iPhone un Android lietotājiem

11.10.2010 09:09:57 aizsāka deni2s
10 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 11.10.2010. 09:14:13
Komentāra reitings: 1

Sakarā ar to, ka esmu uzsācis darbu, kas ir cieši saistīts ar iPhone un Android, esmu izpratis, ka šādas ierīces ir The Next Big Thing, tāpēc, gribētu zināt, vai hc.lv lietotāji izmanto šādas ierīces (vai varbūt plāno tuvākajā laikā iegādāties), kādas izmanto, kādus appus izmanto un vai būtu ieinteresēti, piemēram hc.lv applikācijas izmantošanā? Kādas iespējas tad tajā gribētu redzēt? (piemēram, čatu, ziņojumu pārbaudi, info par tuvākajiem pasākumiem, vēl kaut ko?). Varbūt vēl kādas piezīmes/viedokļi šai saistībā?

Zinu, ka pagaidām tas prieks nav lēts, bet esmu pārliecināts, ka tas ir tikai laika jautājums.

dzēsts lietotājs, 22.11.2010. 18:54:07
Komentāra reitings: 0

heh...paprovēju šeit caur android ielīst..interesanti jau paskatīties visu caur citu, krietni, mazāku lodziņu, kautgan nekādas atšķirības nemaniju pagaidām..

deni2s, 27.11.2010. 17:13:26
Komentāra reitings: 0

Neviens jau neteica, ka te ir lielas atšķirības :) Vnk gribēju zināt, vai par to ir vērts sākt domāt.

dzēsts lietotājs, 27.11.2010. 23:59:50
Komentāra reitings: 0

heh..principā domāju, ka ir vērts sākt tev hc.lv app'a veidošanu, jo ja visi šitie gudrtelefoni kļūs pieejamāki cenā, tad nebūs tālu līdz tam, ka PC un portatīvie datori būs arhaiska vēsture..

btw - paprovēju ielogoties caur to androīdu - diezgan liela problēma sanāca, jo kad parādās ielogošanās lodziņš, tad grūti uztrāpīt ar kursorsviru tā, lai raksta tekstu, jo kursoriņš ķer tos sadaļu klucīšus [forums,afiša,bildes]
ceru, ka saprati, ko es domāju.

aicis, 28.11.2010. 12:37:46
Komentāra reitings: 1

heh, kāda jēga kaut kādām androīdu (:D) aplikācijām, ja tāpat te neviens neko nerunā vairs tik aktīvi kā kādreiz.

xnemiersx, 28.11.2010. 13:37:02
Komentāra reitings: 1

neinteresēja nevienu hardkors, pārtaisīja hc.lv par 'jauniešu kultūras portālu'. tagad neinteresē vairs nevienu jauniešu kultūra, būs 'android un iphone lietotāju portāls'...
next big thing, you know...

nuclear, 28.11.2010. 18:18:50
Komentāra reitings: 0

vo vo.. man galīgi nav interese ne pa kādiem telefoniem. Man ir 6 gadus vecs, neiznīcināms attaisāms samsungs pazvanīt var kad sameklē zonu, sms nosūtīt var, ko vairāk vajag? Protams ir labi progress un tā, rezēm pat kaut kas noder no to telefonu iespējām.. Vispār pieauguši cilvēki ar kaut kādiem skārienjūtīgajiem telefoniem liekās bērnišķīgi( ja viņi vēl spēles spēles, tad jau vispār) woohoo dabūjuši jaunu mantiņu ir ar ko pablatot.. besī!

deni2s, 29.11.2010. 01:43:38
Komentāra reitings: 1

mish_, saki vajag login lodziņu zemāk panest?

nuclear, kaut kādi skārienjūtīgie nav blatošanas vērti, tie ir diezgan pieejami jau ikvienam. Tiem ir liels pluss tieši interneta iespējas, jo ir ļoti jaudīgs pārlūks, kura iespējas īpaši neatpaliek no pārlūkiem uz datora.

xnemiersx, es domāju, ka tas ir tikai normāli, ka tieši jaunieši būs tie, kas ātrāk sāks apgūt jaunās vēsmas tehnoloģijās, tāpēc to ignorēt būtu stulbi, vai ne tā? Mobilais jau sen ir daļa no jauniešu kultūras. (īpaši sms sūtīšanas daļa).

aicis, jātaisa tik noderīga aplikācija, lai to lietotu tātad :)

Mobilais ir lieta, kas atšķirībā no datora, vairumā gadījumu vienmēr ir līdzi un vienmēr ir klāt.

dzēsts lietotājs, 30.11.2010. 00:53:19
Komentāra reitings: 0

deni2s - tur kko citādāku vajg izdomāt..at least vecais piegājiens būtu bijis labāks, kad bija nevis logs, kas uzrodas ne no kurienes nospiežot ieet, bet gan 2 logi, kur uzreiz varēja ievadīt paroli un lietotājvārdu.

heh..labākais pigors jau ir tad,kad to skārienjūtīgo aparātu atrod, nevis iegādā + šeit mēdzu apstīties pasākumus, kas notiek dzimtenē, lai pasiekalotos par to, kas notiek kad manis nav :D
pats gan ar lietoju ikdienā savu veco labo neiznīcināmo noķi, kuram tik piezvanīt, sms aizsūtīt un lukturīts ir, jo principā ir tā, ka nako vairāk nevajaga, tomēr noder jau tas rīks kā kautkas l=pleijerveidīgs ar iespēju tikt bezmaksas wifi tīklos.

Šizatroniķis, 01.12.2010. 10:41:03
Komentāra reitings: 0

Man ir nokia 5530 ar symbian 9.4, kad pirku man galvenās prasības bija, cilvēcīga izmera (ne tāds ķieģelis kā iphone) un wifi. Pa retam jau sanāk caur wifi tvnet palasīt, bet varētu bez tā mierīgi iztikt.


Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


ienāktreģistrēties