiālas saistības ar kādu no kredītiestādēm, iespējam pat brāliem Izsitējiem? neatceros, kad jebkad būtu dzirdējis, ka tās grāmateles pārdod..parasti jau pa draugam atdod...pārdodu izbanošanas instruktāzju!ak jā, piemirsu-esmu ar vismaz desmitreizju bana stāžu!visvairāk nistākais vīģu lietotājs šaipus daugavai!
P.S. un golfs palika jaunājā garāžā, kura atrodas pie jaunās mājas jūrmalā.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** hc.lv

rhfjGKKOJA

Theme site super 000*** lv.hc.lv

IcvANPaKri

handwritten by the author.

Wirelesszra


ienāktreģistrēties